Uitslagen

OLYMPISCHE SPELEN SOTSJI

Mannen

SCHAATSEN: 5 kilometer: 1. Kramer (Ned) 6.10,76, 2. Blokhuijsen (Ned) 6.15,71, 3. Bergsma (Ned) 6.16,66, 4. Swings (Bel) 6.17,79, 5. Pedersen (Noo) 6.18,84, 6. Joezkov (Rus) 6.19,51, 7. Skobrev (Rus) 6.19,83, 8. Beckert (Dui) 6.21,18, 9. Bökko (Noo) 6.22,83, 10. Geisreiter (Dui) 6.24,79.

BIATLON: 10 km sprint: 1. Björndalen (Noo) 24.33,5 , 2. Landertingen (Oos), 24.34,8, 3. Soukup (Tsj) 24.39,2.

SNOWBOARD: slopestyle: 1. Kotsenburg (VSt) 93,50, 2. Sandbach (Noo) 91,75, 3. McMorris (Can) 88,75.

SKIËN: afdaling: 1. Mayer (Oos) 2.06,23, 2. Innerhofer (Ita) 2.06,29, 3. Jansrud (Noo) 2.06,33, 4. Svindal (Noo) 2.06,52, 5. Ganong (VSt) 2.06,64, 6. Janka (Zwi) 2.06,71, 7. Fill (Ita) 2.06,72, 8. Miller (VSt) 2.06,75.

LANGLAUFEN: skiatlon, 30 km: 1. Cologna (Zwi) 1.08.15,4, 2. Hellner (Zwe) 1.08.15,8, 3. Sundby (Noo) 1.08.16,8.

RODELEN: 1. Loch (Dld) 3.27,526, 2. Demsjenko (Rus) 3.28,002, 3. Zöggeler (Ita) 3.28,797.

SKISPRINGEN: 90-meterschans: 1. Stoch (Pol) 278 punten, 2. Prevc (Slv) 265,3, 3. Bardal (Noo) 264,1.

Vrouwen

FREESTYLE SKIËN: moguls: 1. Justine Dufour-Lapointe (Can) 22,44 , 2. Chloe Dufour-Lapointe (Can) 21,66, 3. Kearney (VSt) 21,49.

IJSHOCKEY: groep A: Verenigde Staten - Finland 3-1, Canada -Zwitserland 5-0; groep B: Zweden - Japan 1-0, Rusland - Duitsland 4-1.

LANGLAUFEN: skiatlon, 15 km: 1. Björgen (Noo) 38.33,6, 2. Kalla (Zwe) 38.35,4, 3. Weng (Noo) 38.46,2.

BIATLON: 7,5 kilometer sprint: 1. Kuzmina (Swk) 21.06,8, 2. Viloechina (Rus) 21.26,7, 3. Semerenko (Oek) 21.28, 5.

KUNSTRIJDEN: team: 1. Rusland 75 punten, 2. Canada 65, 3. Verenigde Staten 60.

SNOWBOARDEN: slopestyle: 1. Anderson (VSt) 95,25, 2. Rukajarvi (Fin) 92,5, 3. Jones (GBr) 87,25, 20. Maas 30,75.

Atletiek

SCHOORL: Groet uit Schoorl Run: mannen: 1. Nageeye (Ned) 29.10, 2. Buraas (Noo) 29.11, 3. Chavez (Bra) 29.14.

Vrouwen: 1. Vastenburg (Ned) 32.49, 2. Herzog (Ned) 33.05, 3. Fougberg (Zwe) 33.42.

Judo

PARIJS: Grand Slam, mannen, -60 kg: 1. Ganbat (Mng), 2. Papinasjvili (Geo), 3. Kido (Jap) en Tsai, 7. Mooren.

-81 kg: 1. Tsjirikisjvili, 2. Pietri (Fra), 3. Kim Jae-bum (ZKo) en Nagase (Jap).

-90 kg: 1. Lee Kyu-won (ZKo), Liparteliani (Geo), 3. Beiker (Jap) en Odenthal (Dui).

- 100 kg: 1. Maret, 2. Krpalek (Tsj), 3. Grol en Bisoeltanov (Rus).

+ 100 kg: 1. Shichinohe, 2. Moura (Bra), 3. Saidov (Rus) en Jaballah (Tun), 7. Meyer.

Vrouwen, -52 kg: 1. Kelmendi (Kos), 2. Sundberg (Zwe), 3. Kräh (Dui) en Koezioetina (Rus).

-57 kg: 1. Yamamoto (Jap), Udaka (Jap), 3. Pavia (Fra) en Silva (Bra).

-63 kg: 1. Agbegnenou, 2. Bellard (Fra), 3. Van Emden en Tashiro (Jap).

-70 kg: 1. Bolder, 2. Posvite, 3. Zupancic (Can) en Tachimoto.

-78 kg: 1. Velensek, 2. Malonga (Fra), 3. Verkerk en Tcheumeo (Fra), 5. Steenhuis.

Tafeltennis

LAUSANNE: Europe Cup: mannen, finale: Freitas - Maze 4-0 (11-7, 11-6, 11-8, 11-7).

Vrouwen, finale: Liu Jia - Pavlovitsj 4-2 (11-9 6-11 7-11 11-5 14-12 11-7).

Om brons: Li Jiao - Solja 4-1 (11-4, 11-5, 9-11, 11-9, 11-8).

Tennis

MONTPELLIER: int.toernooi, mannen: halve finales: Gasquet (Fra) - Janowicz (Pol) 7-6, 7-6, Monfils (Fra) - Nieminen (Fin) 6-2, 3-6, 6-1; Finale: Monfils - Gasquet 6-4, 6-4.

ZAGREB: int.toernooi, halve finales: Haas (Dui) - Evans (GBr) 5-7, 6-4, 6-3, Cilic (Kro) - Phau (Dui) 6-3, 6-4; Finale: Cilic - Haas 6-3, 6-4.

Wielrennen

RONDE VAN DUBAI: vierde etappe, Dubai - Burj Khalifa: 1. Kittel (Dui) 123 km in 2.41.09, 2. Renshaw (Aus), 3. Guardini (Ita), 4. Ferrari (Ita), 5. Porsev (Rus). Eindklassement: 1. Phinney (VSt) 9.31.33, 2. Cummings (GBr) 0.16, 3. Hansen (Den) 0.17, 4. Martin (Dui) 0.23, 5. Cancellara (Zwi) 0.30.

RONDE VAN QATAR: eerste etappe, Al Wakra - Dukhan Beach: 1. Terpstra (Ned) 116 km in 3.13,42, 2. Roelandts (Bel) 0.01, 3. Schär (Zwi), 4. Elmiger (Zwi), 5. Van Keirsbulck (Bel) 0.07, 6. Boonen (Bel), 7. Markus, 15. Westra, 25. Mouris, 26. Boom.

Algemeen klassement: 1. Terpstra 3.13.26, 2. Roelandts 0.09, 3. Schär 0.12.

HOOGSTRATEN: veldrijden, Superprestige: mannen: 1. Nys (Bel) 1.00.10, 2. Vantornout (Bel) 0.32, 3. Albert (Bel) 0.53, 4. Van Amerongen (Ned) 0.56.

LILLE: Bpost bank trofee: nannen: 1. Nys 1.03.06, 2. Van der Haar, 3. Meeusen 0.04.

undefined

Meer over