Uitslagen

Atletiek

EUGENE (VS):Diamond League, 100 m, mannen: 1.Mullings (Jam) 9,80, 2. Rodgers (VS) 9,85, 3. Carter (Jam) 9,92; 200 m: 1. Dix (VS) 20,19, 2. Ndure (Noo) 20,26, 3. Martina () 20,39; 800 m: 1. Kaki (Sud) 43,68, 2. Robinson (VS) 45,40, 3. Lalang (Ken) 45,82; 10.000 m: 1. Farah (GB) 26.46,57, 2. Merga (Eth) 26.48,35, 3. Kipkoech (Ken) 26.48,99; 110 m horden: 1. Oliver (VS) 12,94, 2. Xiang (Chi) 13,00, 3. Merritt (VS) 13,18; hoogspringen: 1. Spank (Dui) 2,32 m, 2. Silnov (Rus) 2,32 m, 3. Williams (VS) 2,32 m; verspringen: 1. Rutherford (GB) 8,32 m, 2. Mokoena (ZAf) 8,31 m, 3. Bayer Dui) 8,03 m; kogelstoten: 1. Hoffa (VS) 21,65 m, 2. Armstrong (Can) 21,60, 3. Cantwell (VS) 21,59; discuswerpen: 1. Harting (Dui) 68,40 m, 2. Alekna (Lit) 67,19 m, 3. Malachowski (Pol) 65,95.

RABAT (Mar): World Challenge, mannen, discuswerpen: 1. Cadée 64,06 m, 2. Casañas (Spa) 63,53 m, Fernandez (Cub) 62,88 m. Vrouwen, 800 m: 1. Hachlaf (Mar) 2.00,55, 2. Bouras (Alg) 2.01,30, 3. Akkaoui (Mar) 2.01,59, 8. Hak 2.03,11.

Cricket

COMPETITIE: HermesDVS - Excelsior 0-2, HermesDVS 187 all out, Excelsior 220 all out, HCC - VRA (38 overs) HCC 235 all out, VRA 257/6, VOC - Quick (48 overs), VOC 173 all out, Quick 195/8, ACC - Rood & Wit ( 43 overs)ACC 183/4, Rood & Wit 182/8. Stand: 1. VRA 7-12, 2. ACC 7-12, 3. Quick 7-8, 4. HermesDVS 7-6, 5. VOC 7-6, 6. Excelsior 7-6, 7. HCC 7-6, 8. Rood & Wit 7-0.

Golf

NEWPORT: Wales Open, eindstand: 1. Noren (Zwe) 275 slagen, 2. Bourdy (Fra), Hansen (Den) 277, 4. Gonzalez (Arg), Larrazabal (Spa), Edfors (Zwe), Hanson (Zwe) 278.

VLAARDINGEN: Deloitte Ladies Open, eindstand: 1. Reid (Eng) 213 (-3), 2. Aitchison (Eng), Afonso (Fra), Hedwall (Zwe) 214, 5. Luna (Ita), Davies (Eng), Caudal (Fra) 215, 9. Boeljon 217, 26. Van Leeuwen, Van der Graaff 221, 36. Zaanen (am) 222.

Handbal

ROTTERDAM: Play-offs WK 2011, vrouwen: Nederland - Turkije 40-28. Abbingh, Visser 6, Snelder, Hilster, Bont 5, Karsten, Groot, Van der Wissel 3, Van der Heijden, Lamein 2.

Motorsport

BARCELONA: GP van Catalonië, MotoGP: 1. Stoner (Aus) Honda 25 ronden in 43.19,779 (163,640 km/u), 2. Lorenzo (Spa) Yamaha 2,403, 3. Spies (VSt) Yamaha 4,291, 4. Dovizioso (Ita) Honda 5,255, 5. Rossi (Ita) Ducati 7,371, 6. Simoncelli (Ita) Honda 11,831.

WK-stand: 1. Lorenzo 98 punten, 2. Stoner (Aus) 91, 3. Dovizioso (Ita) Honda 63, 4. Pedrosa (Spa) Honda 61, 5. Rossi 58.

Moto2: 1. Bradl (Dui) Kalex 23 ronden in 41.38,888 (156,627 km/u), 2. Marquez (Spa) Suter 4,141 seconden, 3. Espargaro (Spa) Pons Kalex 8,409, 4. Corsi (Ita) FTR 10,331, 5. Krummenacher (Dui) Kalex 11,661, 6. De Angelis (SMa) Motobi 12,383.

WK-stand: 1. Bradl 102 punten, 2. Corsi 59, 3. Iannone (Ita), Simon (Spa) 49.

125cc: 1. Terol (Spa) Aprillia 22 ronden in 42.29,647 (146,835 km/u), 2. Vinales (Spa) Aprilia 10,356, 3. Folger (Dui) Aprilia 15,260, 4. Cortese (Dui) Aprilia 15,670, 5. Vazquez (Spa) Derbi 15,942, 6. Zarco (Fra) Derbi 19,758, 17. Iwema (Ned) Aprilia 1.25,457.

WK-stand: 1. Terol 120 punten, 2. Cortese 72, 3. Folger 68, 21. Iwema 4.

ST.JEAN D'ANGELY: Grote Prijs van Frankrijk, motorcross, MX2, eerste manche: 1. Roczen (Dui) KTM, 2. Paulin (Fra) Yamaha, 3. Osborne (VSt) Yamaha, 7. Herlings/KTM, 13. Coldenhoff/Yamaha. Tweede manche: 1. Searle (GBr) Kawasaki, 2. Herlings, 3. Osborne, 15. Coldenhoff. Stand WK: 1. Roczen 226, 2. Herlings 213, 3. Searle 199, 15. Coldenhoff 45.

MX1, eerste manche:1. Frossard (Fra) Yamaha, 2. Cairoli (Ita) KTM, 3. Philippaerts (Ita) Yamaha, 23. Brakke/Yamaha. Tweede manche: 1. Desalle (Bel) Suzuki, 2. Frossard, 3. Cairoli, 23. Brakke. Stand WK: 1. Desalle 199, 2. Cairoli 193, 3. Frossard 179, 19. De Reuver 23, 35. Brakke 1.

Paardensport

EINDHOVEN: CSI, Grote Prijs van Eindhoven, 1.50 m, met barrage: 1. Van der Schans (Ned) Eurocommerce Seoul 0-44,35, 2. Van de Pol (Ned) Kirfa de Kreisker 4-44,55, 3. Stenfert (Ned) BMC Okometa 4-44,66.

HAMBURG: Int. toernooi, Global Champions Tour, 1.60 m, met barrage: 1. Bengtsson (Zwe) Cassal la Silla 0-46,97, 2. Ludger Beerbaum (Dui) Chaman 0-47,93, 3. Meyer (Dui) Lambrasco opgave; zonder barrage: 4. Melchior (Bel) Cha Cha 2-72,57, 5. Miranda (Bra) Drossel Dan 4-62,61, 6. Kutscher (Dui) Cash 4-64,58, 9. Gerco Schröder/Eurocommerce Londen.

Klassement na 3 van de 10 wedstrijden: 1. De Miranda 98, 2. Ludger Beerbaum 93,5, 3. Lynch (Ier) 88, 5. Gerco Schröder 83.

Roeien

AMSTERDAM: NK Groot, finales, dubbeltwee, mannen: 1. Robbers/Uittenbogaard 06.55,49, 2. Ruppert/Van Oostveen 7.05,28, 3. Switters/Langen 7.09,83;twee-met: 1. Vos/Van der Hout/Voskamp 8.25,60, 2. Lemaire/Monsma/Van den Ende 8.30,49, 3. Schouten/Schouten/Lekkerkerker 9.40,31; vier-zonder: 1. Muda/Muda/Heijbrock/Van den Ende 6.36,16, 2. Bruschinksi/Greidanus/Brink/Van der Sluis 6.42,49, 3. Ten Lohuis/Doornbos/Luttjeboer/ Snaaijer 6.57,77; dubbelvier: 1. Viergever/Van Schie/Robbers/Uittenbogaard 6.43,64, 2. Van Oostveen/Ruppert/De Groot/Marinissen 6.47,20, 3. Riordan/Meuzelaar/Vogelzang/Switters 6.48,40; acht: 1. Asopos-combi (Freund/ Van Luijk/Griffioen/Dijkstra/Röell/Van der Ploeg /Christen/IJsbrandy/Dopp) 5.59,70, 2. Nereus-1 6.03,72, 3. Laga/Nereus/Argo/Proteus 6.11,71; licht, dubbeltwee: 1. Göbel/Uittenboogaard 7.00,36, 2. Weide/Van den Hoven 7.03,48, 3. Hingstman/Van Wittmarschen 7.17,00; vier-zonder: 1. Kuiper/De Cort/Peeters/Kortink 6.54,65, 2. Pirson/Kersten/Langenhorst/Huber 7.00,62, 3. Van Schoten/Mika/Besamusca/Hes 7.17,41; dubbelvier: 1. Van Dooren/Bus/Uittenboogaard/Göbel 6.53,82, 2. Noben/Lukkes/Van Tienhoven/Van Dijk 6.58,19; acht: 1. Vidar-combi (Scholten/Heijnekamp/Bus/Rottier/Van den Bouwhuijsen/Bruil/Van der Sluis/Bruschinski/ Den Drijver) 6.04,02, 2. Nereus-1 6.12,00, 3. Proteus-combi 6.26,40.

Vrouwen, dubbeltwee: 1. Koopmans/Maas 7.43,38, 2. Wörner/Leijssen 7.46,31, 3. Kooij/ Scheenaard 7.47,20; vier-zonder: 1. Van Dorp/Janssen, Hogerwerf/Dekker 7.42,31, 2. Verburgh/De Jong/Schoo/Boers 8.01,42, 3. Keijzer/Kleipool/Rustenbrug/Van Geffen 8.17,63;

dubbelvier: 1. Taselaar/Sigmond/Head/Frenken 7.27,08, 2. Steenman/Groen/Van der Pauw/Van Rooijen 7.40,28, 3. Koopmans/Van Dobben de Bruijn/Souwer/Maas 7.46,17; acht: 1. Nereus-combi (Wielaard/Beukers/Van Dobben de Bruijn/Van Rooijen/Van Dorp/Janssen/Hogerwerf/Dekker/Wiersum) 6.55,71, 2. Nereus-1 7.09,96, 3. Okeanos/Skoll/Triton/Njord 7.12,50.

Tennis

ROLAND GARROS: finale, mannen: Nadal (Spa) - Federer (Zwi) 7-5, 7-6, 5-7, 6-1; dubbelspel: Mirnii/Nestor (WRu/Can) - Cabal/Schwank (Col/Arg) 7-6, 3-6, 6-4.

Vrouwen, finale: Li Na (Chn) - Schiavone (Ita) 6-4, 7-6.

Triatlon

MADRID: WK series, mannen: 1. Alistair Brownlee (GBr) 1.51.06, 2. Jonathan Brownlee (GBr) 1.51.09, 3. Gomez (Spa) 1.51.51, 4. Broechankov (Rus) 1.52.02, 5. Polianski (Rus) 1.52.30, 6. Frodeno (Dui) 1.52.43. Uitgevallen: Van Berkel.

WK-klassement na 2 van de 7 wedstrijden: 1. Gomez 1485 punten, 2. Jonathan Brownlee 1480, 3. Polianski 983.

Vrouwen: 1. Findlay (Can) 2.03.46, 2. Jenkins (GBr) 2.03.49, 3. Charayron (Fra) 2.03.58, 4. Hewitt (NZl) 2.04.00, 5. Riveros (Chl) 2.04.43, 6. McIlroy (NZl) 2.04.57, 10. Klamer 2.05.58, 17. Boterenbrood 2.07.18, 34. Mensink 2.10.02, 48. De Vries 2.13.06. Uitgevallen: Caelers.

WK-klassement, na 2 van de 7 wedstrijden: 1. Findlay 1600, 2. Riveros 1326, 3. Hewitt 1318, 18. Mensink 428, 21. Klamer 397, 24. Boterenbrood 353, 55. Caelers 41.

Volleybal

European League, groep B: Nederland - Griekenland 3-2, Nederland - Griekenland 3-0, Spanje - Oostenrijk 3-1, Spanje - Oostenrijk 3-1.

Stand: 1. Spanje 4-9 (9-5), 2. Nederland 4-8 (9-5), 3. Griekenland 4-7 (8-8), 4. Oostenrijk 4-0 (4-12).

Waterpolo

NIJVERDAL: Dutch Trophy, mannen: Nederland- Roemenië 9-14, Nederland- Groot Brittannië 11-6.

Eindstand: 1. Roemenië 3-9, 2. Macedonië 3-6, 3. Nederland 3-3, 4. Groot - Brittanië 3-0.

Wielrennen

SAINT-JEAN-DE-MAURIENNE: Dauphiné Libéré, UCI World Tour, Proloog, Saint-Jean-de-Maurienne - Saint-Jean-de-Maurienne (5,4 km): 1. Boom (Ned) 6.18, 2. Vinokoerov (Kaz) op 0.02, 3. Wiggins (GBr) 0.05, 4. Degenkolb (Dui) 0.06, 5. Kadri (Fra) 0.08, 6. Posthuma (Ned), 7. Evans (Aus), 8. Riblon (Fra) 0.09, 9. Lemoine (Fra) 0.10, 10. Coppel (Fra) 0.11, 20. Tjallingii 0.15, 29. Gesink 0.16, 33. Westra 0.17, 70. Ruijgh 0.25, 135. De Maar 0.41, 163. Kroon 0.53, 170. Ligthart 1.04.

RONDE VAN LUXEMBURG: derde etappe, Eschweiler - Roost (186 km): 1. Appollonio (Ita) 4.44.31, 2. Galimzjanov (Rus), 3. Delage (Fra), 4. Romain Feillu (Fra), 5. Vanspeybrouck (Bel), 6. Gallopin (Fra); 40. Bellemakers, 63. Poels, 74. Van Leijen, 77. Keizer 0.41, 78. Mouris.

Vierde etappe, Mersch - Luxemburg (152,1 km): 1. Romain Feillu (Fra) 3.42.06, 2. Frank Schleck (Lux), 3. Vanspeybrouck (Bel), 4. Gallopin (Fra), 5. Appollonio (Ita), 6. Vantomme (Bel), 15. Bellemakers, 61. Poels 1.15, 69. Mouris 3.21, 77. Keizer 6.10; opgave: Van Leijen.

Eindklassement: 1. Gerdemann (Dui) 18.35.32, 2. Geniez (Fra) 0.02, 3. Gallopin 0.03, 4. Monfort (Bel) 0.05, 5. Delage (Fra) 0.08, 6. Galland (Fra) 0.10, 19. Bellemakers 1.51, 52. Poels 4.38, 81. Keizer 20.04, 96. Mouris 22.51.

SPIJKENISSE: Tour de Rijke: 1. Bos (Ned) 199 km in 4.39.57, 2. Van Hummel (Ned), 3. Schorn (Oos), 4. Gardeyn (Bel), 5. Van Dijk (Ned).

GP DE VALLADODID: Wereldbeker (124 km): 1. Vos (Ned) 3.16,17, 2. Callovi (Ita), 3. Johansson (Zwe). Stand WB: 1. Vos 260, 2. Van Vleuten (Ned) 196, 3. Johansson 187.

undefined

Meer over