Uitslagen

Duatlon

HORST AAN DE MAAS: EK powerman (lange afstand): mannen: 1. Vansteelant (Bel) 15 km lopen, 60 km fietsen en 7,5 km lopen in 2.42.37, 2. Le Duey (Fra) 2.44.20, 3. Rijnders (Bel) 2.45.07, 4. De Cort (Bel) 2.45.12, 5. Cadalen (Fra) 2.46.39, 6. Rolla (Ita) 2.47.53, 7. Nieuwkerk 2.48.13 (1ste NK), 11. Wijnalda 2.49.42 (2de NK), 17. Res 2.52.52 (3de NK).

Vrouwen: 1. Gossage (GBr) 3.04.50, 2. Nyström (Zwe) 3.05.52, 3. Svendsen (Den) 3.06.12, 4. Golsteyn (Ned) 3.07.16 (1e NK), 5. Lapinova (Slw) 3.07.52, 6. Bouma (Ned) 3.08.02 (2e NK), 8. Kerstens 3.09.20 (3e NK).

Judo

TSJELJABINSK: EK, mannen: -90 kg: 1. Liparteliani (Geo), 2. Soelemin (Rus), 3. Lambert (Fra), Kazoesionak (WRu). -100 kg: 1. Zeevi (Isr), 2. Zhorzjoliani (Geo), 3. Makhmadov (Rus), Gasimov (Aze). +100 kg: 1. Alexander Mikhailin (Rus), 2. Bor (Hon), 3. Wojnarowicz (Pol), Paskevicius (Lit), 7. Verbij. Eerste ronde: Verbij wint van Jonsson (IJs), kwartfinale: Verbij verliest van Bor, herkansing: Verbij verliest van Okroeasjvili (Oek).

Vrouwen: - 78 kg: 1. Joo (Hon), 2. Tcheumeo (Fra), 3. Velensek (Slv), Prisjtsjepa (Oek), 5. Verkerk. Eerste ronde: Verkerk wint van Galeone (Ita), kwartfinale: Verkerk wint van Velensek (Slv), halve finale: Verkerk verliest van Tcheumeo, om brons: Verkerk verliest van Prisjtsjepa (Oek). + 78 kg: 1. Ivatsjenko (Rus), 2. Polavder (Slv), 3. Bryant (GBr), 3. Zehra Kaya (Tur), 7. Uilenhoed. Eerste ronde: Uilenhoed wint van Kocaturk (Tur), kwartfinale: Uilenhoed verliest van Bryant, herkansing: Uilenhoed wint van Sadkowska (Pol), om brons: Uilenhoed verliest van Kaya Zehra.

Golf

ICHEON: Ballantine's Championship, Europese Tour: eindstand: 1. Wiesberger (Oos) 270, 2. Ramsay (Sch) 275, 3. Fraser (Aus) 277, Dubuisson (Fra) 277, 5. Jiménez (Spa), Wall (Eng) 278.

Motorsport

FERMO: WK motorcross, Grote Prijs van Italië, MX1: 1. Christophe Pourcel 47 punten, 2. Cairoli 45, 3. Desalle 38, 20. Brakke 4.

Stand WK: 1. Cairoli 133, 2. Paulin 116, 3. Christophe Pourcel 106, 25. Brakke 10. MX2: 1. Herlings 50, 2. Leib 40, 3. Van Horebeek 40.

Stand WK: 1. Herlings 144.

JEREZ: WK wegrace, Grote Prijs van Spanje: MotoGP: 1. Stoner (Aus) Honda 45.33,897, 2. Lorenzo (Spa) Yamaha 0,947, 3. Pedrosa (Spa) Honda 2,063, 4. Crutchlow (GBr) Yamaha 2,465, 5. Dovizioso (Ita) Yamaha 18,100, 6. Bautista (Spa) Honda 21,395.

Stand WK: 1. Lorenzo 45 punten, 2. Stoner 41, 3. Pedrosa 36.

Moto2: 1. Espargaro (Spa) Kalex 30.12,879, 2. Marquez (Spa) Suter 0,241, 3. Luthi (Zwi) Suter 0,483, 4. Redding (GBr) Kalex 4,414, 5. Nakagami (Jap) Kalex 4,837, 6. Corti (Ita) Kalex 5,881.

Stand WK: 1. Marquez 45, 2. Espargaro 41, 3. Luthi 27.

Moto3: 1. Fenati (Ita) FTR Honda 43.50,885, 2. Salom (Spa) Kalex KTM 36,139, 3. Cortese (Dui) KTM 36,895, 4. Rins (Spa) Suter Honda 37,061, 5. Masbou (Fra) Honda 49,036, 6. Vinales (Spa) FTR Honda, 17. Iwema/FGR Honda op 1 ronde.

Stand WK: 1. Fenati 45, 2. Vinales 35, 3. Salom 33.

Paardensport

MIERLO: NK springruiters: eindstand NK na drie onderdelen: 1. Vrieling 1,32 strafpunten, 2. Bruggink 6,29, 3. Mathijs van Asten/VDL Groep Credence Z 9,42, 4. Zoer/Sam 10,96, 5. Van der Schans 14,25, 6. Schuttert/Cerona Z 14,40.

HAGEN: dressuur, Grand Prix Special: 1. Dujardin (GBr) Valegro 88,022, 2. Kasprzak (Den) Donnperignon 79,844, 3. Anabel Balkenhol (Dui) Dablino 78,244. Kür op muziek: 1. Rath (Dui) Totilas 88,025, 2. Bechtolsheimer (GBr) Mistral Hojris 87,60, 3. Sprehe (Dui) Desperados 83,775; 15. Van den Brink/Murdock 69,0.

Grand Prix: 1. Rath/Totilas 83,809, 2. Bechtolsheimer/Mistral Hojris 82,745, 3. Sprehe/Desperados 81,851; 15. Van den Brink/Murdock 69,851.

Tennis

BARCELONA: int.toernooi, mannen: halve finales: Nadal (Spa) - Verdasco (Spa) 6-0, 6-4, Ferrer (Spa) - Raonic (Can) 7-6, 7-6. Finale: Nadal - Ferrer 7-6, 7-5.

BOEKAREST: int.toernooi, mannen: kwartfinales: Balazs (Hon) - Malisse (Bel) 4-6, 6-3, 6-4. Halve finales: Simon (Fra) - Bachinger (Dui) 7-5, 6-2, Fognini (Ita) - Balazs 6-3, 6-1. Finale: Simon - Fognini 6-4 6-3.

FEZ: int.toernooi vrouwen: finale: Bertens (Ned) - Pous-Tio (Spa) 7-5 6-0.

STUTTGART: int. toernooi: vrouwen: halve finales: Azarenka (WRu) - Agnieszka Radwanska (Pol) 6-1, 6-3, Sjarapova - Kvitova 6-4, 7-6. Finale: Sjarapova - Azarenka 6-1 6-4.

Wielrennen

RONDE VAN ROMANDIË: vierde etappe: 1. Luis Léon Sanchez (Spa) 184 km in 4.56.13, 2. Nocentini (Ita), 3. Samoilav (WRu). Vijfde etappe, individuele tijdrit: 1. Wiggins (GBr) 16,2 km in 28.56, 2. Talansky (VSt) 0.01, 3. Porte (Aus) 0.16, 4. Costa (Por) 0.22, 5. Kreuziger (Tsj) 0.40, 6. Szmyd (Pol) 0.41, 16. Weening 1.11, 23. Clement 1.24, 24. Mollema 1.29, 35. Ten Dam 1.37, 43. Slagter 1.53, 46. Kelderman 1.57, 50. Ruijgh 2.00, 58. Hoogerland 2.22, 68. Keizer 2.37.

Eindklassement: 1. Wiggins 18.05.40, 2. Talansky 0.12, 3. Costa 0.36, 4. Porte 0.45, 5. Rogers (Aus) 0.50,6. Kreuziger 0.59, 16. Clement 1.33, 17. Mollema 1.35, 19. Weening 1.39, 30. Kelderman 2.09, 39. Ten Dam 3.34, 43. Slagter 4.36, 54. Hoogerland 8.06, 75. Ruijgh 18.26, 103. Keizer 31.15.

RONDE VAN TURKIJE: zevende etappe: 1. Keisse (Bel) 124 km in 2.52.38, 2. Kittel (Dui), 3. Petacchi, 4. Achtste etappe: 1. Bos 120 km in 2.32.35, 2. Fenn (GBr), 3. Van Dijk, 4. Guardini (Ita), 5. Pelucchi (Ita), 6. Petacchi (Ita).

Eindklassement: 1. Gabrovski (Bul) 28.48.10, 2. Diatsjenko (Kaz) 1.33, 3. Andonov Petrov (Bul) 1.38, 4. Palomares (Spa) 1.44, 5. Bardet (Fra) 2.01, 6. Efimkin (Rus) 2.23, 45. Van Winden 19.55, 53. Timmer 24.14, 85. Van Dijk 37.56, 94. Van Poppel 42.20, 109. Sinkeldam 49.31, 110. Van Emden 49.44, 111. Veelers 50.03, 115. Verschoor 52.51, 126. Bos 59.20.

undefined

Meer over