Uitslagen

Badminton

JAKARTA: BWF Superseries: vrouwen, eerste ronde: Yip Pui Yin (HKo) - Yao Jie (Ned) 21-15, 21-16.

Hockey

AMSTELVEEN: oefenduel, vrouwen: Nederland - Australië 3-1.

Tennis

WIMBLEDON: mannen, eerste ronde: Melzer (Oos/11) - Falla (Col) 3-6, 7-6, 6-2, 6-2, Tsonga (Fra/12) - Soeda (Jap) 6-3, 7-6, 6-2, Rochus (Bel) - De Schepper (Fra) 6-7, 3-6, 6-3, 6-1, 6-4, Mello (Bra) - Dancevic (Can) 3-6, 3-6, 6-4, 7-6, 6-2, Devvarman (India) - Gremelmayr (Dui) 6-4, 4-2, opgave, Gremelmayr, Harrison (VSt) - Dodig (Kro) 7-6, 6-0, 7-5, Isner (VSt) - Mahut (Fra) 7-6, 6-2, 7-6, Andrejev (Rus) - Gabasjvili (Rus) 6-4, 7-6, 6-7, 4-6, 6-3.

Tweede ronde: Berdych (Tsj/6) - Benneteau (Fra) 6-1, 6-4, 6-2, Fish (VSt/10) - Istomin (Oez) 7-6 (6), 6-4, 6-4, Gasquet (Fra/17) - Koenitsin (Rus) 6-1, 6-4, 6-4, Haase (Ned) - Verdasco (Spa) 6-3, 6-4, 4-6, 6-2, Nadal (Spa/1) - Sweeting (VSt) 6-3, 6-2, 6-4, Murray (GBr/4) - Kamke (Dui) 6-3, 6-3, 7-5, Bolelli (Ita) - Wawrinka (Zwi/14) 7-6 (5), 6-3, 7-6 (5), Bogomolov (VSt) - Chela (Arg/25) 6-0, 6-3, 6-4, Muller (Lux) - Raonic (Can/31) 2-3 opgave, Kubot (Pol) - Karlovic (Kro) 7-6 (2), 6-3, 6-3.

Vrouwen, eerste ronde: Katerina Bondarenko (Oek) - Cornet (Fra) 7-5, 6-2, Razzano (Fra) - Mirza (Ina) 7-6, 2-6, 6-3, Baltacha (GBr) - Barthel (Dui) 6-2, 6-4, Martic (Kro) - King (VS) 5-7, 6-2, 6-2, Benesova (Tsj) - Zahlavova (Tsj) 3-6, 6-3, 7-6, Jakimova (WRu) - Arvidsson (Zwe) 4-6, 6-2, 6-1, Zakopalova (Tsj) - Webley-Smith (GB) 6-3, 5-7, 8-6, Hercog (Slv) - Larsson (Zwe) 6-7 (3), 6-3, 6-4.

Tweede ronde: Venus Williams (VSt/23) - Date-Krumm (Jap) 6-7 (6), 6-3, 8-6, Pironkova (Bul/32) - Martic (Kro) 6-1, 6-4, Martinez Sanchez (Spa) - Niculescu (Roe) 6-3, 6-0, Zvonareva (Rus/2) - Vesnina (Rus) 6-1, 7-6 (5), Azarenka (WRu/4) - Benesova (Tsj) 6-0, 6-3, Vinci (Ita/29) - Marino (Can) 7-6 (3), 6-2, Pervak (Rus) - Parmentier (Fra) 6-2, 1-6, 6-3.

Voetbal

MEXICO: WK tot 17 jaar: Nederland - Noord-Koreau 1-1, Mexico - Congo 2-1; stand: 1. Mexico 2-6 (5-2), 2. Congo 2-3 (2-2), 3. Nederland 2-1 (1-2), 4. Congo 2-1 (2-4).

Wielrennen

VEENDAM: NK tijdrijden, mannen (46 km):

Mannen: 1. Clement 46,4 km in 56.56, 2. Mouris op 0.31, 3. Keizer 0.33, 4. Westra 0.35, 5. Posthuma 0.36, 6. Terpstra 0.50

Vrouwen (23 km): 1. Vos 30.39, 2. Van Dijk 0.05, 3. Gunnewijk 1.04, 4. Slappendel 1.06, 5. Wild 1.18, 6. Koedooder 1.32.

HALLE. 64ste Halle-Ingooigem.1. Curvers (Ned) 200 km in 4.40.54 (42,72 km/uur), 2. Jacobs (Bel) 0.05, 3. Meersman (Bel), 4. Van Avermaet (Bel), 5. De Vreese (Bel), 6. Van Speybroeck (Bel); 10. Duyn 0.37.

undefined

Meer over