Uitslagen

Autosport

MELBOURNE: Formule 1, Grand Prix van Australië: 1. Button (Eng) McLaren 1.34.09,565 (gemiddelde 195,991 km/uur), 2. Vettel (Dui) Red Bull 2,139, 3. Hamilton (Eng) McLaren 4,075, 4. Webber (Aus) Red Bull 4,547, 5. Alonso (Spa) Ferrari 21,565, 6. Kobayashi (Jap) Sauber 36,766, 7. Räikkönen (Fin) Lotus 38,014, 8. Perez (Mex) Sauber 39,458, 9. Ricciardo (Aus) Toro Rosso 39,556, 10. Di Resta (Sch) Force India 39,737, 11. Vergne (Fra) Toro Rosso 39,848, 12. Rosberg (Dui) Mercedes 57,642, 13. Maldonado (Ven) Williams op 1 ronde, 14. Glock (Dui) Marussia, 15. Pic (Fra) Marussia op 5 ronden, 16. Senna (Bra) Williams op 6 ronden.


Uitgevallen: Hülkenberg (Dui) Force India, Grosjean (Fra) Lotus, Schumacher (Dui) Mercedes, Petrov (Rus) Caterham, Kovalainen (Fin) Caterham, Massa (Bra) Ferrari, Niet gestart: De la Rosa (Spa) HRT, Karthikeyan (Ina) HRT.


Stand WK: 1. Button 25 punten, 2. Vettel 18, 3. Hamilton 15, 4. Webber 12, 5. Alonso 10, 6. Kobayashi 8, 7. Räikkönen 6, 8. Perez 4, 9. Ricciardo 2, 10. Di Resta 1.


Stand WK teams: 1. McLaren 40, 2. Red Bull 30, 3. Sauber 12, 4. Ferrari 10, 5. Lotus 6, 6. Toro Rosso 2.


Golf

BENIDORM: Open de Andalucia, eindstand: 1. Quesne (Fra) 271 (-17), 2. Manassero (Ita) 273, 3. De la Riva (Spa) 274, 4. Lynn (Eng) 275, 5. Jacquelin (Fra), Otto (ZAf) 276; 42. Luiten 284, 63. Besseling 289.


Paardensport

PARIJS: Saut Hermès, Grote Prijs, na barrage: 1. Offel (Oek) Cathleen 0-3,99, 2. Ahlmann (Dui) Taloubet Z 0-33,37, 3. Twomey (Ier) Tinka's Serenade 0-33,38, 4. Ludger Beerbaum (Dui) Chaman 0-33,83, 5. Gerco Schröder (Ned) Eurocommerce California 0-34,75, 6. Maikel van der Vleuten (Ned) VDL Groep Verdi 0-34,77.


Braunschweig. Löwen Classic.


Grote Prijs, na barrage: 1. Dreher (Dui) Embassy II 0-38,01, 2. Vrieling (Ned) VDL Bubalu 0-38,14, 3. Al Thani (Qat) Cantaro 0-42,61; 10. Houtzager/Sterrehof's Voltaire 12-39,28; zonder barrage: 12. Van der Mei/Eurocommerce Vingino 1-72,91, 14. Zoer/Sam 4-67,17.


Rugby

LONDEN: Zeslandentoernooi, slotronde: Italië - Schotland 13-6 (3-3), Wales - Frankrijk 16-9 (10-3), Engeland - Ierland 30-9 (9-6).


Eindstand: 1. Wales 5-10 (109-58), 2. Engeland 5-8 (98-71), 3. Ierland 5-5 (121-94), 4. Frankrijk 5-5 (101-86), 5. Italië 5-2 (53-121), 6. Schotland 5-0 (56-108).


Skiën

SCHLADMING (Oos): Finale wereldbeker, mannen, reuzenslalom: 1. Hirscher (Oos) 2.25,53 (1.11,21/1.14,32), 2. Reichelt (Oos) 2.25,72 (1.10,99/1.14,73), 3. Mathis (Oos) 2.26,08 (1.12,58/1.13,50), 4. Pinturault (Fra) 2.26,28, 5. Fanara (Fra) 2.27,09, 6. Grange (Fra) 2.27,42.


Eindstand WB reuzenslalom: 1. Hirscher 705 punten, 2. Ligety 513, 3. Blardone (Ita) 408.


Slalom: 1. Myhrer (Zwe) 1.32,47 (46,35/46,12), 2. Neureuther (Dui) 1.32,77 (45,86/46,91), 3. Matt (Oos) 1.33,07 (46,47/46,60), 4. Dopfer (Dui) 1.33,36, 5. Missillier (Fra) 1.33,63, 6. Hargin (Zwe) 1.33,65.


Eindstand WB slalom: 1. Myhrer 644 punten, 2 Kostelic (Kro) 610, 3. Hirscher 560.


Eindstand WB algemeen: 1. Hirscher 1355, 2. Feuz (Zwi) 1330, 3. Svindal (Noo) 1131.


Vrouwen, slalom: 1. Kirchgasser (Oos) 1.32,57 (46,03/46,54), 2. Zuzulova (Slw) 1.32,69 (45,55/ 47,14), 3. Schild (Oos) 1.33,08 (46,25/46,83), 4. Wikström (Zwe) 1.33,41, 5. Borssen (Zwe) 1.33,42, 6. Gagnon (Can) 1.33,55.


Eindstand WB slalom: 1. Schild 760 punten, 2. Kirchgasser 452, 3. Maze (Slv) 413.


Reuzenslalom: 1. Rebensburg (Dui) 2.27,24 (1.15,29/1.11,95), 2. Fenninger (Oos) 2.27,88 (1.15,72/1.12,16), 3. Brignone (Ita) 2.28,48 (1.16,17/1.12,31), 4. Worley (Fra) 2.28,79, 5. Mancuso (VSt) 2.29,47, 6. Curtoni (Ita) 2.29,59.


Eindstand WB reuzenslalom: 1. Rebensburg 650, 2. Vonn 455, 3. Worley 446.


Eindstand WB algemeen: 1. Vonn 1980 punten, 2. Maze 1402, 3. Höfl-Riesch 1227.


Taekwondo

EINDHOVEN: 39ste Dutch Open, -54 kg: 1. Ali Shakerli (Irn), 2. Janmaat, 3. Koksjintsaoe (WRu),Aydinov (Aze). -58 kg: 1. Akbarnataj (Irn), 2. Khalil (Aus), 3. Adraui (Ned) en Villa (Mex); -63 kg: 1. Gayle (GB), 2. Naderian (Irn), 3. Bayoumi (Egy),Davoud (Irn); ; -69 kg: 1. Alireza (Irn), 2. Nikitin (Rus), 3. Osornio (Mex) en Mendoza (Mex); -74 kg: 1. Shahbazov (Aze), 2. Schaller (Dui), 3. Remak, Zolfhadri (Irn); -80 kg: 1. Cook (GBr), 2. Crismanich (Arg), 3. Abdollahi (Irn) en Muhammad (GBr); -87 kg: 1. Hajizavareh (Irn), 2. Kronreif (Dui), 3. Bergeron (Can) en Michaud (Can); +87 kg: 1. Hossein Tajik (Irn), 2. Sajjad (Irn), 3. Cho (Fra),Sio (Arg).


Vrouwen, -46 kg: 1. Romoldanova (Oek), 2. Adidou (Fra), 3. Johnson (Eng),Lorenzo (Spa); - 49 kg 1. Yang Shu Chun (Tai), 2. Zamora Gordillo (Gua), 3. Tang Sing (Bra) en Zaninovic (Kro); -53 kg: 1. Zaninovic (Kro), 2. Hartung (Dui), 3. Ducz (Hon),Mienna (Noo); -57 kg: 1. Munoz Aleman (Cub), 2. Ahmed Malak Wahba (Egy), 3. Diedhiou (Sen) en Mikkonen (Fin); -62 kg: 1. Marton (Aus), 2. Tsjesjoeina (Rus), 3. Wiet-Henin (Fra),Klaey (Zwi); -67 kg: 1. Reshmie Oogink (Ned), 2. Walkden (GBr), 3. Haby (Fra) en Belanoeskaja (WRu); -73 kg: 1. Sanchez (Mex), 2. Swietkowiak (Dui), 3. Horta (Cub),Akcan (Dui); +73 kg: 1. Kurtovic (Oos), 2. Ruiz Lopez (Mex), 3. Weiss (Dui) en Acosta (Mex).


Tennis

INDIAN WELLS (VSt): int. toernooi, mannen, kwartfinales: Nadal (Spa) - Nalbandian (Arg) 4-6, 7-5, 6-4, Federer (Zwi) - Del Potro (Arg) 6-3, 6-2. Halve finales: Federer (Zwi) - Nadal (Spa) 6-3, 6-4, Isner (VSt) - Djokovic (Ser) 7-6, 3-6, 7-6.


Vrouwen, halve finales: Azarenka (WRu) - Kerber (Dui) 6-4, 6-3, Sjarapova (Rus) - Ivanovic (Ser) 6-4, 0-1, opgave.


Finale: Azarenka - Sjarapova 6-2, 6-3.


Zwemmen

AMSTERDAM: Swim Cup, mannen, 50 vrij: 1. Nystrand (Zwe) 22,20, 2. Van Mierlo 22,78, 3. Baars 23,31. 200 vrij: 1. Dreesens 1.49,50, 2. Gayvoronskiy (Isr) 1.52,36, 3. Kvale (Noo) 1.52,85. 50 rug: 1. Lijesen 25,30, 2. Driebergen 25,60, 3. Veieroe Solli (Noo) 25,99. 200 vlinder: 1. Markozis (Gri) 1.57,54, 2. Beni (Ita) 1.58,42, 3. Dimitriadis (Gri) 1.59,61. 50 school: 1. Samilidis (Gri) 28,00, 2. Hetland (Noo) 28,21, 3. Stekelenburg 28,30. 400 wissel: 1. Dellaloglu (Tur) 4.31,74, 2. Greven 4.33,81, 3. Van Lith 4.35,05.


400 vrij: 1. Verschuren 3.50,16, 2. Weertman 3.55,65, 3. Dreesens 3.58,28. 100 vlinder: 1. Czerniak (Pol) 52,50, 2. Verlinden 53,15, 3. Dimitriadis (Gri) 53,69. 100 rug: 1. Lijesen 54,36, 2. Driebergen 54,89, 3. Veieroe Solli (Noo) 56,08. 100 school: 1. Samilidis (Gri) 1.01,10, 2. Stekelenburg 1.01,36, 3. Karpouzlis (Gri) 1.02,29. 200 wissel: 1. Sjödin (Zwe) 2.00,65, 2. Vazaios (Gri) 2.02,91, 3. Van Lith 2.06,75.


Vrouwen, 100 vrij: 1. Kromowidjojo 53,30, 2. Veldhuis 54,42, 3. Heemskerk 54,44. 800 vrij: 1. Stap 8.56,41, 2. Van Noort 9.01,73, 3. Marieke Nijhuis 9.02,35. 50 vlinder: 1. Snildal (Noo) 26,41, 2. Aljand (Slv) 26,52, 3. Dowgiert (Pol). 200 rug: 1. Van Rouwendaal 2.10,35, 2. Worst 2.13,23, 3. Miley (GBr) 2.13,68. 200 school: 1. Hostman (Zwe) 2.27,47, 2. Paluszek (Tsj) 2.31,65, 3. Martensson (Zwe) 2.33,34. 400 vrij: 1. Terink 4.14,74, 2. Giareni (Gri) 4.16,48, 3. Stap 4.19,87. 100 vlinder: 1. Snildal (Zwe) 58,32, 2. Dekker 58,41, 3. Jedrzejczak (Pol) 59,63. 100 rug: 1. Van Rouwendaal 1.01,61, 2. Worst 1.02,24, 3. Toussaint 1.02,29. 100 school: 1. Johansson (Zwe) 1.07,88, 2. Nijhuis 1.09,33, 3. Hostman (Zwe) 1.09,74. 200 wissel: 1. Miley (GBr) 2.12,54, 2. Van der Zanden 2.16,94, 3. Bos 2.18,87.


Meer over