Uitslagen

Atletiek

TALENCE: tienkamp: (100m/ver/kogel/

hoog/400m/110mh/discus/pols/speer/ 1.500m): 1. Werner (Can) 8.161 pnt (10,61/7,09m/13,77m/1,96m/48,96/13,91/44,92m/4,77m/61,06m/4.38,85), 2. Coertzen (ZAf) 8.118 (11,17/7,51m/13,48m/2,08m

/48,99/14,38/43,05m/4,27m/66,04m/4.29,85, 3. Sintnicolaas (Ned) 8.018 (11,07/7,14m/

13,33m/1,96m/49,21/14,38/39,12m/5,27m/59,39m/4.33,52

Autosport

RALLY VAN AUSTRALIË: eindstand: 1. Ogier (Fra) VW 3.19.55,0, 2. Neuville (Bel) Ford Fiesta 1.32,1, 3. Hirvonen (Fin) Citroën 2.02,1; stand WK: 1. Ogier 212 punten, 2. Neuville 129, 3. Latvala (Fin) Volvo 110.

Golf

ZANDVOORT: Europese Tour, KLM Open, eindstand: 1. Luiten (Ned) 268 slagen (-12), wint na play-off, 2. Jiménez (Spa) 268, 3. McGrane (Ier), Havret (Fra), Fisher (Eng), Dyson (Eng) 271, 50. Besseling 282, 63. Caron (amateur) 285.

Motorsport

MISANO: GP San Marino, Moto3: 1. Rins (Spa) KTM 39.50,516, 2. Vinales (Spa) KTM op 0,050, 3. Marquez (Spa) 6,434; stand WK: 1. Salom (Spa) 246 punten, 2. Vinales 227, 3. Rins 225, 21. Iwema (Ned) 8.

Moto2: 1. Espargaro (Spa) Kalex 42.47,098, 2. Nakagami (Jap) 0,621, 3. Rabat (Spa) Kalex 1,815; stand WK: 1. Redding (GBr) 202, 2. Espargaro 179, 3. Rabat 151.

MotoGP: 1. Lorenzo (Spa) Yamaha 44.05,522, 2. Marquez (Spa) Honda 3,379, 3. Pedrosa (Spa) Honda 7,368, 4. Rossi (Ita) Yamaha 15,062; ,stand WK: 1. Marquez 253, 2. Lorenzo 219, 3. Pedrosa 219.

Tennis

DAVIS CUP: wereldgroep, halve finales:

Belgrado: Servië - Canada 3-2. Tipsarevic - Raonic 7-5, 3-6, 6-3, 3-6, 8-10, Bozoljac/Zimonjic - Nestor/Pospisil 7-6, 4-6, 6-3, 6-7, 8-10, Djokovic - Raonic 7-6, 6-2, 6-2, Tipsarevic - Pospisil 7-6, 6-2, 7-6.

Praag: Tsjechië - Argentinië 3-2: Brdych/ Stepanek - Zeballos/Berlocq 6-3, 6-4, 6-2, Rosol - Zeballos 6-4, 6-7, 4-6, Vesely - Mayer 4-6, 4-6.

Promotie/degradatie wereldgroep

Groningen: Nederland - Oostenrijk 5-0. Rojer/Haase - Marach/Knowle 4-6, 6-3, 6-4, 7-5, Huta Galung - Melzer 3-6, 7-5, 6-3, De Bakker - Oswald walk over.

TASJKENT: int. toernooi, vrouwen: finale: Jovanovski (Ser/1) - Govortsova (WRu) 4-6, 7-5, 7-6.

QUÉBEC: int. toernooi, vrouwen: halve finales: Erakovic (NZe/6) - McHale (VSt) 6-4, 6-3, Safarova (Tsj/3) - Bouchard (Can/5) 3-6, 6-3 6-2; finale: Safarova - Erakovic (NZe) 6-4, 6-3.

Triatlon

LONDEN: WK-serie olympische afstand: vrouwen: 1. Stanford (GBr) 1,5 km zwemmen - 40 km fietsen - 10 km hardlopen in 2.01.32, 2. Reid (Ier) 2.01.57, 3. Moffatt (Aus) 2.02.00, 18. Klamer (Ned) 2.04.29, 27. Boterenbrood (Ned) 2.05.28, 42. Caelers (Ned) 2.07.30; eindstand WK: 1. Stanford 4.220 punten, 2. Stimpson (GBr) 3.805, 3. Haug (Dui) 3110, 12. Caelers 2.207, 30. Boterenbrood 1.122, 38. Klamer 950.

Mannen: 1. Gomez (Spa) 1.48.16, 2. Brownlee (GBr) 1.48.17, 3. Mola (Spa) 1.49.10, 48. Van der Stel (Ned) 1.53.27; eindstand WK: 1. Gomez (Spa) 4.220 punten, 2. Brownlee (GBr) 4.195, 3. Mola (Spa) 3.726, 50. Van der Stel 586.

Turnen

OSIJEK: Challenge Cup, mannen: finales: vloer: 1. Kaneko (Jap) 15,100, 2. Wammes (Ned) 15,075, 3. Markovic (Kro) 15,050; ringen: 1. Petrounias (Gri) 15,425, 2. Said (Fra) 15,125, 3. Pinheiro-Rodrigues (Fra) 15,075; paard: 1. Busnari (Ita) 16,100, 2. Truyens (Bel) 15,700, 3. Ude (Kro) 15,675; sprong: 1. Nguyen (Vie) 15,012, 2. Boelauski (WRu) 14,762, 3. Cuong (Vie) en Tuuha (Fin) 14,550; brug: 1. Moreno (Col) 15,625, 2. Augis (Fra) 15,525, 3. Arican (Tur) 15,425, 8. Zonderland (Ned) 13,900; rek: 1. Talas (Hon) 14,825, 2. Leimlehner (Oos) 14,800, 3. Cordoba (Arg) 14,650, 4. Zonderland (Ned) 14,525.

Vrouwen: sprong: 1. Van Klaveren (Ned) 14,762, 2. Netteb (Ned) 14,512, 3. Thanh Phan (Vie) 14,287; brug: 1. Kramarenko (Rus) 14,425, 2. Palesova (Tsj) 14,050, 3. Arocha (Ven) 13,875

Volleybal

BERLIJN: EK vrouwen, om de derde plaats: België - Servië 3-2 (23-25, 25-21, 28-26, 21-25, 15-11); finale: Rusland - Duitsland 3-1 (25-23, 23-25, 25-23, 25-14).

Wielrennen

RONDE VAN SPANJE: 20ste etappe, Avilés - Alto de L'Angliru: 1. Elissonde (Fra) 142 km in 3.55.36, 2. Horner (VSt) 0.26, 3. Valverde (Spa) 0.54, 4. Nibali (Ita), 5. Cardoso (Por), 6. Nerz (Zwi), 7. Mendes (Por) 1.15, 8. Joaquim Rodriguez (Spa) 1.45, 9. Pauwels (Bel) 1.52, 10. Pinot (Fra) 1.59, 59 Mollema 18.33, 60. Stamsnijder 18.52.

21ste etappe, Leganes - Madrid: 1. Matthews (Aus) 109 km in 2.44.00, 2. Farrar (VSt), 3. Arndt (Dui), 4. Meersman (Bel), 5. Richeze (Arg), 6. Bole (Slv), 7. Petit (Fra), 8. Janse Van Rensburg (ZAf), 9. Lasca (Ita), 10. Wagner (Dui), 24. Nibali 0.03, 39. Valverde, 47. Horner, 108. Stamsnijder 0.34, 133. Mollema 1.17.

Eindklassement: 1. Horner 84.36.04, 2. Nibali 0.37, 3. Valverde 1.36, 4. Joaquim Rodriguez 3.22, 5. Roche (Ier) 7.11, 6. Pozzovivo (Ita) 8.00, 7. Pinot 8.41, 8. Samuel Sanchez (Spa) 9.51, 9. König (Tsj) 10.11, 10. Moreno (Spa) 13.11, 52. Mollema 1.59.34, 137. Stamsnijder 4.27.07.

CANADA: GP Québec: 1. Gesink (Ned) 201,6 km in 4.58.13, 2. Vichot (Fra), 3. Van Avermaet (Bel), 4. Wegmann (Dui), 6. Terpstra (Ned), 7. Slagter (Ned).

RONDE VAN GROOT-BRITTANNIË: eerste etappe: 1. Viviani (Ita) 6.04.43, 2. Petacchi (Ita), 3. Ciolek (Dui).

MONTREAL: Grand Prix: 1. Sagan (Slow), 2. Ponzi (Ita), 3. Hesjedal (Can).

undefined

Meer over