Uitslagen

Atletiek

BIRMINGHAM: Diamond League, mannen, 200 m: 1. Ashmeade (Jam) 20,12, 2 Gay (VSt) 20,21, 3. Spearmon (VSt) 20,23, 4. Martina (Ned) 20,36; 400 m: 1. Taylor (VSt) 44,93, 2. Santos (DoR) 44,96, 3. Jonathan Borlée (Bel) 45,15; 1500 m: 1. Gebremedhin (Eth) 3.34,80, 2. Kiplimo Chepseba (Ken) 3.35,09, 3. Kiplagat Magut (Ken) 3.35,74; 2 mijl: 1. Farah (GBr) 8.27,24, 2. Meucci (Ita) 8.28,28, 3. Heath (GBr) 8.29,43; 3000 m steeple: 1. Kipchoge Birech (Ken) 8.20,27, 2. Kiprop Mutai (Ken) 8.25,42, 3. Cabral (VSt) 8.32,55; 110 mh: 1. Merritt (VSt) 12,95, 2. Richardson (VSt) 12,98, 3. Oliver (VSt) 13,38; Hoog: 1. Grabarz (GBr) 2,32, 2. Oechov (Rus) 2,28, 3. Silnov (Rus) 2,28; Ver: 1. Menkov (Rus) 8,18, 2. Taylor (VSt) 7,95, 3. Rutherford (GBr) 7,88; Discus: 1. Harting (Dui) 66,64, 2. Kanter )Est) 65,79, 3. Alekna (Lit) 65,63.

Vrouwen, 100 m: 1. Jeter (VSt) 10,81, 2. Fraser-Pryce (Jam) 10,90, 3. Anderson (VSt) 11,22; 400 m: 1. Whyte (Jam) 50,20, 2. Ohuruogu(GBr) 50,57, 3. McCorory (VSt) 51,00; 800 m: 1. Savinova (Rus) 2.00,40, 2. Jelimo (Ken) 2.01,43, 3. Okoro (GBr) 2.01,86; 1500 m: 1. Pierce (VSt) 4.11,33, 2. Weightman (GBr) 4.11,79, 3. Stellingwerff (Can) 4.11,94; 3000 m: 1. Cherono (Ken) 8.41,21, 2. Cheruiyot (Ken) 8.41,22, 3. Kipyego (Ken) 8.42,74; 400 mh: 1. Spencer (Jam) 53,78, 2. Shakes-Drayton (GBr) 54,08, 3. Hejnova (Tsj) 54,14; Polshoog: 1. Suhr (VSt) 4,65, 2. Silva (Cub) 4,65, 3. Murer (Bra) 4,42; Hinkstapsprong: 1. Saladoecha (Oek) 14,40, 2. Williams (Jam) 14,37, 3. Ripakova (Kaz) 14,34; Kogel: 1. Adams (NZe) 20,52, 2. Carter (VSt) 18,71, 3. Borel (Tri) 18,36; Speer: 1. Spotakova (Tsj) 66,08, 2. Obergföll (Dui) 63,19, 3. Rebrik (Oek) 62,82.

Cricket

RIJSWIJK: Topklasse, play-off wedstrijden voor het kampioenschap, halve finales: ACC - Dosti afgelast (wedstrijd is opnieuw vastgesteld voor zaterdag 1 september). VRA - Excelsior 0-2 (26 overs), VRA 114 all out, Excelsior 189/5.

Degradatie poule: HCC - Hermes DVS 0-2 (28 overs), HCC 178 all out, Hermes DVS 119/3, Hermes wint volgens de D/L methode.

Quick - VOC 2-0, Quick 87/2, VOC 86 all out.

Door dit resultaat is VOC gedegradeerd.

Stand degradatiepoule: 1. Hermes DVS 13-14, 2. HCC 13-12, 3. Quick 13-10, 4. VOC 13-2.

Golf

GLENEAGLES (Sch): Johnnie Walker Championship, eindstand: 1. Lawrie (Sch) 272 (-16), 2. Rumford (Aus) 276, 3. Lafeber (Ned), Andersson Hed (Zwe), Wattel (Fra) 277, 6. Francesco Molinari (Ita), Ramsay (Sch), Montgomerie (Sch), Gallacher (Sch) 278.

Motorsport

BRNO: Grote Prijs van Tsjechië, Moto GP:

1. Pedrosa (Spa) Honda 42.51,570, 2. Lorenzo (Spa) Yamaha 0,178, 3. Crutchlow (GBr) Yamaha 12,343, 4. Dovizioso (Ita) Yamaha 18,591, 5. Bradl (Dui) Honda 25,582, 6. Bautista (Spa) Honda 29,451

Algemeen klassement: 1. Lorenzo 245 punten, 2. Pedrosa 232, 3. Stoner (Aus) 186.

Moto 2: 1. Marc Marquez (ESP) Suter 41.19,178, 2. Luthi (Zwi) Suter 0,061, 3. Espargaro (Spa) Kalex 0,440, 4. Iannone (Ita) Speed Up 0,510, 5. Corsi (Ita) FTR 10,319, 6. De Angelis (SMa) FTR 10,643.

Algemeen klassement: 1. Marquez 213 punten, 2. Espargaro (Spa) 165, 3. Luthi 154.

Moto 3: 1. Folger (Dui) Kalex KTM 43.03.089, 2. Salom (Spa) Kalex KTM 5.918, 3. Cortese (Dui) KTM 5.963, 4. Vinales (Spa) Honda 6.091, 5. Rins (Spa) Honda 6.490, 6. Kornfeil (Tsj) Honda 6.572, 24. Iwema Honda 1.25,801.

Algemeen klassement: 1. Cortese 200 punten, 2. Vinales 168, 3. Salom 149, 24. Iwema 9.

Tennis

WINSTON-SALEM: Int. toernooi, mannen, halve finales: Isner (VSt) - Tsonga (Fra) 6-4, 3-6, 7-6, Berdych (Tsj) - Querrey (VSt) 6-4, 6-3; finale: Isner - Berdych 3-6, 6-4, 7-6.

DALLAS: Int. toernooi, vrouwen, finale: Vinci (Ita) - Jankovic (Ser) 7-5, 6-3.

NEW HAVEN: Int. toernooi, vrouwen, halve finales: Kirilenko (Rus) - Wozniacki (Den) 7-5, opgave, Kvitova (Tsj) -Errani (Ita) 6-1, 6-3; finale: Kvitova - Kirilenko 7-6, 7-5.

Triatlon

STOCKHOLM: WK estafette gemengde teams (4x 300 m zwemmen, 6 km fietsen, 2 km lopen): 1. Groot-Brittannië (Vicky Holland, William Clarke, Non Stanford, Jonathan Brownlee) 1.26.48, 2. Frankrijk 1.26.58, 3. Rusland 1.27.31, 4. Duitsland 1.28.06, 5. Zwitserland 1.28.38, 6. Spanje 1.28.43; 14. Nederland (Caelers, Van Berkel, Boterenbrood, Diederen) 1.29.49.

VLAARDINGEN: NK crosstriatlon (1 km zwemmen, 30 km mountainbike, 10 km veldloop), mannen: 1. Dullaart 2.15.24, 2. Barel 2.16.42, 3. Christiaans 2.19.12.

Vrouwen: 1. Van den Berg 2.40.24, 2. Veelenturf 2.45.37, 3. Van Lubek 2.47.57.

Volleybal

ROTTERDAM: Eerste kwalificatieronde World League, mannen: Nederland - Dominicaanse republiek 3-2 (25-27, 25-21, 24-26, 30-28, 16-14). (Eerste duel eindigde in 3-0, Nederland naar tweede ronde.)

Wielrennen

RONDE VAN SPANJE: Achtste etappe, Lleida - Collada de la Gallina (174,7 km): 1. Valverde (Spa) 4.06.39, 2. Rodriguez (Spa), 3. Contador (Spa), 4. Froome (GBr) 0.15, 5. Moreno (Spa) 0.23, 6. Intxausti (Spa) 0.33, 7. Anton (Spa), 8. Anacona (Col) 0.39, 9. Gesink (Ned), 10. Niemec (Pol) 0.42, 14. Ten Dam 1.05, 23. Mollema 1.47, 41. Ruijgh 3.19, 67. Keijzer 7.20, 70. Michel Kreder 8.44, 92. Clement 14.49, 93. Lindeman, 95. Boom, 107. De Kort, 125. Weening, 136. Maaskant 15.41, 142. Ligthart 16.31, 143. Raymond Kreder 16.32, 149. Dekker 18.53, 151. Terpstra, 163. Mol 19.42, 187. Van Leijen 21.08, 192. Van Winden 22.11; opgave: Dumoulin.

Negende etappe, Andorra - Barcelona (196 km): 1. Gilbert (Bel) 4.45.28, 2. Rodriguez (Spa), 3. Tiralongo (Ita) 0.07, 4. Marczynski (Pol) 0.09, 5. Bennati (Ita), 6. Valverde (Spa), 7. Bouhanni (Fra), 8. Verdugo (Spa) 0.12, 9. Meersman (Bel), 10. Anton (Spa), 13. Mollema, 17. Ruijgh, 20. Boom, 22. Contador (Spa), 30. Gesink, 38. Ten Dam, 42. De Kort, 46. Froome (GBr), 50. Michel Kreder, 68. Ligthart 1.04, 106. Keizer 2.36, 108. Terpstra 2.50, 120. Mol, 137. Raymond Kreder 3.56, 138. Dekker, 148. Weening 4.41, 157. Van Winden 6.41, 158. Clement, 181. Van Leijen 8.22, 185. Lindeman 8.38, 193. Maaskant 9.06.

Algemeen klassement: 1. Rodriguez 34.44.55, 2. Froome 0.53, 3. Contador 1.00, 4. Valverde 1.07, 5. Gesink 2.01, 6. Moreno (Spa) 2.08, 7. Roche (Ier) 2.34, 8. Anton (Spa) 3.07, 9. Ten Dam 3.18, 10. Mollema 3.27, 29. Ruijgh 8.22, 65. De Kort 34.48, 76. Michel Kreder 37.48, 122. Terpstra 54.31, 123. Ligthart 55.44, 125. Boom 55.57, 127. Weening 57.28, 137. Keizer 59.40, 140. Dekker 1.00.51, 153. Mol 1.05.04, 158. Clement 1.08.25, 171. Van Winden 1.12.51, 176. Lindeman 1.14.13, 178. Raymond Kreder 1.14.47, 185. Maaskant 1.17.41, 194. Van Leijen 1.38.13.

RONDE VAN DENEMARKEN: Vierde etappe, Ringe - Odense (90 km): 1. Kristoff (Noo) 2.02.35, 2. Fenn (GBr), 3. Bos (Ned), 4. Cavendish (GBr), 5. Colbrelli (Ita), 6. Cantwell (Aus), 20. Kelderman, 31. Westra,.

Vijfde etappe, individuele tijdrit, Kerteminde (14,5 km): 1. Westra 16.36, 2. Thomas (GBr) 0.19, 3. Boaro (Ita) 0.22, 4. Narvardauskas (Lit) 0.25, 5. Folsach (Den) 0.28, 6. Quaade (Den) 0.32, 7. Flens, 12. Van Emden 0.41.

Zesde etappe, Slagelse - Frederiksberg (165 km): 1. Cavendish (GBr) 3.31.56, 2. Pelucchi (Ita), 3. Greipel (Dui), 4. Fenn (GBr), 5. Kristoff (Noo), 6. Cantwell (Aus), 12. Leezer.

Eindstand: 1. Westra 20.41.47, 2. Navardauskas 0.10, 3. Boaro 0.14, 4. Kristoff 0.24, 5. Gaudin (Fra) 0.25, 6. Greipel 0.27, 7. Kelderman 0.31, 13. Leezer 0.47, 59. Van Emden 5.12.

GP OUEST PLOUAY-BRETAGNE: World Tour (243 km): 1. Boasson Hagen (Noo) 5.55.28, 2. Rui Costa (Por) 0.05, 3. Haussler (Aus), 4. Goss (Aus), 5. Roelandts, 6. Marcato (Ita), 13. Sinkeldam, 33. Hoogerland, 44. Slagter, 69. Kroon, 70. Kruijswijk, 131. Bol 8.27.

Wereldbekerwedstrijd,vrouwen: 1. Vos 3.39.45, 2. Cromwell (Aus) 0.35, 3 Elisa Longo Borghini (Ita) 00.39, 4. Anna Van Der Breggen (Ned) 2.40.

Eindstand wereldbeker, vrouwen: 1. Vos 335 punten, 2. Arndt (Dui) 187, 3 Stevens (Vst) 152.

RONDE VAN PORTUGAL: Negende etappe (tijdrit), Pedrogao - Leiria (32,4 km): 1. Marque (Spa) 38.15, 2. Van Rensburg (ZAf) 0.17, 3. Goncalves (Por) 0.26, 4. Blanco (Spa) 0.31, 5. McCartney (VSt) 0.32, 6. Nazaret (Por) 0.34, 10. De Maar 0.46.

Tiende etappe: 1. Van Rensburg, 2. Van Poppell, 3. Caldeira (Por).

Algemeen klassement: 1. Blanco (Spa), 2. Sabido (Por) 0.22, 3. Rui Sousa (Por) 0.57.

undefined

Meer over