Uitslagen

Handbal

BELGRADO: WK vrouwen, finale: Brazilië - Servië 22-20; om de 3de plaats: Denemarken - Polen 30-26.

Hockey

ALICANTE: oefenduels, zaterdag: Spanje - Nederland 1-2. Doelpunten Nederland: Hertzberger. De Wijn.

Nederland - België 2-1. Doelpunten Nederland: Van der Weerden, Vermeulen.

Judo

PARIJS: Europa Cup, clubteams: eerste ronde: St.Geneviève (Fra) - Kenamju (Ned) 3-2; finale: TSV Abensberg (Dui) - Levallois (Fra) 4-1.

Vrouwen, eerste ronde: Fiamme Gialle (Ita) Budokan (Ned) 3-2; finale: Alfort (Fra) - Jawara-Neva, (Rus) 5-0.

Paardensport

LONDEN: Olympia Horse Show, kwalificatie wereldbeker, na barrage: 1. Maikel van der Vleuten (Ned) VDL Groep Sapphire B 0-37,07, 2. Mathy jr. (Bel) Polinska des Isles 0-37,12, 3. Neilson (GBr) Varo M 0-37,19; stand WB: 1. Brash 52, 2. Guerdat (Zwi) 51, 3. Maikel van der Vleuten 40; 12. Smolders 21.

CHRISTMAS MASTERS: na vijfde ronde: 1. Van der Vleuten/Eureka 0-26,32, 2. Michael Whitaker (GBr) Elie van Kolmen 4-26,24; 3. Funnell (GBr) Billy Balou en Renwick (GBr) Louis d'Or D Aymon Z, 5. Vrieling/VdL Bubalu.

FRANKFURT: Grote Prijs van Hessen, na barrage: 1. Bruggink (Ned) Primeval Dejavu 0-33,35, 2. Marcus Ehning (Dui) Sabrina 0-33,38, 3. Dubbeldam (Ned) Zenith SFN 0-34,91; 13. Greve/Carambole 4-64,18.

LA CORUÑA: Grote Prijs, na barrage: 1. Wathelet (Bel) SC Forlap 0-40,87, 2. Lynch (Ier) Abbervail 0-41,98, 3. Rahimov (Aze) Warrior 0-43,16;

ROOSENDAAL: Grote Prijs, na barrage: 1. Timothy Hendrix (Ned) Very Nice 0-33,38, 2. Gielen (Bel) Fariska 0-33,61, 3. Kuipers (Ned) Zinius 0-33,81.

Schaatsen

BREDA: Marathon Cup: mannen: 125 ronde: 1. Stroetinga, 2. Sjoerd Huisman, 3. Contin (Fra), 4. Vreugdenhil, 5. Heideman; stand: 1. Bob de Vries 276,1, 2. Stroetinga 236,3, 3. Vreugdenhil 186,2.

Vrouwen, 70 ronden: 1. Lollobrigida (Ita), 2. Ensing, 3. Schouten; stand: 1. Huisman 267,1, 2. Ensing 266,2, 3. Van der Wal 234.

Skiën

VAL GARDENA: Wereldbeker: mannen, afdaling: 1. Guay (Can) 1.56,65, 2. Jansrud (Noo) 1.56,77, 3. Clarey (Fra) 1.56,89, 4. Svindal (Noo) 1.56,94, 5. Miller (VSt) 1.57,04, 6. Patrick Küng (Zwi) 1.57,28; WB-stand: 1. Svindal 200 punten, 2. Küng 145, 3. Hudec (Can) 126.

ALTA BADIA: Wereldbeker, mannen, reuzenslalom: 1. Hirscher (Oos) 2.37,45, 2. Pinturault (Fra) 2.37,80, 3. Ligety (VSt) 2.38,03, 4. Dopfer (Dui) 2.38,82, 5. Neureuther (Dui), Jitloff (VSt) 2.39,10. WB-stand: 1. Hirscher 320 punten, 2. Ligety 260, 3. Pinturault 255.

Stand WB algemeen: 1. Svindal (Noo) 530, 2. Hirscher 435, 3. Ligety 329.

VAL D'ISERE: Wereldbeker, vrouwen: afdaling: 1. Kaufmann-Abderhalden (Zwi) 1.47,28, 2. Maze (Slv) 1.47,57, 3. Hütter (Oos) 1.47,80, 4. Weirather (Lie) 1.47,91, 5. Aufdenblatten (Zwi) 1.48,30, 6. Gisin (Zwi) 1.48,31. WB-stand: 1. Höfl-Riesch (Dui) 265 punten, 2. Kaufmann-Abderhalden 259, 3. Weirather 210.

Reuzenslalom: 1. Weirather (Lie) 2.24,10, 2. Gut (Zwi) 2.24,83, 3. Pietilä- Holmner (Zwe) 2.25,04, 4. Brignone (Ita) 2.25,21, 5. Höfl-Riesch (Dui) 2.25,26, 6. Lindell- Vikarby (Zwe) 2.25,27; WB-stand: 1. Lindell-Vikarby 252, 2. Weirather 205, 3. Pietilä-Holmner 186. WB-stand, algemeen: 1. Weirather 595, 2. Gut 568, 3. Höfl-Riesch 535.

Squash

KOEWEIT: int. toernooi, kwartfinales: Anjema (Ned) - Momen (Egy) 11-6, 9-11, 11-8, 11-8; halve finale: Golán (Spa) - Anjema 9-11, 11-7, 11-5, 11-8; finale: Rosner (Dui) - Golán (Spa) 11-4, 11-5, 12-10.

Tennis

ROTTERDAM: Nationale Masters, mannen, finale: Sijsling - Huta Galung 6-1, 3-6, 6-3; dubbel: finale: Fransen/Koolhof - Van der Duim/Westerhof 7-6, 6-3.

Vrouwen, finale: Bertens - Kalyuzhnaya 6-3, 6-3; dubbel, finale: Krajicek/De Vroome - Harmsen/Kalyuzhnaya 2-6, 6-3, 10-8.

Voetbal

MARRAKESH; wereldbeker, finale: Bayern München - Raja Casablanca 2-0. 7. Dante 1-0, 22. Thiago 2-0.

Bayern: Neuer, Rafinha, J.Boateng, Bonfim Dante, Alaba, Thiago, Lahm, Kroos (60. Martínez),Shaqiri (80. Götze), Müller (76. Mandzukic), Ribéry.

Wielrennen

ESSEN: int. veldrit: vierde wedstrijd: 1. Pauwels (Bel) 1.01.48, 2. Nys (Bel) 0.28, 3. Albert (Bel) 0.34, 5. Van Amerongen (Ned) 0.38, 12. Van Kessel (Ned) 1.58, 13. Van IJzendoorn (Ned) 2.01; Stand: 1. Nys 3.57.46, 2. Albert 1.06, 3. Vantornout (Bel) 1.59, 4. Van Amerongen 2.44, 5. Meeusen (Bel) 3.39.

NAMEN: Wereldbeker, mannen: vierde wedstrijd: 1. Mourey (Fra) 1.00.49, 2. Vantornout 0.24, 3. Albert 0.30, 4. Nys 0.35, 5. Van der Haar 0.36, 6. Meeusen 0.41, 7. Van Amerongen 0.52, 16. Van Kessel 1.51; stand: 1. Van der Haar 257 punten, 2. Walsleben 244, 3. Albert 235, 8. Van Amerongen 175, 9. Van Kessel 165, 14. Wubben 137, 17. Al 132.

undefined

Meer over