Uitslagen

DALLAS: NBA-finale: Dallas Mavericks - Miami Heat 92-84.

TOPKLASSE: Excelsior - ACC 0-2; Excelsior 273/8, ACC 282/7. Rood & Wit - VOC 0-2; Rood & Wit 243/7, VOC 245 all out. Quick - HCC 2-0; Quick 275/5, HCC 171 all out. VRA - Hermes DVS 2-0; VRA 292/7, HDVS 189 all out.

Stand: 1. VRA 6-10, 2. ACC 6-10, 3. HDVS 6-6, 4. HCC 6-6, 5. Quick 6-6, 6. VOC 6-6, 7. Excelsior 6-4, 8. Rood & Wit 6-0.

Handbal

ALMERE: bekerfinale: vrouwen: Quintus - SEW 22-26. mannen: E&O - Hurry Up 25-27.

Honkbal

COMPETITIE: ADO - Sparta/Feyenoord 3-15, Pioniers - Kinheim 6-4, HCAW - UVV 3-5.

EREKLASSE: poule A: TOP - PKC 22-17.

VEENENDAAL: NK, mannen: Westa - Heerlen 3-4.; Stephensen - Liu Qiang 3-0 (11-8 16-14 11-4), Li Jiao - Sliepen 1-3 (3-11 12-10 14-16 10-12), Vanrossomme - De Vries 2-3 (11-6 7-11 11-5 9-11 10-12), Stephensen/Li - Sliepens/De Vries 3-0 (11-2 11-6 11-5), Stephensen - Sliepen 3-0 (11-8 11-6 14-12), Vanrossomme - Liu Qiang 2-3 (1-11 11-6 12-11 10-12 8-11), Li Jiao - De Vries 1-3 (9-11 8-11 14-12 11-13).

Vrouwen: Den Helder - Heerlen 4-3; Gogorita - Hooman 3-0 (11-9 11-8 11-5), Zhang Yun - Li Jie 0-3 (7-11 7-11 5-11), Van Duin - Jie Ting 0-3 (6-11 7-11 10-12), Gogorita/Zhang - Li Jie/Jie Ting 3-2 (4-11 6-11 11-3 16-14 11-4), Gogorita - Li Jie 2-3 (9-11 11-6 7-11 12-10 8-11), Van Duin - Hooman 3-1 (11-5 4-11 11-8 11-8), Zhang - Jie Ting 3-0 (12-10 11-7 12-10).

Tennis

ROLAND GARROS: vrouwen, kwartfinales: Sjarapova (Rus) - Petkovic (Dui) 6-0, 6-3, Li Na (Chi/6) - Azarenka (WRu/4) 7-5 6-2. Halve finales: Schiavone - Bartoli 6-3 6-3, Li Na - Sjarapova 6-4, 7-5. Dubbelspel, halve finales: Mirza/Vesnina (Ina/Rus/) - Huber/Raymond (VSt) 6-3, 2-6, 6-4, Hlavackova/Hradecka (Tsj) - King/Sjvedova (VSt/Kaz/3) 6-3, 6-3.

Mannen, kwartfinales: Nadal (Sp) - Söderling (Zwe/5) 6-4 6-1 7-6, Murray (GB) - Chela (Arg) 7-6, 7-5 6-2. Dubbel, halve finales: Mirni/Nestor (WRu/Can) - Lodra/Zimonjic (Fra/Ser) 7-6, 7-6, Cabal/Schwank (Col/Arg) - Bob Bryan/Mike Bryan (VSt) 7-6, 6-3.

Wielrennen

RONDE VAN LUXEMBURG: proloog: Cancellara (Zwi) 2,6 km in 3.42, 2. Gaudin (Fra) 0.05, 3. Engoulvent (Fra) 0.08, 4. Feillu (Fra) 0.11, 5. Bozic (Slv), 6. Hayman (Aus), 10. Van Leijen 0.15, 15. Bellemakers, 23. Mouris 0.18, 47. Keizer 0.23, 76. Poels 0.28, 107. Schmitz 0.31.

Eerste etappe, Luxemburg - Bascharage: 1. Galimzjanov (Rus) 192,8 km in 4.48.32, 2. Henderson (NZe), 3. Appollonio (Ita), 4. Hayman (Aus) 0.03, 5. Guarnieri (Ita), 6. Hunt (GBr), 26. Bellemakers, 30. Poels, 33. Keizer, 63. Van Leijen, 131. Mouris 5.41, 134. Schmitz 14.41.

Algemeen klassement: 1. Cancellara (Zwi) 4.52.17, 2. Gaudin 0.05, 3. Engoulvent 0.08, 4. Feillu 0.11, 5. Hayman, 6. Bozic, 12. Van Leijen 0.15, 14. Bellemakers, 49. Keizer 0.23, 71.

undefined

Meer over