Uitslagen

Autosport

HOCKENHEIM (Dui): DTM, eindstand: 1. Spengler (Can) Mercedes 1.03.07,244, 2. Ekström (Zwe) Audi op 3,696, 3. Ralf Schumacher (Dui) Mercedes 3,883, 4. Scheider (Dui) Audi 4,585, 5. Tomczyk (Dui) Audi 5,256, 6. Paffett (Eng) Mercedes 6,591. Uitgevallen: Van der Zande/Mercedes. Stand na eerste race: 1. Spengler 10 punten, 2. Ekström 8, 3. Schumacher 6.

Cricket

LONDEN: CB40-toernooi, eendaagse wedstrijden, 40 overs: Middlesex - Nederland 2-0; Middlesex 286/5, Nederland 285/6. Batting Middlesex: Malan 90, Newman 73, Stirling 45; Nederland: Cooper 126 not out (100 ballen), De Grooth 58, Barresi 38, Buhkari 36 not out (18). Bowling: Stirling 3-38 (6 overs), Rayner 1-36 (6); Mott 2-58 (8), Swart 1-32 (6).

Kunstrijden

MOSKOU: WK, vrouwen, eindstand: 1. Ando (Jap) 195,79 punten, 2. Kim (ZKo) 194,50, 3. Kostner (Ita) 184,68, 4. Leonova (Rus) 183,92, 5. Czisny (VSt) 182,25, 6. Asada (Jap) 172,79.

IJsdansen, eindstand: 1. Davis/White (VS) 185,27, 2. Virtue/Moir (Can) 181,79, 3. Shibutani/Shibutani (VS) 163,79, 4. Pechalat/Bourzat (Fra) 163,54, 5. Weaver/Poje (Can) 160,32, 6. Bobrova/Solovijev (Rus) 160,23.

Motorsport

ESTORIL: Grote Prijs van Portugal, MotoGP: 1. Pedrosa (Spa) Honda 45.51,483, 2. Lorenzo (Spa) Yamaha op 3,051, 3. Stoner (Aus) Honda 7,658, 4. Dovizioso (Ita) Honda 16,530, 5. Rossi (Ita) Ducati 16,555, 6. Edwards (VSt) Yamaha 32,575. Stand WK na drie races: 1. Lorenzo 65 punten, 2. Pedrosa 61, 3. Stoner 41.

Moto2: 1. Bradl (Dui) Honda 44.40,765, 2. Simon (Spa) Honda 0,147, 3. Takahashi (Jap) Honda 6,188, 4. Aegerter (Zwi) Honda 16,822, 5. Corsi (Ita) Honda 17,076, 6. Espargaro (Spa) Honda 25,956. Stand WK: 1. Bradl 61, 2. Iannone (Ita) Honda 48, 3. Corsi 37.

125cc: 1. Terol (Spa) Aprilia 41.21,986, 2. Corsi (Dui) Aprilia 3,671, 3. Zarco (Fra) Derbi 4,466, 4. Vinales (Spa) Aprilia 4,468, 5. Folger (Dui) 12,140, 6. Vazquez (Spa) Derbi 20,304. Uitgevallen: Iwema/Aprilia. Stand WK: 1. Terol 75, 2. Corsi 50, 3. Folger 42, 19. Iwema 4.

Paardensport

LEIPZIG: wereldbeker, finales: dressuur, kür: 1. Cornelissen (Ned) Jerich Parzival 84,804 procent, 2. Zu Sayn-Wittgenstein (Den) Digby 80,036, 3. Salzgeber (Dui) Herzruf's Erbe 78,821, 4. Gal (Ned) Sisther de Jeu 77,393, 5. Werth (Dui) Satchmo 77,143, 6. Kittel (Zwe) Watermill Scandic HBC 76,375; 8. Minderhoud/Exquis Nadine 74,321.

Springen, eindstand: 1. Ahlmann (Dui) Taloubet Z 4 strafpunten, 2. Lamaze (Can) Hickstead 10, 3. Dubbeldam (Ned) BMC Van Grunsven Simon 11, 4. Madden (VSt) Coral Reef Via Volo en Kutscher (Dui) Cash 12, 6. Gerco Schröder (Ned) Eurocommerce New Orleans, Staut (Fra) Silva de Hus, Schwizer (Zwi) Carlina, Katie McVean (NZe) Delphi 13; 19. Smolders/Regina Z 45.

Vierspannen, eindstand: 1. Exell (Aus) 242,12, 2. Dobrovitz (Hon) 247,52, 3. Chardon (Ned) 254,88; na kwalificatieronde: 4. Eriksson (Zwe) 133,10, 5. Ulrich (Zwi) 139,07, 6. Von Stein (Dui) 140,76, 8. Koos de Ronde 151,32.

VELEN (Dui): Eventing, CIC1: 1. Pen (Ned) Starlight's Rondeel 47,1, 2. Albrecht (Dui) Locsley 49,0, 3. Spetchinsky (Bel) Lady Royale 49,7.

CIC2: 1. Rieke (Dui) Petite Dame 50,3, 2. Algotsson Ostholt (Zwe) Mrs. Medicott 56,6, 3. Krajewski (Dui) Doctor Harriot 56,8; 9. Van Gerven-Verwer/Prestige 53,1, 10. Pen/Undercover 62,4, 11. Boonzaaijer/Utoco B 64,5, 12. Kloos/Rovano Rex 65,1.

Rugby

CHISINAU: European Nations Cup, mannen, groep 1 B: Moldavië - Nederland 22-15 (12-8). Stand: 1. België 5-18, 2. Moldavië 5-18, 3. Polen 5-14, 4. Tsjechië 5-12, 5. Duitsland 5-7, 6. Nederland 5-1.

Snooker

SHEFFIELD: WK, halve finales: Trump (Eng)-Ding Junhui (Chn) 17-15, Higgins (Sch) - Williams (Wal) 17-14.

Squash

ESPOO: EK landenteams, halve finales, mannen: Nederland - Engeland 0-4. Bennett - Matthew 7-11, 11-9, 2-11, 5-11, Schweertman - Willstrop 2-11, 5-11, 6-11, Mijs - Selby 3-11, 6-11, 10-12, Weenink - Barker 10-12, 8-11; Frankrijk - Italië 4-0.

Finale: Engeland - Frankrijk 3-0; om derde plaats: Italië - Nederland 3-1. Galifi - Anjema 5-11, 4-11, 9-11, Bianchetti - Bennett 11-5, 11-5, 11-5, Berrett - Schweertman 11-4, 9-11, 11-1, 11-2, Swelim - Weenink 11-6, 11-6, 11-8.

Vrouwen, finale: Engeland - Nederland 3-0. Kippax - Grinham 11-9 11-9 2-11 5-11 11-9, Duncalf - Atkinson 11-6 11-2 11-4, Lloyd-Walter - Noom 11-5 11-5; om derde plaats: Ierland - Frankrijk 2-0.

Tafeltennis

BERLIJN: ETTU Cup, vrouwen: finale, eerste wedstrijd: Berlin Eastside (Dui) - Li-Ning/Heerlen (Ned) 1-3. Bakula - Li Jie 1-3, Lovas - Li Jiao 1-3, Pota - Lau Sui Fei 3-2, Sim Song-Ah - Li Jiao 2-3.

Tennis

MÜNCHEN: int. toernooi, mannen: halve finales: Mayer (Dui) - Petzschner (Dui) 6-3, 6-4, Davidenko (Rus) - Stepanek (Tsj) 6-3, 4-0, opgave Stepanek; finale: Davidenko - Mayer 6-3, 3-6, 6-1.

BELGRADO: int. toernooi, mannen: kwartfinales: Tipsarevic (Ser) - Devvarman (Ina) 6-3, 3-6, 6-4. Djokovic (Ser) - Kavcic (Slw) 6-3, 6-2; halve finales: Lopez (Spa) - Volandri (Ita) 7-6, 6-2, Djokovic - Tipsarevic walkover; finale: Djokovic - Lopez 7-6, 6-2.

ESTORIL: int. toernooi, mannen: kwartfinales: Cuevas (Uru) - Bellucci (Bra) 6-4, 6-2, Del Potro (Arg) - Söderling (Zwe) 6-4, 7-5, Verdasco (Spa) - Anderson (ZAf) 6-7, 6-2, 6-3, Raonic (Can) - Simon (Fra) 7-6, 4-6, 6-3; halve finales: Del Potro (Arg) - Cuevas (Uru) 6-2, 7-6, Verdasco - Raonic 6-4, opgave Raonic; finale: Del Potro - Verdasco 6-2, 6-2.

ESTORIL: int. toernooi, vrouwen: halve finales: Barrois (Dui) - Larsson (Zwe) 7-6, 6-4, Medina Garrigues (Spa) - Niculescu (Roe) 6-1, 6-3; finale: Medina Garrigues - Barrois 6-1, 6-2.

BARCELONA: int. toernooi, vrouwen: halve finales: Hradecka (Tsj) - Errani (Ita) 6-1, 7-5, Vinci (Ita) - Pous-Tio (Spa) 4-6, 6-4, 7-6; finale: Vinci - Hradecka 4-6, 6-2, 6-2.

MADRID: int. toernooi, mannen: eerste ronde: Sjarapova (Rus) - Rus (Ned) 2-6, 6-3, 6-2.

Wielrennen

RONDE VAN ROMANDIË: vierde etappe, Aubonne - Signal-de-Bougy (20,1 km), tijdrit: 1. Zabriskie (VSt) 27.57, 2. Porte (Aus) 0.02, 3. Westra (Ned) 0.14, 4. Wiggins (GBr) 0.18, 5. Martin (Dui) 0.27, 6. Talansky (VSt) 0.42, 7. Kruijswijk (Ned) 0.43, 8. Evans (Aus) 0.44, 12. Clement 1.00, 33. Weening 1.27, 42. Stamsnijder 1.38, 46. Ruijgh 1.47, 54. Flens 1.55, 72. Keizer 2.08, 121. Van Winden 3.33, 134. Van Leijen 4.10.

Vijfde etappe, Aubonne -Genève (164,6 km): 1. Swift (GBr) 3.50.51, 2. Vigano (Ita), 3. Freire (Spa), 4. Sabatini (Ita), 5. Gasparotto (Ita), 6. Beppu (Jap), 7. Martin (Dui), 15. Ruijgh, 23. Weening, 26. Evans (Aus), 47. Keizer, 72. Westra, 81. Clement, 83. Kruijswijk 0.13, 126. Van Winden 20.38, 133. Van Leijen.

Eindklassement: 1. Evans 16.51.49, 2. Martin 0.18, 3. Vinokoerov (Kaz) 0,19, 4. Pinotti (Ita) 0.31, 5. Intxausti (Spa) 0.41, 6. Weening 0.51, 22. Westra 1.42, 34. Ruijgh 3.12, 41. Kruijswijk 3.43, 71. Keizer 9.27, 75. Clement 10.48, 106. Van Winden 28.24, 126. Van Leijen 56.57.

TRIONDE VAN TURKIJE: zevende etappe, Tekirova - Manavgat (138 km): 1. Guardini (Ita) 3.05.37, 2. Van Hummel (Ned), 3. Farrar (VSt), 4. Greipel (Dui), 5. Petacchi (Ita), 6. Haedo (Arg), 7. Van Dijk, 25. Veelers, 62. Verschoor, 103. Chaigneau 0.19, 132. Timmer 1.00, 135. Van Zandbeek 1.11.

Achtste etappe, Side - Alanya 157,8 km): 1. Van Hummel (Ned) 3.22.59, 2. Greipel (Dui), 3. Petacchi (Ita), 4. Farrar (VSt), 5. Forero Carrero (Col), 6. Davis (Aus), 7. Van Dijk, 9. Veelers, 79. Van Zandbeek, 86. Chaigneau, 115. Verschoor, 125. Timmer 2.48.

Eindklassement: 1. Efimkin (Rus) 33.45.48, 2. Zeits (Kaz) 1.13, 3. Pinot (Fra) 1.33, 4. Peterson (VSt) 1.50, 5. Wurf (Aus) 2.17, 6. Huzarski (Pol) 11.12, 46. Van Zandbeek 50.46, 61. Van Dijk 1.17.27, 94. Timmer 1.21.21, 106. Chaigneau 1.26.57, 115. Veelers 1.35.24, 128. Van Hummel 1.44.42, 133. Verschoor 1.45.12.

RONDE VAN ASTURIË derde etappe, Salida Luarca - Alto del Acebo (195 km): 1. Moreno (Spa) 6.12.55, 2. Sousa (Por) op 0.08, 3. Zaballa (Spa) 0.24, 4. Broco (Por) 0.34, 5. Suarez (Col), 6. De la Parte (Spa) 1.35.

Vierde etappe, Cafés Toscaf - Oviedo (181 km): 1. Cabedo (Spa) 4.38.23, 2. Sutherland (Aus) 0.11, 3. Gutierrez (Spa) 0.38, 4. Perez (Spa) 0.41, 5. Infantino (Spa) 0.43, 6. Sjilov (Rus).

Klassement: 1. Moreno (Spa) 17.02.23, 2. Zaballa (Spa) 0.13, 3. Sousa (Por) 0.36, 4. Broco (Spa) 0.47,5. Pasamontes (Spa) 1.40.

LARCIANO: GP Industria en Artigianato (200 km): 1. Vicioso (Spa) 5.02.19, 2. Visconti (Ita), 3. Fineto (Ita), 4. Agnoli (Ita), 5. Rocchetti (It), 6. Canuti (Ita).

FRANKFURT: Rund um den Finanzplatz Eschborn-Frankfurt (201,5 km): 1. Degenkolb (Dui) 4.50.49, 2. Baugnies (Bel), 3. Matthews (Aus), 4. Commeyne (Bel), 5. Pichon (Fra), 6. Marcato (Ita), 27. Bellemakers, 61. Slagter, 66. Hoogerland.

Zeilen

HYÈRES: Olympische zeilweek, eindstanden, mannen: Finn: 1. Ainslie (GBr) 17, 2. Railey (VSt) 57, 3. Postma (Ned) 58.

Laser: 1. Hernandez (Spa) 54, 2. Stipanovic (Kro) 77, 3. Slingsby (Aus) 79, 9. Bouwmeester 105.

Vrouwen, Elliot (matchracen): 1. MacGregor/Lush/MacGregor (GBr), 2. Barkow/O'Reilly /Kratzig (VSt), 3. Groeneveld/Mulder/Witteveen (Ned).

undefined

Meer over