uitslagen

Autosport

VALENCIA: Formule 1, Grand Prix van Europa: 1. Alonso (Spa) Ferrari 1.44.16,649, 2. Räikkönen (Fin) Lotus 6,421, 3. Schumacher (Dui) Mercedes 12,639, 4. Webber (Aus) Red Bull 13,628, 5. Hülkenberg (Dui) Force India 19,993, 6. Di Resta (GBr) Force India 22,866, 7. Rosberg (Dui) Mercedes 21,176, 8. Button (GBr) McLaren 24,653, 9. Perez (Mex) Sauber 27,777, 10. Senna (Bra) Williams 35,961, 11. Ricciardo (Aus) Toro Rosso 37,041, 12. Maldonado (Ven) Williams 54,630, 13. Petrov (Rus) Caterham 1.15,800, 14. Kovalainen (Fin) Caterham 1.34,600, 15. Pic (Fra) Marussia 1.36,500, 16. Massa (Bra) Ferrari; op 1 ronde: 17. De la Rosa (Spa) HRT, 18. Karthikeyan (Ina) HRT; op 2 ronden: 19. Hamilton (GBr) McLaren.

Uitgevallen: Vergne (Fra) Toro Rosso, Kobayashi (Jap) Sauber, Vettel (Dui) Red Bull, Grosjean (Fra) Lotus; niet gestart: Glock (Dui) Marussia.

Stand WK: 1. Alonso 111 punten, 2. Webber 91, 3. Hamilton 88, 4. Vettel (Dui) 85, 5. Rosberg 75, 6. Räikkönen 73, 7. Grosjean 53, 8. Button 49, 9. Perez 39, 10. Maldonado 29.

Stand WK constructeurs: 1. Red Bull 176, 2. McLaren 137, 3. Lotus 126, 4. Ferrari 122, 5. Mercedes 92, 6. Sauber 60.

Bridge

DUBLIN: EK landenteams, open teams: Nederland- Ierland 22-8.

Eindstand: 1. Monaco 304 punten, 2. Nederland 290 pt, 3. Italie 286 pt.

Vrouwen: Nederland-Spanje 25-0, Nederland-Frankrijk 17-13.

Eindstand: 1. Engeland 351 punten, 2. Frankrijk 342 pt, 3. Nederland 333 pt.

Cricket

RIJSWIJK: Twenty20-competitie, halve finales: HCC - Excelsior 2-0, HCC 126/2, Excelsior 124/6. VRA - Hermes DVS 2-0, VRA 129/8, HermesDVS 92 all out. Finale: VRA - HCC 2-0, VRA 87/3, HCC 83 all out. VRA kampioen van Nederland.

Topklasse: alle wedstrijden afgelast.

Golf

KEULEN: BMW International, eindstand: 1. Willett (Eng) 271 wint op 4e extra hole, 2. Fraser (Aus) 277, 3. Fdez-Castaño (Spa) , McGinley (Ier), Wood (Eng) 278, 6. Siem (Dui), Stenson (Zwe) 279; 29. Derksen 284, 38. Luiten 286, 60. Besseling 291.

Hockey

DUSSELDORF: Int. toernooi, mannen: Duitsland- België 3-3, Nederland-Spanje 0-2, Spanje-België 0-1, Nederland-Duitsland 2-3.

Eindstand: 1. Duitsland 3-7, 2. België 3-4, 3.Nederland 3-3 (5-5), 4. Spanje 3-3 (5-7).

UTRECHT: oefenwedstrijd, vrouwen: Nederland-China 5-2, Nederland- China 1-1.

Honkbal

Hoofdklasse, mannen:Sparta/F. - Kinheim 0-7, HCAW - Pirates 2-12, Pioniers - UVV 5-4, ADO - Neptunus 10-12. Stand:

Pirates3457UVV3537

Neptunus3348HCAW3517

Pioniers3545ADO3516

Kinheim3544Sparta/F.3410

Paardensport

ROTTERDAM: CHIO, dressuur, kür: 1. Vilhelmson (Zwe) Don Auriello 78,450, 2. Van Grunsven (Ned) Salinero 78,40, 3. Schellekens-Bartels (Ned) Toots 77,75, 4. Gal (Ned) Undercover 77,30, 5. Barbancon (Spa) Painted Black 77,02, 6. Fassaert (Bel) Donnerfee 75,17, 8. Minderhoud/Tango 73,72.

Springen, 1.55, met barrage: 1. Smolders (Ned) Regina Z 0-37,77, 2. Rodrigo (Bra) Winsom 0-37,90, 3. Ludger Beerbaum (Dui) Chaman 0-38,40.

Springen, Grote Prijs: 1. Houtzager (Ned) Sterrenhof's Tamino 0-30,51, 2. Kraut (VSt) Cedric 0-30,55, 3. Delestre (Fra) Simon Napoli du Ry 0-30,61 4. Vrieling (Ned) VDL Bubalu 0-30,72, 5. Lynch (Ier) Lantinus 0-30,83, 6. Schuttert (Ned) Cerona 0-32,17, 11. Smolders/Exquis Walnut de Muze 4-29,86.

DRAMMEN (Noo): CHIO, Landenwedstrijd: 1. Oekraïne 4 strafpunten, 2. Spanje en Nederland 5 (Van de Pol/BMC Warrant 0+0, Tepper/KM Wish 0+0, Bril/Warwick 0+5, Joep Raijmakers/ Van Schijndel's Winston 0+opg.)

Grote Prijs, na barrage: 1. Garcia (Ita) Bonzai van de Warande 0-39,92, 2. Rutherford Latham (Spa) Nectar du Plessis 0-41,43, 3. Djupvik (Noo) Valle Blanche 0-41,66; 5. Van de Pol/Warrant 32-67,14.

Tennis

ROSMALEN: Unicef Open, mannen, finale: Ferrer (Spa) - Petzschner (Dui) 6-3, 6-4.

Vrouwen, finale: Petrova (Rus) - Urszula Radwanska (Pol) 6-4, 6-3.

EASTBOURNE: Int. toernooi, vrouwen, finale: Paszek (Oos) - Kerber (Dui) 5-7, 6-3, 7-5.

Mannen, finale: Roddick (VSt) - Seppi (Ita) 6-3, 6-2.

Volleybal

HARD (Oos): European League, mannen, groep B: Oostenrijk- Tsjechië 0-3, Nederland- Turkije 3-1.

Eindstand groep B: 1. Nederland 12-29, 2. Tsjechië 12-20, 3. Turkije 12-16, 4. Oostenrijk 12-13, 5. Roemenië 12-12.

ORESTIADA (Gri): European League, vrouwen, groep C: Griekenland-Israël 1-3, Nederland- Tsjechië 2-3, Tsjechië- Griekenland 3-0, Nederland- Israël 3-0.

Eindstand groep C: 1. Nederland 12-30, 2. Tsjechië 12-26, 3. Israël 12-9, 4. Griekenland 12-7.

Wielrennen

KERKRADE: NK, mannen (228,8 km): 1. Terpstra 6.09.33, 2. Boom 1.59, 3. Lindeman 2.02, 4. Michel Kreder 2.50, 5. Langeveld 2.59, 6. Gesink, 7. Dumoulin 8.32, 8. Ligthart 8.41, 9. Tjallingii 8.47, 10. De Kort.

Vrouwen (114 km): 1. Van Vleuten 3.11.14, 2. Vos 0.03, 3. Brand 3.45, 4. Pieters 6.21, 5. Van Paassen 9.02, 6. Pijnenborg 9.06.

DUITSLAND: nationaal kampioenschap: 1. Wegmann, 2. Gerdemann. 3. Kern.

BELGIË: nationaal kampioenschap: 1. Boonen. 2. Goddaert, 3. Vandousselaere.

FRANKRIJK:nationaal kampioenschap: 1. Bouhanni, 2. Démare, 3. Petit

ITAlIË: nationaal kampioenschap: 1. Pellizotti, 2. Di Luca, 3. Moser .

DENEMARKEN: nationaal kampioenschap:

1. Lander, 2. Sørensen, 3. Steensen.

undefined

Meer over