uitslagen

Cricket

RIJSWIJK: Topklasse: Hermes DVS - Excelsior 2-0, Hermes DVS 271/5, Excelsior 236 all out, ACC - Quick 0-2, ACC 209 all out, Quick 214/6, VOC - Dosti 0-2, VOC 164 all out, Dosti 181 all out, HCC - VRA 2-0, HCC 164/8, VRA 162 all out.


Stand:1. ACC 11-16, 2. Dosti 12-17, 3. VRA 11-14, 4. Excelsior 12-13, 5.HCC 12-12, 6. HermesDVS 12-12, 7. Quick 12-8, 8. VOC 12-2.


Play offs om kampioenschap van Nederland: ACC-Dosti, VRA-Excelsior.


Honkbal

HOOFDKLASSE: Holland Series: Neptunus - Kinheim 1-3, Kinheim - Neptunus 7-3. Stand (best-of-7): Kinheim - Neptunes 3-0.


Motorsport

INDIANAPOLIS: GP van de Verenigde Staten, MotoGP: 1.Pedrosa (Spa) Honda 46.39,631, 2. Lorenzo (Spa) Yamaha 10,823 seconden, 3. Dovizioso (Ita) Yamaha 17,310, 4. Stoner (Aus) Honda 19,803, 5. Bautista (Spa) Honda 22,556, 6. Bradl (Dui) Honda 30,072.


Stand WK: 1. Lorenzo 225, 2. Pedrosa 207, 3. Stoner 186.


Moto2: 1. Marquez (Spa) Suter 45.13,763, 2. Espargao (Spa) Kalex 5,855, 3. Simon (Spa) Suter 9,394, 4. Kallio (Fin) Kalex 15,549, 5. Luthi (Zwi) Suter 16,138, 6. Redding (GBr) Kalex 16,805.


Stand WK: 1. Marquez 188, 2. Espargaro 149, 3. Iannone (Ita) Speed Up 136.


Moto3: 1. Salom (Spa) Kalex KTM 42.14,300, 2. Cortese (Dui) KTM 0,056, 3. Folger (Dui) Kalex KTM 2,94, 4. Oliveira (Por) Honda 3,067, 5. Fenati (Ita) Honda 3,664, 6. Khairuddin (Mal) KTM 7,663; uitgevallen: Iwema (Ned).


Stand WK: 1. Cortese 184, 2. Maverick Viñalis (Spa) KTM 155, 3. Salom 129.


MATTERLEY BASIN: GP van Groot-Brittannië, MX1, dagklassement: 1. Cairoli (Ita) KTM 50 punten, 2. Nagl (Dui) KTM 44, 3. Paulin (Fra) Kawasaki 38, 16. De Reuver/Kawasaki 9.


WK-stand: 1. Cairoli 542, 2. Desalle (Bel) Suzuki 487, 3. Pourcel (Fra) Kawasaki 452, 21. De Reuver 54.


MX2, dagklassement: 1. Searle (GBr) Kawasaki 50, 2. Herlings (Ned) KTM 44, 3. Osborne (VSt) Yamaha 38, 10. Coldenhoff/KTM 18.


WK-stand: 1. Herlings 572, 2. Searle 521, 3. Van Horebeek (Bel) KTM 475, 11. Coldenhoff 211.


Paardensport

VALKENSWAARD: Global Champions Tour, Grote Prijs van Nederland, na twee manches en barrage: 1. Beerbaum (Dui) Chaman 0-41,32, 2. Spooner (VSt) Cristallo 0-42,05, 3. Bengtsson (Zwe) Carusso la Silla 0-43,43, 4. Kutscher (Dui) Cornet Obolensky 4-41,83, 5. Thijssen (Ned) Tyson 8-41,58, 6. Madden (VSt) Simon 8-45,06; na twee ronden: 18. Smolders /Exquis Walnut de Muze 13-81,06.


Stand GCT: 1. Tops-Alexander (Aus) 189, 2. Ahlmann (Dui) 169, 3. Bengtsson 154, 4. Lynch (Ier) 151, 5. Michael Whitaker (GBr) 149, 6. Spooner 137; 13. Gerco Schröder (Ned) 101, 24. Smolders 74.


Finale Medium Tour, na barrage: 1. Ward (VSt) Zander 0-39,20, 2. Kutscher (Dui) Cash 0-39,64, 3. Smolders (Ned) Regina Z 0-40,67'11. Leopold van Asten/VDL Groep Amelie 4-38,88.


Derby: 1. Lynch (Ier) Night Train 0-101,82, 2. Wathelet (Bel) Banda de Hus 0-102,88, 3. Gaudiano (Ita) Chicago 4-99,75; 5. Wout-Jan van der Schans/P-Pilot 8-95,90, 10. Thijssen/Dahlia Z 12-99,41, 11. Eric van der Vleuten/VDL Groep Cannelina 12-104,89.


DUBLIN: CHIO, Grote Prijs, na twee manches: 1. Carsten-Otto Nagel (Dui) Corrdina 0-57,33, 2. Staut (Fra) Reveur de Hurtebise 0-59,07, 3. O'Connor (Ier) Blue Loyd 4-54,71, 4. Jens Fredricson (Zwe) Lunatic 4-55,62, 5. Bost (Fra) Myrtille Paulois 4-56,57, 6. Coyle (Ier) Jubilee d'Ouilly 4-56,64; 26. Albert Voorn/Tobalio 12-82,01, 27. Dubbeldam/BMC Quality Time 12-82,34, 29. Vrieling/Vdl Bubalu 13-84,17.


RIESENBECK: WK vierspannen (dressuur, marathon en vaardigheidsproef), individueel: 1. Boyd (Aus) 122,01, 2. Webert (VSt) 130,8, 3. Chardon (Ned) 131,29, 4. Timmerman (Ned) 133,7, 5. Sandmann (Dui) 136,96, 6. Koos de Ronde (Ned) 137,42.


Landenwedstrijd: 1. Nederland 256,17, 2. Duitsland 271,18, 3. Verenigde Staten 288,11.


Softbal

HOOFDKLASSE: vrouwen: Olympia - Twins 6-2, UVV - Alcmaria Victrix 1-7, Tex Town Tigers - Gryphons 10-0, UVV - Alcmaria Victrix 2-6, Olympia - Twins 2-3, TT Tigers - Gryphons 6-5.


Sparks Haarl.4074Olympia Haarl.4032


Terrasvogels 4057Twins3822


Alcmaria Vic.4056UVV3919


Gryphons3832Jong Oranje166


Tex Town Tig.3932


Tennis

CINCINNATI: Masters Series, mannen, kwartfinales: Wawrinka (Zwi) - Raonic (Can) 2-6, 7-6, 6-4, Federer (Zwi) - Fish (VSt) 6-3, 7-6; halve finales: Djokovic (Ser) - Del Potro (Arg) 6-3, 6-2, Federer - Wawrinka 7-6, 6-3; finale: Federer - Djokovic 6-0, 7-6.


Vrouwen, kwartfinales: Li Na (Chn) - Agnieszka Radwanska (Pol) 6-1, 6-1, Kvitova (Tsj) - Pavlioetsjenkova (Rus) 6-3, 7-6; halve finales: Kerber (Dui) - Kvitova (Tsj) 6-1, 2-6, 6-4, Li Na (Chn) - Venus Williams (VSt) 7-5, 3-6, 6-1.


Wielrennen

RONDE VAN SPANJE: UCI WorldTour, eerste etappe, ploegentijdrit in Pamplona (16,5 km): 1. Movistar 18.51 (52,5 km/uur), 2. Omega Pharma 0.10, 3. Rabobank, 4. BMC, 5. Sky 0.12, 6. Lotto, 7. Saxo Bank 0.14, 8. Katoesja 0.15, 9. Euskaltel 0.28, 10. Orica GreenEdge 0.33; 13. Vacansoleil 0.35, 19. Argos-Shimano 0.59.


Tweede etappe, Pamplona-Viana (181 km): 1. Degenkolb (Dui) 4.38.40, 2. Davis (Aus), 3. Swift (GBr), 4. Viviani (Ita), 5. Lodewyck (Bel), 6. Reynes (Spa), 7. Cimolai (Ita), 8. Meersman (Bel), 9. Cardoso (Por), 10. Bennati (Ita), 14. Van Winden (Ned), 17. Ligthart (Ned), 24. Castroviejo (Spa), 29. Froome (GBr), 30. Raymond Kreder (Ned), 31. Terpstra(Ned), 33. Contador (Spa), 38. De Kort (Ned), 42. Cobo (Spa); Nederlanders: 60. Ruijgh, 64. Mol, 65. Boom, 66. Weening, 72. Mollema, 79. Gesink, 107. Ten Dam, 118. Lindeman, 120. Dumoulin, 128. Michel Kreder, 155. Clement, 164. Dekker, 184. Maaskant 0.51, 194. Van Leijen 2.06, 196. Keizer 9.08.


Algemeen klassement: 1. Castroviejo 4.57.31, 2. Quintana (Col), 3. Moreno (Spa), 4. Valverde (Spa), 5. Intxausti (Spa), 6. Cobo 0.04, 7. Van Winden 0.10, 8. Terpstra, 9. De Weert (Bel), 10. Ballan (Ita), 12. Boom, 14. Mollema, 15. Gesink, 24. Froome 0.12, 31. Ten Dam 0.13, 32. Contador 0.14, 66. Ruijgh 0.35, 67. Mol, 76. Lindeman 0.41, 100. De Kort 0.59, 101. Dumoulin, 122. Weening 1.17, 134. Michel Kreder 1.27, 148. Clement 2.01, 155. Van Leijen 2.18, 183. Ligthart 3.25, 191. Raymond Kreder 4.05, 193. Maaskant 4.27, 194. Dekker 4.31, 196. Keizer 11.24.


HAMBURG: Vattenfall Cyclassic (245,9 km): 1. Démare (Fra) 6.03.20, 2. Greipel (Dui), 3. Nizzolo (Ita) 0.01, 4. Boonen (Bel), 5. Boasson Hagen (Noo), 6. Renshaw (Aus), 7. Haussler(Aus), 8. Belletti (Ita), 9. Veelers (Ned), 10. Bozic (Slv), 41. Hoogerland 0.36, 91. Van Emden 9.01, 92. Leezer, 94. Sinkeldam, 96. Curvers, 99. Posthuma 9.46, 100. Bol, 101. Timmer 9.47, 111. Bos 9.50, 127. Mouris 10.47.


VARGARDA: WB, vrouwen: 1. Slappendel (Ned) 131 km 3.24.47, 2. Kupfernagel (Dui), 3. Vos (Ned) 1.10, 4. Olds (VSt), 5. Worrack (Dui), 6. Johansson (Zwe), 11. Pieters 2.45, 12. Kessler 3.25, 13. Wild 9.33, 17. Knetemann, 19. De Jong, 22. Pijnenborg, 23. Van de Ree.


Stand WB: 1. Vos 260 punten, 2. Arndt (Dui) 176, 3. Stevens (VSt) 125, 7. Wild 108, 8. Slappendel 100, 11. Visser 56.


Meer over