Uitslagen

Atletiek

APELDOORN: NK meerkamp, indoor, mannen, zevenkamp: 1. Rietveld 5696, 2. Saman 5608, 3. Jehee 5360.

Vrouwen, vijfkamp: 1. Van Langen-Wisse 4188, 2. Van de Lagemaat 3529, 3. Berghouwer 3491.

Badminton

AMSTERDAM: EK landenteams, mannen, halve finales: Duitsland - Rusland 3-1, Denemarken - Engeland 3-0; Finale: Denemarken - Duitsland 3-0; om de derde plaats: Engeland - Rusland 3-0.

Vrouwen, halve finales: Nederland - Duitsland 1-3. Meulendijks - Schenk 21-17, 21-19, Jonathans/Van Dooremalen - Marinello/Michels 19-21, 18-21, Stolzenbach - Konon 14-21, 6-21, Piek/Vaessen - Schenk/Goliszewski 17-21 13-21.

Denemarken - Rusland 3-0. Finale: Duitsland - Denemarken 3-1; om de derde plaats: Nederland - Rusland 3-1. Meulendijks - Prokopenko 21-14, 21-12, Jonathans/Van Dooremalen - Sorokina/Vislova 16-21, 9-21, Stolzenbach - Bibik 15-21, 21-16, 21-19, Piek/Meulendijks - Tsjervaikova/Prokopenko 21-12, 16-21, 21-13.

Bobslee

LAKE PLACID: WK, mannen, eindstand: 1. Holcomb/Langton (VSt) 3.42,88, 2. Rush/Lumsden (Can) 3.43,34, 3. Arndt/Kuske (Dui) 3.43,43, 11. Van Calker/Jans (Ned) 3.44,49.

Vrouwen, eindstand: 1. Humphries /Ciochetti (Can) 3.48,57, 2. Kiriasis/Lammert (Dui) 3.48,90, 3. Meyers/Eberling (VSt) 3.49,57.

Golf

NEW DELHI: Europese Tour, Avantha Masters, eindstand: 1. Kruger (ZAf) 274 slagen (-14), 2. Siem (Dui), Campillo (Spa) 276, 17. o.a. Luiten 281, 29. o.a. Derksen 285.

Hockey

HAMBURG: EC indoor: mannen, halve finales: HDM - Club Egara (Spa) 4-3, Club a/d Alster (Dui) Din.Elektrostal 8-3; finale: Club a/d Alster (Dui) - HDM 7-3.

OEFENDUEL: Australië - Nederland 1-0.

Schieten

VIERUMÄKI (Fin): EK mannen, luchtgeweer 10 meter, na finale: 1. Sokolov (Rus) 701,5, 2. Campriani (Ita) 700,9, 3. De Nicolo (Ita) 700,8, 4. Sidi (Hon) 700,6, 5. Monnier (Fra) 699,9, 6. Rikhter (Isr) 699,9; 10. Hellenbrand 596, 43. Nikkelen 591, 77. Kooiman 574. Bijzonderheid: Hellenbrand geplaatst voor Olympische Spelen van Londen.

Skiën

BANSKO (Bul): Wereldbeker, mannen, reuzenslalom: 1. Hirtscher (Oos) 2.25,35 (1.11,23-1.14,12), 2. Blardone (Ita) 2.26,74 (1.12,38-1.14,36), 3. Mathis (Oos) 2.26,81 (1.13,55-1.13,26).

Stand WB reuzenslalom: 1. Hirtscher 465, 2. Ligety (VSt) 384, 3. Blardone 258.

Slalom: 1. Hirscher (Oos) 1.52,64 (54,61-58,03), 2. Myhrer (Zwe) 1.53,21 (54,67-58,54), 3. Gross (Ita) 1.53,54 (55,29-58,25), 4. Dopfer (Dui) 1.53,94, 5. Yuasa (Jap) 1.54,07, 6. Kasper (VSt) 1.54,10.

Stand WB slalom: 1. Kostelic (Kro) 595, 2. Hirscher 560, 3. Myhrer 444.

Stand WB algemeen: 1. Kostelic (Kro) 1043, 2. Hirscher 1025, 3. Feuz (Zwi) 973.

SOTSJI (Rus): Wereldbeker, vrouwen, afdaling: 1. Höfl-Riesch (Dui) 1.49,17, 2. Görgl (Oos) 1.49,60, 3. Vonn (VSt) 1.49,76.

Stand WB afdaling: 1. Vonn 590 (winnares), 2. Höfl-Riesch 359, 3. Görgl 355.

Stand WB algemeen: 1. Vonn 1442, 2. Maze (Slv) 994, 3. Höfl-Riesch 956.

Tennis

ROTTERDAM: ABN Amro World Tennis Tournament, halve finales, mannen: Federer (Zwi) - Davidenko (Rus) 4-6, 6-3, 6-4, Del Potro (Arg) - Berdych (Tsj) 6-3, 6-1; finale: Federer - Del Potro 6-1, 6-4.

Dubbel, finale: Llodra/Zimonjic (Fra/Ser) - Lindstedt/Tecau (Zwe/Roe) 4-6, 7-5, 16-14 (supertiebreak).

SAN JOSE: Int. toernooi, kwartfinale, mannen: Istomin (Oez) - Roddick (VSt) 6-2, 6-4, Raonic (Can) - Anderson (ZAf) 7-5, 7-6, Benneteau (Fra) - Darcis (Bel) 3-6, 6-1, 6-2, Harrison (VSt) - Kutrovsky (Bul) 6-1, 6-4; halve finales: Raonic- Harrison 7-6, 6-2, Istomin - Benneteau 6-3, 6-7, 6-3.

SAO PAULO: Int. toernooi, kwartfinale, mannen: Volandri (Ita) - Nalbandian (Arg) 3-6, 6-3, 7-5, Bellucci (Bra) - Mayer (Arg) 3-6, 6-2, 7-5; halve finales: Almagro - Ramos 6-4, 7-6, Volandri - Bellucci 5-7, 6-0, 6-2; finale: Almagro - Volandri 6-3, 4-6, 6-4

DOHA: Int. toernooi, halve finales, vrouwen: Azarenka (WRu) - Agnieszka Radwanska (Pol) 6-2, 6-4, Stosur (Aus) - Bartoli (Fra) 6-3 opgave; finale: Azarenka - Stosur 6-1, 6-2.

Wielrennen

RONDE VAN ANDALUSIË: proloog (6 km): 1. Gretsch (Dui) 6.49, 2. Irizar (Spa) 0.02, 3. Copel (Fra) 0.03, 4. Matthews (Aus) 0.06, 5. Bille (Bel) 0.08.

RONDE VAN ALGARVE: vijfde etappe, tijdrit (25,8 km): 1. Wiggins (GB) 32.48, 2. Martin (Dui), zt., 3. Porte (Aus) 0.13. Eindklassement: 1. Porte 19.02.43, 2. Martin (Dui) 0.37, 3. Wiggins (GB).

RONDE VAN OMAN: vijfde etappe: 1. Nibali (Ita), 2. Velits (Tsj) zt., 3. Casar (Fra) 0.25, 4. Jeannesson (Fra) 0.30, 5. Gallopin (Fra) 0.37, 6. Slagter (Ned) 0.47. Zesde etappe: 1. Kittel (Dui), 2. Sagan (Slw), 3. Farrar (VSt).

Eindklassement: 1. Velits (Tsj) 21.32.02, 2. Nibali (Ita) 0.01, 3. Gallopin (Fra) 0.17.

RONDE VAN DE HAUT VAR: Eerste etappe: 1. Hardy (Fra) 4.47.10, 2. Koretzky (Fra), 3. Tiernan-Locke (GBr) 0.06. Tweede etappe: 1. Tiernan-Locke (GBr) 5.23.13, 2. El Fares (Fra) 0.01, 3. Simon (Fra) 0.04.

Eindklassement: 1. Tiernan-Locke 10.10.29, 2. El Fares 0.06, 3. Simon 0.09, 4. Hardy (Fra) 0.13, 5. Clarke 0.18, 6. Hivert 0.20, 27. Mol 2.23.

OOSTMALLE: Sluitingsprijs, Gazet van Antwerpen Trofee, veldrijden: 1. Albert (Bel) 58.37, 2. Stybar (Tsj) 0.15, 3. Pauwels (Bel) 0.24, 4. Nys (Bel) 0.46, 5. Meeusen (Bel) 0.50, 13. De Knegt 1.38, 22. Van Leeuwen, 25. Van Amerongen 3.10, 28. Van IJzendoorn 3.52.

Eindstand: 1. Pauwels 176 punten, 2. Stybar 166, 3. Nys 141, 13. Van Amerongen 53, 15. De Knegt 41, 24. Al 19, 25. Boom 14, 27. Huenders 12.

Vrouwen: 1. Van den Brand (Ned) 43.29, 2. Vos (Ned), 3. Van Paassen (Ned) 1.48, 4. Cant (Bel) 1.50, 5. Harris (GBr) 2.12, 6. Stultiens (Ned) 2.40, 7. Grimberg 3.07, 12. De Boer 4.41, 15. Kuypers 5.51.

Eindstand: 1. Van den Brand 127 punten, 2. Cant 108, 3. Harris 106, 4. Vos 97, 5. Van Paassen 92, 6. De Boer 81, 10. Grimberg 59, 12. Stultiens 51.

undefined

Meer over