weg ermee!!!

ZATERDAG 29 JULI..

07.00 Ochtendeditie: 1.Pianoconcert nr 2 in Bes, opus 66, Martucci 2.Strijkkwartet in a, opus 51 nr 2, Brahms 3.Liederen uit Des Knaben Wunderhorn, Mahler. 08.30 Vergeten, Verboden, Verguisd: Aleksandr Glazoenov. 10.00 Marathon: 10.00 Ballade voor fluit en harp, Badings 10.15 Suite in modo conjuncto, Van der Horst 10.35 Saxofoonconcert, Meyers 10.55 Fluitkwartet, opus 5 nr 1, Haydn 11.05 L'Enfant et les sortilèges, Ravel 11.50 La bayadère, Minkus/Lanchbery 13.45 Lament, Schulthorpe 13.55 Symfonie nr 2 in Es, opus 63, Elgar 14.45 Strijkkwartet, Delius 15.15 Werken van Loewe 16.10 'Doo-dah' varations, Wild 16.40 Asrael symfonie, Suk. 18.05 Paroolloos: Eine Alpensymphonie, Strauss. 19.00 Beursberichten: 19.05 Vocaal: 1.Croquefer, Offenbach 2.'Ne m'oubliez pas', Donizetti. 21.15 Ad Libitum: 23.00 220 Volt: Joan La Barbara. 00.15 De Nacht

ZONDAG 30 JULI

07.00 Kamermuziek: 1.Fluitkwintet in F, opus 41 nr 3, Romberg 2.Acht liederen, Schumann 3.Pianokwintet in Es, opus 44, Schumann 4.Fantasie op thema's uit Verdi's 'Ernani', opus 29, Vieuxtemps. 08.30 Ars Musica: Initiaties: sprookjes van Grimm met muziek. 10.00 De Diva op de Erwt: 12.00 Encore 12.45 Orpheus in Albion: 1.Dido and Aeneas. 14.15 Locatelli 15.00 100 Jaar muziekleven in de Hoofdstad: 1.Symfonie nr 5 in Bes, D.485, Schubert 2.Pianoconcert nr 24 in c, KV 491, Mozart. 16.00 Volksmuziek: Rondom de Caraïbische Zee en de golf van Mexico. 17.00 Grasduinen in Jazzarchieven; De blanke bands: het Casa Loma Orkest. 18.00 Het Paleis van de Weemoed 19.00 Studiowerk: John van Halteren: tenor en Ellen van Lelyveld: piano. Liederen van Schumann, Fauré, Poulenc, Mompou en Escher. 20.15 Opera: La clemenza di Tito, Mozart. 00.15 De Nacht

MAANDAG 31 JULI

07.00 Ochtendeditie 08.30 Carl Orff. 10.00 De Marathon: De onbekende Grieg. 12.00 Hoe schoon straalt de Morgenster: cantates van Bach. 13.30 Het Concert: Rotterdams Philharmonisch Orkest 15.00 De Marathon: 15.00 1.Ein musicalisches Opfer, BWV 1079, Bach 2.a. Klavecimbelsuite nr 1 in g, Havinga b.Fuga terza, Van Helmont 16.00 Le roman de Fauvel. 18.00 Het Radio Diner: 19.00 De Authentieken: Johannes Ockeghem en Frankrijk. 20.25 Concertgebouwnieuws: 20.30 Gaudeamus: Helmut Zapf 21.30 Piepende Deuren: 'Carousel' van de Hugh Hopper Band. 22.30 Het Verschil: 1.Dido and Aeneas. 2.'Thy hand, Belinda . . . When I am laid in earth'. 23.30 Nieuw Klassiek: 00.15 De Nacht

DINSDAG 1 AUGUSTUS

07.00 Hoe schoon straalt de Morgenster 08.30 Het Concert: De Indiase musici Sachdev (bamboefluit) & Jatinder Thakur (tabla). 12.00 Tijdgenoten: Kamermuziek van Zweedse dames. 13.30 British Empire: Werk van Frederick Delius. 15.00 De Marathon: 15.00 Cellosonate, Sjostakovitsj 15.25 Hypothetically murdered, Sjostakovitsj 16.05 1.Vioolsonate in F, opus 50, Dunhill 2.Vioolsonate nr 3 in C, Bantock 3.Vioolsonate in D, opus 11, Stanford 17.20 Werken van Clucas. 18.00 Het Radio Diner; 19.00 Spinning the Blues 20.00 JazzPodium & Nieuwe cd's: 21.00 Ornette Coleman: 22.30 Jazzlexicon: De H van High 00.15 De Nacht

WOENSDAG 2 AUGUSTUS

07.00 Ochtendeditie: Cellosonates van Brahms, Debussy, Kodaly en Bartok. 08.30 Het Portret: De Daniël Muziekdagen 10.00 De Marathon: 10.00 Liszt 2.Liederen van Leoncavallo 3.Vioolsonate, Medtner 11.00 Muziek uit de 16e eeuw. 12.00 Beursberichten: 12.05 Maar nu eerst . . . Brahms & Bach: 1.Pianosonate nr 2 in fis, opus 2, Brahms 2.Cantate, Bach 3. Brahms: a.Variaties op een eigen thema, opus 21 nr 1. b.Acht Klavierstücke, op.76. 13.30 Thematisch: Britse muziek (6). 15.00 De Marathon: 15.00 Tintagel, Bax 15.15 Etudes-tableaux, opus 33, Rachmaninov 15.40 Ma Vlast, Smetana 16.55 Strijkkwartet in Es, opus 109, Reger 17.30 Khamma, Debussy. 18.00 Het Radio Diner: 19.00 CZ op locatie: A.Museum van Loon van Koos Kamphuis (dwarsfluit) & Meija Blok (harp). B.Muziekcentrum Vredenburg van Fluitkwartet Tegenwind. 20.30 ConcertZenderReisGids: De reis van Sint Brandaan 23.00 Grote Vertolkers: Ali Akbar Khan. 00.15 De Nacht

DONDERDAG 3 AUGUSTUS

07.00 Tijdgenoten 08.30 British Empire 10.00 De Marathon: 1.Gamalan Ensemble Evergreen Club speelt werken van Intson, Siddali, Lake, Timar en Duggan 2.Ensemble Hemispheres speelt werken van Hannan, Altena, Gotham en Derome. 12.00 Concertgebouwnieuws: 12.05 Composers' Voice: Tera de Marez Oyens. 13.30 An die Musik: 15.00 Live! Charlie Mingus, Stan Getz Quintet, Erkine Hawkins Big Band. 18.00 Het Radio Diner: 19.00 Metamorfosen: Volksmuziek 20.25 Beursberichten: 20.30 CZ op lokatie: Anner Bijlsma, cellosuites van Bach. 21.50 Nieuw Klassiek: 22.00 Inventio: 1.Inventio, voor piano en geluidsband, Kang 2.Zytoplasma, Shimazu 3.Fabulas II, Mandolini 4.Maa'ts, Schaeffer. 23.00 Mariama: West-Afrikaanse muziek. 00.15 Ars Musica.

VRIJDAG 4 AUGUSTUS

07.00 Ochtendeditie: Klassieke muziek uit India. 08.30 Collector's Corner historische opnamen van Paul Hindemith. 12.00 Willem Breuker 50 Jaar: 1966 - 1975. 13.30 Jazzlexicon: De A van Aanhouden 15.00 New Releases: 16.00 Het Paleis van de Weemoed 17.00 Grasduinen in Jazzarchieven: De blanke bands: het Casa Loma Orkest. 18.00 Het Radio Diner: 19.00 O Canada: opkomst van het componeren in opdracht. 20.35 Concertgebouwnieuws: 20.40 II Samuel, I Koningen 3: 1.Planxit autem David, Des Prez 2.Absalon fili mi, Des Prez 3.Fili mi Absalon, Schütz 4.Prelude en fuga in d, Buxtehude 5.Toccata nona / Canzona terza, Frescobaldi 6.Judicum Salominis, Carissimi 7.Trois fantasies à 4, Moulinié 8.Judicium Salominis, Charpentier. 22.30 Kamermuziek: Hedendaagse componisten uit Japan. 00.15 De Nacht

Meer over