Uitslagen

Atletiek

HELSINKI (Fin): EK, Mannen

200m: 1. Martina (Ned) 20,42, 2. Van Luijk (Ned) 20,87, 3. Talbot (GBr) 20,95.

10.000m: 1. Arikan (Tur) 28.22,27, 2. Meucci (Ita) 28.22,73, 3. Ribakov (Rus) 28.22,95, 7. Choukoud 28.26,82, 13. Nageeye 29.05,12, 19. Schröer 29.31,06.

Discus: 1. Harting (Dui) 68,30, 2. Kanter (Est) 66,53, 3. Kovágó (Hon) 66,42, 4. Smith 64,02, 11. Cadée 60,58.

Hink: 1. Donato (Ita) 17,63, 2. El-Sherif (Oek) 17,28, 3. Tsapik (WRu) 16,97.

Kogelslingeren: 1. Pars (Hon) 79,72, 2. Zagornij (Rus) 77,40, 3. Ziolkowski (Pol) 76,67.

1500 meter: 1. Ingebrigtsen (Noo) 3.46,20, 2. Carvalho (Fra) 3.46,33, 3. Bustos (Sap) 3.46,45.

110 meter horden: 1. Sjoebenkov (Rus) 13,16, 2. Darien (Fra) 13,20, 3. Noga (Pol) 13,27, 6. Sedoc (Ned) 13,45.

Verspringen: 1. Bayer (Dui) 8,34, 2. Meliz (Spa) 8,21, 3. Tornéus (Zwe) 8,17

Polshoog: 1. Lavillenie (Fra) 5,97, 2. Otto (Dui) 5,92, 3. Holzdeppe (Dui) 5,77.

4x100 meter: 1. Nederland (Mariano, Martina, Codrington, Van Luijk) 38,34, 2. Duitsland 38,44, 3. Frankrijk 38,46.

4x400 meter: 1. België 3.01,09, 2. Groot-Brittannië 3.01,56, 3. Duitsland 3.01,77, 8. Nederland (Moerman, Peters, Spillekom, El Rhalfioui) 3.05,68.

Vrouwen

200m: 1. Rjemjen (Oek) 23,05, 2. Stuj (Oek) 23,17, 3. Soumaré (Fra) 23,21, 5. Schippers 23,53, 6. Samuel 23,55.

100m horden: 1. Yanit (Tur) 12,81, 2. Talaj (WRu) 12,91, 3. Poplavskaja (WRu) 12,97.

Polsstok: 1. Ptacnikova (Tsj) 4,60, 2. Strutz (Dui) 4,60, 3. Kiriakopoulou (Gri) 4,60.

Steeple: 1. Mingir (Tur) 9.32,96, 2. Sjmidt (Oek) 9.33,03, 3. Möldner-Schmidt (Dui) 9.36,37.

1500 meter: 1. Cakir-Alptekin (Tur) 4.05,31, 2. Bulut (Tur) 4.06,04, 3. Misjtsjenko (Oek) 4.07,74.

10.000 meter: 1. Felix (Por) 31.44,75, 2. Pavey (GBr) 31.49,03, 3. Skripak (Oek) 31.51,32.

Discuswerpen: 1.Perkovic (Kro) 67,62, 2. Müller (Dui) 65,41, 3. Semenova (Oek) 62,91, 11. Jansen 57,03.

Kogelslingeren: 1. Wlodarczyk (Pol) 74,29, 2. Hrasnova (Slw) 73,34, 3. Boelgakova (Rus) 71,47.

4x100 meter: 1. Duitsland 42,51, 2. Nederland (Vassell, Schippers, Lubbers, Samuel) 42,80, 3. Polen 43,06.

4x400 meter: 1. Oekraïne 3.25,07, 2. Frankrijk 3.25,49, 3. Tsjechië 3.26,02.

Cricket

Topklasse: Excelsior-HermesDVS 2-0, Excelsior 162/9, HermesDVS 161 all out, Quick-ACC 0-2, Quick 180/8, ACC 181/7, Dosti-VOC 2-0, Dosti 239/3, VOC 238/8, VRA-HCC 2-0, VRA 231/6, HCC 228 all out.

Stand: 1. ACC 6-10, 2. Excelsior 6-8, 3. HermesDVS 6-8, 4. VRA 6-8, 5. HCC 6-6, 6. Dosti 6-6, 7. Quick 6-2, 8. VOC 6-0.

Golf

PORTRUSH: Europese tour, Iers open: 1. Donaldson (Wal) 270, 2. Cabrera (Spa), Zanotti (Par), Wall (Eng) 274, 5. Lundberg (Zwe), Foster (Eng) 275, 7. Drysdale (Schot), Lee (Schot), Harrington (Ier) 276, 16. Derksen (Ned) 286, 66. Luiten (Ned) 293.

Motorsport

ASSEN: Dutch TT:

MotoGP: 1. Stoner (Aus) Honda 41.19,855, 2. Pedrosa (Spa) Honda 4,965, 3. Dovizioso (Ita) Yamaha 11,994, 4. Spies (VSt) Yamaha 14,775, 5. Crutchlow (GBr) Yamaha 22,074, 6. Hayden (VSt) Ducati 31,660. Uitgevallen: Lorenzo (Spa) Yamaha.

Stand WK: 1. Lorenzo 140, 2. Stoner 140, 3. Pedrosa 121.

Moto3: 1. Viñales (Spa) FTR Honda 38.45,432, 2. Cortese (Dui) KTM 0,813, 3. Kent (GBr) KTM 0,842, 4. Salom (Spa) Kalex KTM 0,843, 5. Luis Rossi (Fra) FTR Honda 1,352, 6. Rins (Spa) Suter Honda 5,033, 24. Iwema/FGR Honda 39,237, 25. Schouten/Honda 39,272.

Stand WK: 1.Viñales 130 punten, 2. Cortese 123, 3. Salom 88, 21. Iwema 9.

Moto2: 1. Marquez (Spa) Suter 39.43,170, 2. Iannone (Ita) Speed Up 0,405, 3. Redding (GBr) Kalex 7,331, 4. Rabat (Spa) Kalex 7,630, 5. De Angelis (SMa) FTR 7,852, 6. Smith (GBr) Tech 3 8,578.

Stand WK: 1. Marquez 127, 2. Iannone 104, 3. Espargaro 96.

Honkbal

Hoofdklasse, Mannen: AmigoO ADO - Kinheim 2-4, Neptunus - Vaessen Pioniers 1-5, UVV - HCAW 12-7, Pirates - Sparta/F. 3-0, Kinheim - AmigoO ADO 3-0, Vaessen Pioniers - Neptunus 2-13, HCAW - UVV 4-5, Sparta/F. - Pirates 2-6.

Pirates3965UVV3945

Neptunus3856HCAW3917

Kinheim3952AmigoO ADO3916

V. Pioniers3947Sparta/F.3810

Tennis

LONDEN: Wimbledon, mannen, derde ronde: Murray (GBr/4) - Baghdatis (Cyp) 7-5 3-6 7-5 6-1, Tsonga (Fra/5) - Lacko (Slo) 6-4 6-3 6-3, Ferrer (Spa/7) - Roddick (VSt/30) 2-6 7-6 (8) 6-4 6-3, Del Potro (Arg/9) - Nishikori (Jap) 6-3 7-6 (3) 6-1, Fish (VSt/10) - Goffin (Bel) 6-3 7-6 (6) 7-6 (6), Cilic (Kro/16) - Querrey (VSt) 7-6 (6) 6-4, 6-7 (2) 6-7 (3) 17-15, Kohlschreiber (Dui/27) - Rosol (Tsj) 6-2 6-3 7-6 (6), Baker (VSt) - Paire (Fra) 6-4 4-6 6-1 6-3,

Vrouwen, derde ronde: Azarenka (WRu/2) - Cepelova (Slo) 6-3 6-3, Kvitova (Tsj/4) - Lepchenko (VSt) 6-1 6-0, Williams (VSt/6) - Zheng Jie (Chi/26) 6-7 (5) 6-2 9-7, Sjvedova (Kaz) - Errani (Ita/10) 6-0 6-4, Ivanovic (Ser/14) - Görges (Dui/22) 3-6 6-3 6-4, Vinci (Ita/21) - Lucic (Kro) 7-6 (4) 7-6 (3), Schiavone (Ita/24) - Zakopalova (Tsj) 6-0 6-4, Paszek (Oos) - Wickmayer (Bel) 2-6 7-6 (4) 7-5.

Voetbal

OEFENDUELS: Huizen - Ajax 1-3, RKZVC - FC Twente 1-14, Eemsmond - FC Groningen 0-16.

Volleybal

ANKARA: European League, mannen: halve finales: Nederland - Slowakije 3-0, Turkije - Spanje 3-2, finale: Nederland - Turkije 3-2 (25-16, 25-15, 22-25, 23-25, 26-24).

NINGBO (China): finale World Grand Prix, vrouwen, eindstand: 1. Verenigde Staten, 2. Brazilië, 3. Turkije, 4. Thailand, 5. China, 6. Cuba.

Wielrennen

Ronde van Oostenrijk, eerste etappe: 1. Bazzana (Ita), 2. Gavazzi (Ita), 3. Canola (Ita), 89. Reus (Ned).

Ronde van Italië, vrouwen,derde etappe: 1. Stevens (VS) 3.34.25, 2. Luperini (Ita), 3. Pooley (GB) 0.20, 4. Vos (Ned) 0.31. Algemeen klassement: 1. Stevens 7.31.53, 2. Vos 0.12, 3. Pooley (GB) 0.31.

undefined

Meer over