Uitslagen

Atletiek

Mannen, 400m: 1. James (Gre) 43,94, 2. Santos (DoR) 44,46, 3. Gordon (Tri) 44,52, 4. Brown (Bah) 44,79, 5. Kevin Borlée (Bel) 44,81, 6. Jonathan Borlée (Bel) 44,83, 7. Pinder (Bah) 44,98, 8. Solomon (Aus) 45,14.

Hoogspringen: 1. Oechov (Rus) 2,38 m, 2. Kynard (VS) 2,33 m, 3. Barshim (Qat), Drouin (Can), Grabarz (GB) 2,29 m.

Discuswerpen: 1. Harting (Dui) 68,27 m, 2. Hadadi (Irn) 68,18 m, 3. Kanter (Est) 68,03 m, 4. Alekna (Lit) 67,38 m, 5. Malachowski (Pol) 67,19 m, 10. Cadée 62,78 m.

Vrouwen, 100 meter horden: 1. Pearson (Aus) 12.35, 2. Harper (VS) 12.37, 3. Wells (VS) 12.48, 4. Jones (VS.) 12.58, 5. Yanit (Tur) 12.58, 6. George (Can) 12.65, 7. Zelinka (Can) 12.69, 8. Schrott (Oos) 13.07.

Baanwielrennen

Mannen, keirin: 1. Hoy (GBr), 2. Levy (Dui), 3. Mulder (Ned), Van Velthooven (NZe), 5. Perkins (Aus), 6. Awang (Mal).

Vrouwen, omnium: 1. Trott (GBr) 18 punten, 2. Hammer (VSt) 19, 3. Edmondson (Aus) 24, 6. Wild (Ned) 50. Sprint, finale: Meares (Aus) wint van Pendleton (GBr) 2-0; om brons: Guo Shuang (Chn) w.v. Vogel (Dui) 2-0.

Basketbal

Mannen, kwartfinales (woensdag): Rusland - Litouwen, Frankrijk - Spanje, Brazilië - Argentinië, Verenigde Staten - Australië

Vrouwen, kwartfinales: Australië - China 75-60, Verenigde Staten - Canada 91-48 (42-21).

Beachvolleybal

Mannen, halve finales: Emanuel Rego/Alison Ceruti (Bra) - Plavins/Smedins (Let) 2-0.

Vrouwen, halve finales: May-Treanor/Walsh (VSt) - Xi Zhang/Chen Xue (Chn) 2-0.

Handbal

Mannen, kwartfinales (woensdag): Zweden - Denemarken, IJsland - Hongarije, Frankrijk - Spanje, Tunesië - Kroatië. Vrouwen, kwartfinales: Noorwegen - Brazilië 21-19, Spanje - Kroatië 25-22, Zuid-Korea - Rusland 24-23.

Hockey

Mannen, groep A: Australië - Pakistan 7-0, Argentinië - Zuid-Afrika 6-3 (2-1). Stand: 1. Australië 5-11, 2. Gr-Brittannië 4-8, 3.Spanje 4-7, 4. Pakistan 5-7, 5. Argentinië 5-4, 6. Zuid-Afrika 5-0.

Groep B: Nederland - Zuid-Korea 4-2. 16. Van der Weerden 1-0, 20. Verga 2-0, 46. Weusthof 3-0, 52. Nam 3-1, 61. Lee 3-2, 63. Bakker 4-2. Nederland: Stockmann, Vermeulen, Balkestein, Jolie, Weusthof, Baart, Evers, De Voogd, Van der Horst, Verga, Van der Weerden. Wissels: Bakker, Kemperman, De Nooijer, De Wijn, Hofman.

India - België 0-3 (0-1). Stand: 1. Nederland 5-15, 2. Duitsland 4-9, 3. België 5-7, 4. Zuid-Korea 5-6, 5. Nieuw-Zeeland 4-4, 6. India 5-0.

Vrouwen, groep B: Argentinië - Australië 0-0. Halve finales (woensdag): Nederland - Nieuw-Zeeland, Argentinië - Groot-Brittannië.

Paardensport

Dressuur, landenwedstrijd: 1. Groot-Brittannië 79,979 (Hester/Uthopia, Bechtolsheimer/ Mistral Hojris, Dujardin/Valegro), 2. Duitsland 78,216 (Schneider/Diva Royal, Sprehe/Desperados, Langehanenberg/Damon Hill), 3. Nederland 77,124 (Van Grunsven/Salinero, Gal/Undercover, Cornelissen/Parzival), 4. Denemarken 73,846, 5. Zweden 72,706.

Tafeltennis

Vrouwen, teams: finale China - Japan 3-0. Om brons: Singapore - Zuid-Korea 3-0.

Triatlon

Mannen: 1. Alistair Brownlee (GBr) 1.46.25, 2. Gómez (Spa) 1.46.36, 3. Jonathan Brownlee (GBr) 1.46.56, 4. Hauss (Fra) 1.47.14, 5. Vidal (Fra) 1.47.21, 6. Frodeno (Dui) 1.47.26.

Turnen

Mannen, rek: 1. Zonderland (Ned) 16,533, 2. Hambüchen (Dui) 16,40, 3. Zou Kai (Chn) 16,366, 4. Zhang Chenglong (Chn) 16,266, 5. Leyva (VSt) 15,833, 6. Horton (VSt) 15,466, 7. Garibov (Rus) 15,333, 8. Kim Jihoon (ZKo) 15,133.

Brug: 1. Feng (Chn) 15,966 punten, 2. Nguyen (Dui) 15,80, 3. Sabot (Fra) 15,566, 4. Tanaka (Jap) 15,50, 5. Corral (Mex) 15,333, 6. Garibov, Tsolakidis (Gri) 15,30, 7. Yusuke Tanaka (Jap) 15,10, 8. Zhang Chenglong 13,808.

Vrouwen, balk: 1. Deng Linlin (Chn) 15,60, 2. Sui Lu (Chn) 15,50, 3. Raisman (VSt) 15,066, 4. Ponor (Roe) 15,066, 5. Afanaseva (Rus) 14,583, 6. Iordache (Roe) 14,20, 7. Douglas (VSt) 13,633, 8. Komova (Rus) 13,166.

Vloer: 1. Raisman 15,60, 2. Ponor 15,20, 3. Moestafina (Rus)14,90, 4. Ferrari (Ita) 14,90, 5. Mitchell (Aus) 14,833, 6. Afanaseva 14,566, 7. Wieber (VSt) 14,50, 8. Izbasa (Roe) 13,333.

Voetbal

Mannen, halve finales: Mexico - Japan 3-1.

Vrouwen, halve finale: Canada - Verenigde Staten 3-4 n.v. Finale (do): Japan - VS.

Volleybal

Mannen, groep B: Verenigde Staten - Tunesië 3-0, Brazilië - Duitsland 3-0. Eindstand: 1. Verenigde Staten 5-13, 2. Brazilië 5-11, 3. Rusland 5-11, 4. Duitsland 5-5, 5. Servië 5-5, 6. Tunesië 5-0. Kwartfinales (woensdag): Argentinië - Brazilië, Verenigde Staten - Italië, Polen - Rusland, Bulgarije - Duitsland. Vrouwen, kwartfinales: Brazilië - Rusland 3-2, Japan - China 3-2.

Waterpolo

Mannen, kwartfinales (woensdag): Kroatië - Verenigde Staten, Italië - Hongarije, Spanje - Montenegro, Australië - Servië.

Vrouwen, halve finales: VS - Australië 11-9.

Worstelen

Mannen, Grieks-Romeins, -66 kg: 1. Kim Hyeon-Woo, 2. Lorincz (Hon), 3. Guénot (Fra) en Tschadaia (Geo).

Zwemmen

Synchroon, duet: 1. Isjtsjenko/Romasjina (Rus) 98,9, 2. Carbonell/Fuentes (Spa) 96,9, 3. Huang Xuechen/Liu Ou 96,77, 4. Boudreau/ Marcotte (Can) 94,62, 5. Inui/Kobayashi (Jap) 93,54, 6. Joesjko/Sidorenko (Oek) 92,67.

Zeilen

Mannen, RS:X, eindstand: 1. Van Rijsselberge 15 punten, 2. Dempsey (GBr) 41, 3. Miarczynski (Pol) 60, 4. Wilhelm (Dui) 64, 5. Bontemps (Fra) 70, Kokalanis (Gri) 77.

470, stand na 10 races: 1. Belcher/Page (Aus) 18, 2. Patience/Bithell (GBr) 22, 3.Calabrese/De la Fuente (Arg) 57, 12.Coster/Coster 105.

Vrouwen, RS:X, eindstand: 1. Alabau Neira (Spa) 26 punten, 2. Petäjä (Fin), 3. Noceti-Klepacka (Pol) 47, 4. Maslivets (Oek) 48, 5. Delle (Dui) 51, 6. Korsiz (Isr) 56. 470, na 8 races: 1. Aleh/Powrie (NZe) 21, 2. Mills/Clark (GBr) 25, 3. Westerhof/Berkhout (Ned) 28. Matchracen, kwartfinales: Nederland - Australië 1-1.

Voetbal

Champions League, voorronde: Feyenoord (Ned) - Dinamo Kiev (Oek) 0-1. 90+6. Brown 0-1. Scheidsrechter: Gautier (Fra). Toeschouwers: 48.000. Gele kaart: Martins Indi, Leerdam, Cissé, Clasie (Feyenoord), Vukojevic, Koval, Ninkovic (Dinamo Kiev).

Feyenoord: Mulder; Janmaat (76. Vormer), De Vrij, Martins Indi, Nelom (86. Singh); Leerdam, Immers, Clasie; Schaken, G. Fernandez (67. Cabral), Cissé.

Wielrennen

Eneco Tour: tweede etappe (ploegentijdrit), Sittard: 1. Orica-GreenEdge (Aus) 18,9 km in 21.08, 2. Omega Pharma-Quick.Step (Bel) op 0.01 3. Katoesja (Rus) 0.02 4. Rabobank (Ned) 0.04. Klassement: 1. Keukeleire (Bel) 5.59.37, 2. Langeveld (Ned), 3. Tuft (Can), 4. Durbridge (Aus) 5. Mouris (Ned). 6. Boonen (Bel) 0.01, 8. Terpstra, 18. Van Winden 0.04, 19. Boom, 51. Kreder 0.27, 53. Keizer 0.31.

undefined

Meer over