Uitslagen

Bobslee

WINTERBERG: Wereldbeker, mannen, tweemansbob: 1. Florschütz/Kuske (Dui) 1.52,98, 2. Hefti/Lamparter (Zwi) 1.53,22, 3. Melbardis/ Dreiskens (Let) 1.53,45, 5. Van Calker/Jansma (Ned) 1.53,56.

Viermansbob: 1. Duitsland I (Florschütz) 1.50,52, 2. Rusland I (Zoebkov) 1.50,54, 3. Letland II (Melbardis) 1.50,65, 9. Nederland 1.51,33.

Vrouwen: 1. Martini/Tischer (Dui) 1.56,32, 2. Schneiderheinze/Thöne (Dui) 1.56,60, 3. Meyer/Schenk (Zwi) 1.56,73.

Paardensport

LONDEN: Olympia Horse Show, kwalificatie wereldbeker, 1,60 m, na barrage: 1. Maher (GBr) Tripple X 0-38,71, 2. Marcus Ehning (Dui) Sabrina 0-39,05, 3. Lennon (Ier) Hallmark Elite 0-43,43; na eerste manche: 23. Maikel van der Vleuten/VDL Groep Verdi 8-68,58, 27. Gerco Schröder/Eurocommerce New Orleans 8-70,33; stand WB: 1. Bengtsson 71, 2. Gurdat (Zwi) 51, 3. Skelton (GBr) 48; 14. Maikel van der Vleuten 26, 16. Smolders 24.

FRANKFURT: Festhallen Reitturnier, dressuur, vijfde kwalificatiewedstrijd wereldbeker, kür: 1. Truppa (Ita) Eremo Del Castegno 79,950 procent, 2. Monica Theodorescu (Dui) Whisper 78,200, 3. Schneider (Dui) Diva Royal 77,025; 5. Minderhoud/IPS Tango 75,825; stand WB: 1. Kittel (Zwe) 54, 2. Truppa 53, 3. Wilhelmsson Silfvén (Zwe) 52, 4. Minderhoud 44, 5. Werth (Dui) 43; 12. Laarakkers 22.

Schaatsen

BREDA: Marathon Cup, mannen, 125 ronden: 1. Stroetinga, 2. Berga, 3. Hadders, 4. Huisman, 5. Ariens, 6. Nauta, 7. Kruijer, 8. Schouten, 9. Mesu, 10. Hulsink; klassement: 1. Ariens 242, 2. Hadders 230, 3. Zwitser 174.

Vrouwen, 70 ronden: 1. Van der Wal, 2. Sterk, 3. Van Marle, 4. Soemanta, 5. Van der Geest; klassement: 1. Huisman 224,2, 2. Van der Wal 205,7, 3. Soemanta 176.

Skiën

ALTA BADIA: wereldbeker alpine, mannen, reuzenslalom: 1. Blardone (Ita) 2.46,49 (1.29,07+1.17,42), 2. Reichelt (Oos) 2.46,84 (1.28,91+1.17,93), 3. Schörghofer (Oos) 2.47,06 (1.28,78+1.18,28), 4. Ligety (VSt) 2.47,07, 5. Hirscher (Oos) 2.47,20, 6. Fanara (Fra) 2.47,47; WB-stand, reuzenslalom: 1. Ligety 330, 2. Hirscher 265, 3. Schörghofer 182; WB-stand, algemeen: 1. Svindal (Noo) 416, 2. Feuz (Zwi) 360, 3. Ligety 359.

COURCHEVEL: wereldbeker alpine, vrouwen, slalom: 1. Schild (Oos) 1.42,64 (52,28+50,36), 2. Poutiainen (Fin) 1.44,51 (53,08+51,43); 3. Zettel (Österreich) 1.44,83 (54,03+50,80), 4. Kirchgasser (Oos) 1.45,32, 5. Maze (Slv) 1.46,24, 6. Borssen (Zwe) 1.46,38; WB-stand, slalom: 1. Schild 200, 2. Poutiainen 130, 3. Zettel 105; WB-stand, algemeen: 1. Vonn (VSt) 522, 2. Rebensburg (Dui) 286, 3. Görgl (Oos) 269.

Tafeltennis

COMPETITIE: eredivisie, mannen: finale: Heerlen - Westa 4-0.

Tennis

ROTTERDAM: NK Masters: mannen, finale: Haase - De Bakker 6-3, 6-4.

Vrouwen, finale: Kerkhove - Bertens 1-6, 6-4, 6-3.

Waterpolo

MONTREAL: Canada Cup,vrouwen, finale: Australië - China 11 - 8; om derde plaats:Canada - Hongarije 14 -11; om vijfde plaats: Nederland- Spanje 8-7.

LEN Trophy, kwartfinales, vrouwen: Szentesi (Hon) - ZVL Leiden 9-7 (eerste duel 9-9). Szentesi naar halve finale.

Wielrennen

NAMEN: wereldbeker veldrijden: 1. Nys (Bel) 1.03.04, 2. Albert (Bel) 0.05, 3. Vantornout (Bel) 0.21, 4. Pauwels (Bel) 0.26, 5. Stybar (Tsj) 0.32, 6. Meeusen (Bel) 0.40, 11. De Knegt (Ned) 1.48; stand WB: 1. Nys 365, 2. Pauwels 360, 3. Stybar 305, 11. De Knegt 182.

Vrouwen: 1. Vos (Ned) 36.53, 2. Chainel-Lefevre (Fra) 0.54, 3. Compton (VSt) 1.11; stand WB: 1. Van den Brand (Ned) 176, 2. Compton 150, 3. Chainel-Lefevre 142, 4. Van Paassen (Ned) 135, 7. Vos 110.

ESSEN: Gazet van Antwerpen Trofee, mannen, vierde wedstrijd: 1. Wellens (Bel) 59.08, 2. Albert (Bel) 0.25, 3. Peeters (Bel) 0.39, 9. De Knegt (Ned) 1.46; stand: 1. Pauwels 98, 2. Stybar (Tsj) 76, 3. Meeusen 67, 10. Van Amerongen 33, 14. De Knegt 31.

Vrouwen, tweede wedstrijd: 1. Vos (Ned) 42.17, 2. De Boer (Ned) 1.00, 3. Harris (GBr) 1.22, 5. Van den Brand (Ned) 2.33; stand: 1. Wyman (GBR) 39, 2. Harris 38, 3. Van den Brand 33, 5. De Boer 29, 7. Van Paassen (Ned) , Vos 25.

Zaalhandbal

SAO PAULO: WK, vrouwen, halve finales: Frankrijk - Denemarken 28-23, Noorwegen - Spanje 30-22; om derde plaats: Spanje - Denemarken 24 - 18; finale: Noorwegen - Frankrijk 32-24.

Zeilen

PERTH: WK, mannen, eindstanden: RS:X: 1. Van Rijsselberghe (Ned) 33, 2. Myszka (Pol) 40, 3. Mashich (Isr) 52.

49er: 1. Outteridge/Jensen (Aus) 91, 2. Burling/ Tuke (NZe) 112, 3. Emil Toft/Simon Toft (Den) 112.

Laser: 1. Slingsby (Aus) 37 punten, 2. Thompson (GBr) 56, 3. Murdoch (NZe) 59, 26. Van Schaardenburg 135, 31. Roelof Bouwmeester 147.

Vrouwen, eindstand 470: 1. Pacheco/Betanzos (Spa) 63, 2. Mills/Clark (GBr) 68, 3. Alex/Powrie (NZe) 73, 10. Westerhof/Berkhout 108.

undefined

Meer over