Uitslagen

Judo

RIO DE JANEIRO: WK, mannen: -73 kg, 2de ronde: Dex Elmont (Ned) verslaat Gosiewski (GBr) ippon; 3de ronde: Elmont verslaat Estrada (Cub) shido; 4de ronde: Elmont verslaat Drebot (Oek) ippon; kwartfinales: Ono (Jap) verslaat Elmont golden score; herkansing: Elmont verslaat Draksic (Slo) ippon; om brons: Elmont verslaat Sainjargal (Mon). Finale: Ono (Jap) verslaat Legrand (Fra)

Vrouwen: -57 kg, 1ste ronde: Franssen (Ned) verslaat Rezayee (Afg) ippon, Grol (Ned) - verslaat Van der Walt (NZl) ippon; 2de ronde: Franssen verslaat Filzmoser (Oos) shido, Grol verslaat Jan-di (ZKo) ippon; 3de ronde: Minakawa (Isr) verslaat Franssen yuko, Gjakova (Kos) verslaat Grol ippon. Finale: Silva (Bra) verslaat Malloy (VSt),

Schaken

TROMSØ: wereldbeker, halve finale: tiebreak: Andreikin (Fra) - Tomasjevski (Rus) 2¿-1¿, Kramnik (Rus) - Vachier (Fra) 2¿-1¿. Finale: Andreikin - Kramnik.

Tennis

NEW YORK: US open, mannen: eerste ronde: Djokovic (Ser/1) - Berankis (Lit) 6-1, 6-2, 6-2, Berdych (Tsj/5) - Lorenzi (Ita) 6-1, 6-4, 6-1, Federer (Zwi/7) - Zemlja (Slv) 6-3, 6-2, 7-5, Haas (Dui/12) - Mathieu (Fra) 6-4, 6-4, 6-1, Isner (VSt/13) - Volandri (Ita) 6-0 6-2, 6-3, Istomin (Oez) - Almagro (Spa/15) 6-3, 6-1, 4-6, 6-3, Querry (VSt/26) - Pella (Arg) 7-6, 4-6, 6-1, 6-2, Dutra Silva (Bra) - Pospisil (Can) 4-6, 3-6, 7-6, 6-2, 7-6, Chardy (Fra) - Stachovski (Oek) 6-4, 4-6, 6-2, 4-6, 6-4, Berlocq (Arg) - Giraldo (Col) 6-3, 3-6, 6-7, 6-4, 6-2, Lu Yen-Hsun (Tai) - Gimeno-Traver (Spa) 6-4, 7-6, 6-3, Young (VSt) - Klizan (Slw) 6-1, 6-0, 6-1, Sock (VSt) - Petzschner (Dui) 7-6, 3-6, 5-2 opgave.

Mayer (Dui) - Monaco (Arg/28) 6-4, 6-2, 3-0 opgave, Becker (Dui) - Rosol (Tsj) 6-3, 3-6, 6-3, 6-4, Kamke (Dui) - Johnson (VSt) 6-7, 6-4, 7-6, 6-2, Kudla (VSt) - Vesely (Tsj) 6-2, 6-2, 6-7, 7-5, Baghdatis (Cyp) - Go Soeda (Jap) 6-4, 6-3, 6-1.

Vrouwen, eerste ronde: Duval (VSt) - Stosur (Aus/11) 5-7, 6-4, 6-4, Halep (Roe/21) - Watson (GBr) 4-6, 6-4, 6-2, Peng Shuai (Chn) - Meusburger (Oos) 6-3, 6-4, Vekic (Kro) - Duque (Col) 7-6, 4-6, 6-2, Wozniak (Can) - Dolonc (Ser) 7-5, 7-6, Koeznetsova (Rus/27) - Burdette (VSt) 6-3, 7-5, Scheepers (ZAf) - Simmonds (ZAf) 2-6, 6-2, 6-1, Riske (VSt) - Pironkova (Bul) 6-3, 6-3, Barthel (Dui/28) - Larsson (Zwe) 6-1, 6-4, Errani (Ita/4) - Rogowska (Aus) 6-0, 6-0, Wozniacki (Den/6) - Duan Yingying (Chn) 6-2, 7-5, Svitolina (Oek) - Cibulkova (Slw/17) 6-4, 6-3, Glushko (Isr) - Petrova (Rus/20) 6-3 6-4, Pennetta (Ita) - Gibbs (VSt) 6-0, 6-2, Hantuchova (Tsj) - Sanchez (VSt) 7-5, 6-2, Vickery (VSt) - Lucic-Baroni (Kro) 6-4, 6-4; tweede ronde: Agnieszka Radwanska (Pol/3) - Torro-Flor (Spa) 6-0, 7-5, Li Na (Chn/5) - Arvidsson (Zwe) 6-2, 6-2, Suarez Navarro (Spa/18) - Vandeweghe (VSt) 6-3, 6-4, Pavlioetsjenkova (Rus/32) - Barty (Aus) 6-4, 6-0.

Roeien

CHUNGJU: WK, mannen: skiff, kwartfinale: 1. Synek (Tsj) 7.04,53, 2. Braas (Ned) 7.06,23 (naar halve finales), 3. Kosov (Rus) 7.13,22. Acht, herkansing: 1. Frankrijk 5.31,20, 2. Nederland 5.31,64 (naar finale), 3. Australië 5.33,93. Vrouwen, acht, herkansing: 1. Groot-Brittannië 6.08,73, 2. Nederland 6.09,40 (naar finale), 3. N-Zeeland 6.10,25.

Voetbal

CHAMPIONS LEAGUE: play-off, returns:

AC Milan (Ita) - PSV (Ned) 3-0 (eerste duel 1-1). 9. Boateng 1-0, 55. Balotelli 2-0, 77. Boateng 3-0. Geel: Montolivo, Balotelli, Poli (Milan), Schaars, Bruma (PSV). Scheidsrechter: Clattenburg (Eng).

Milan: Abbiati; Abate, Zapata, Mexès, De Sciglio; Montolivo, De Jong, Muntari (82. Nocerino); Boateng, Balotelli, El Shaarawy (74. Poli).

PSV: Zoet; Brenet, Bruma, Rekik, Willems; Wijnaldum, Schaars, Maher (69. Toivonen); Park (61. Jozefzoon), Matavz, Depay (74. Locadia). Overige duels: FC Zenit

*

(Rus) - Ferreira (Por) 4-2 (4-1). Real Sociedad

*

(Spa) - Olympique Lyon (Fra) 2-0 (2-0). Celtic

*

(Sch) - Karagandy (Kaz) 3-0 (0-2). NK Maribor (Slv) - Vikt.Plzen

*

(Tsj) 0-1.(1-3).

*

naar het hoofdtoernooi

Wielrennen

RONDE VAN SPANJE: vijfde etappe, Sober - Lago de Sanabria: 1. Matthews (Aus) 174,3 km in 4.28.22, 2. Richeze (Arg), 3. Meersman (Bel), 12. Mollema, 21. Valverde (Spa), 28. Sinkeldam, 29. Rodriguez (Spa), 35. Nibali (Ita), 64. Ten Dam, 88. Clement, 139. Poels 3.23, 140. Hoogerland, 142. Westra, 189. Michel Kreder 15.02, 192. Stamsnijder; klassement: 1. Nibali 18.43.52, 2. Horner (VSt) 0.03, 3. Roche (Ier) 0.08, 14. Mollema 0.49, 16. Rodriguez 0.53, 20. Ten Dam 1.12, 62. Clement 9.57, 110. Poels 24.41, 114. Hoogerland 26.42, 134. Sinkeldam 31.35, 189. Westra 47.11, 191. Stamsnijder 47.44, 194. Markus 56.58.

undefined