SPORTKALENDER 2007

4-9..

JANUARI
Wielrennen: Zesdaagse, Rotterdam

JANUARI
6

JANUARI
Judo: NK teams, Nijmegen

JANUARI
6-7

JANUARI
Schaatsen: NK sprint, Groningen

JANUARI
Zwemmen: Open NK, Amsterdam

JANUARI
6-14

JANUARI
Darts: WK BDO (Lakeside), Frimley Green (Eng)

JANUARI
7

JANUARI
Marathonschaatsen: NK, Amsterdam

JANUARI
9-14

JANUARI
Bobsleeën: EK, Cortina d’Ampezzo (It)

JANUARI
12-14

JANUARI
Schaatsen: EK allround, Collalbo (It)

JANUARI
12-28

JANUARI
Schaken: Corustoernooi, Wijk aan Zee

JANUARI
13-21

JANUARI
Hockey: Champions Trophy (v), Quilmes (Arg)

JANUARI
14

JANUARI
Atletiek: Halve marathon Egmond

JANUARI
14-20

JANUARI
Snowboarden: WK, Arosa (Zwi)

JANUARI
15-28

JANUARI
Tennis: Australian Open, Melbourne (Aus)

JANUARI
19-21

JANUARI
Shorttrack: EK, Sheffield (Eng)

JANUARI
20-21

JANUARI
Schaatsen: WK sprint, Hamar (No)

JANUARI
21

JANUARI
Veldrijden: Wereldbekerrit GP Adrie van der Poel, Hoogerheide

JANUARI
21-4 feb

JANUARI
Handbal: WK (m), Duitsland

JANUARI
22-28

JANUARI
Biljarten: Wereldbeker driebanden, Sluiskil

JANUARI
Kunstrijden: EK, Warschau (Pol)

JANUARI
23-27

JANUARI
Skiën: WK freestyle, Madonna di Campiglio (It)

JANUARI
25-27

JANUARI
Skeleton: WK, St. Moritz (Zwi)

JANUARI
25-28

JANUARI
Paardensport: Wereldbeker dressuur en springen, Amsterdam

JANUARI
27-28

JANUARI
Schaatsen: Wereldbeker sprint, Heerenveen

JANUARI
27-4 feb

JANUARI
Bobsleeën: WK, St. Moritz (Zwi)

JANUARI
28

JANUARI
Veldrijden: WK, Hooglede (Bel)

JANUARI
31

JANUARI
Marathonschaatsen: Open NK, Weissensee (Oos)

FEBRUARI
2-4

FEBRUARI
Badminton: NK, Den Bosch

FEBRUARI
Rodelen: WK, Igls (Oos)

FEBRUARI
3

FEBRUARI
Marathonschaatsen: Alternatieve Elfstedentocht, Weissensee

FEBRUARI
3-4

FEBRUARI
Bridge: Finale Meesterklasse viertallen, Utrecht

FEBRUARI
Schaatsen: Wereldbeker allround, Turijn (It)

FEBRUARI
Tafeltennis: Europese Top-12, Arezzo (It)

FEBRUARI
3-11

FEBRUARI
Biatlon: WK, Anterselva (It)

FEBRUARI
3-18

FEBRUARI
Alpineskiën: WK, Åre (Zwe)

FEBRUARI
5

FEBRUARI
American Football: Super Bowl, Miami Gardens (VS)

FEBRUARI
7

FEBRUARI
Voetbal: oefenwedstrijd Nederland - Rusland, Amsterdam

FEBRUARI
9-11

FEBRUARI
Schaatsen: WK allround, Heerenveen

FEBRUARI
10-11

FEBRUARI
Judo: Super World Cup, Parijs (Fr)

FEBRUARI
14-15

FEBRUARI
Voetbal: UEFA Cup, derde ronde, met Feyenoord - Tottenham Hotspur, Fenerbahce - AZ, Werder Bremen - Ajax

FEBRUARI
15-18

FEBRUARI
Squash: NK, Amsterdam

FEBRUARI
17

FEBRUARI
Atletiek: NK indoor, Gent (Bel)

FEBRUARI
17-18

FEBRUARI
Schaatsen: Wereldbeker allround, Erfurt (Dui)

FEBRUARI
19-25

FEBRUARI
Tennis: int. toernooi, Rotterdam

FEBRUARI
20

FEBRUARI
Voetbal: Champions League, achtste finales, met PSV - Arsenal

FEBRUARI
20-25

FEBRUARI
Skeleton: EK, Königssee (Dui)

FEBRUARI
22

FEBRUARI
Voetbal: UEFA Cup, derde ronde, met Tottenham Hotspur - Feyenoord, AZ - Fenerbahce, Ajax - Werder Bremen

FEBRUARI
22-4 mrt

FEBRUARI
Skiën: WK langlaufen, Noordse Combinatie en schansspringen, Sapporo (Jap)

FEBRUARI
23-25

FEBRUARI
Bridge: White House, int. toernooi (teams), Amsterdam

FEBRUARI
24

FEBRUARI
Atletiek: NK veldlopen, Wageningen

FEBRUARI
24-25

FEBRUARI
Judo: Super World Cup, Hamburg (Dui)

FEBRUARI
Shorttrack: NK, Den Haag

MAART
1-4

MAART
Biljarten: WK driebanden teams, Viersen (Dui)

MAART
2-4

MAART
Atletiek: EK indoor, Birmingham (Eng)

MAART
Schaatsen: Wereldbekerfinale, Calgary (Can)

MAART
3

MAART
Marathonschaatsen: Finale KNSB Cup, Assen

MAART
Wielrennen: Omloop Het Volk, Gent-Lokeren (Bel)

MAART
3-4

MAART
Tafeltennis: NK, Eindhoven

MAART
7

MAART
Voetbal: Champions League, achtste finales, met Arsenal - PSV

MAART
8

MAART
Voetbal: UEFA Cup, achtste finales

MAART
8-11

MAART
Schaatsen: WK afstanden, Salt Lake City (VS)

MAART
9-11

MAART
Shorttrack: WK, Milaan (It)

MAART
10-11

MAART
Karate: Dutch Open, Rotterdam

MAART
11-18

MAART
Wielrennen: Parijs-Nice (Fr)

MAART
13-28

MAART
Cricket: WK

MAART
14-20

MAART
Wielrennen: Tirreno-Adriatico (It)

MAART
15

MAART
Voetbal: UEFA Cup, achtste finales

MAART
15-24

MAART
Poolbiljarten: EK, Praag (Tsj)

MAART
17-18

MAART
Roeien: Heineken Vierkamp, Amsterdam

MAART
17-19

MAART
Shorttrack: WK teams, Boedapest (Hon)

MAART
17-25

MAART
Curling: WK (v), Aomori (Jap)

MAART
17- 1 apr

MAART
Zwemmen: WK, Melbourne (Aus)

MAART
18-1 apr

MAART
Waterpolo: WK, Melbourne (Aus)

MAART
18

MAART
Autosport: Formule 1, Australië

MAART
19-26

MAART
Kunstrijden: WK, Tokio (Jap)

MAART
22-25

MAART
Paardensport: Wereldbeker dressuur en springen, Den Bosch

MAART
24

MAART
Atletiek: WK veldlopen, Mombasa (Ken)

MAART
Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Roemenië, Rotterdam

MAART
Wielrennen: Milaan-Sanremo (It)

MAART
25

MAART
Roeien: Head of the river, Amsterdam

MAART
25-1 apr

MAART
Tafeltennis: EK, Belgrado (Ser)

MAART
28

MAART
Voetbal: EK-kwalificatie Slovenië - Nederland

MAART
29-1 apr

MAART
Wielrennen: WK baan, Palma de Mallorca (Sp)

MAART
31-8 apr

MAART
Curling: WK (m), Edmonton (Can)

MAART
31-14 apr

MAART
Dammen: NK

APRIL
1

APRIL
Karate: NK, Rotterdam

APRIL
1-5

APRIL
Biljarten: WK biljart artistiek, Schelle (Bel)

APRIL
2-16

APRIL
Schaken: EK, Dresden (Dui)

APRIL
3

APRIL
Voetbal: Champions League, kwartfinales

APRIL
3-10

APRIL
IJshockey: WK (v), Canada

APRIL
5

APRIL
Voetbal: UEFA Cup, kwartfinales

APRIL
5-8

APRIL
Golf: The Masters, Augusta (VS)

APRIL
6-8

APRIL
Judo: EK, Belgrado (Ser)

APRIL
Tennis: Davis Cup tweede ronde: Groot-Brittannië - Nederland, Birmingham (Eng)

APRIL
7-6 mei

APRIL
Volleybal: Play-offs NK, best-of-seven, locaties onbekend

APRIL
8

APRIL
Autosport: Formule 1, Maleisië

APRIL
Wielrennen: Ronde van Vlaanderen (Bel)

APRIL
9-14

APRIL
Wielrennen: Ronde van het Baskenland (Sp)

APRIL
11

APRIL
Voetbal: Champions League, kwartfinales

APRIL
Wielrennen: Gent-Wevelgem (Bel)

APRIL
12

APRIL
Voetbal: UEFA Cup, kwartfinales

APRIL
14-22

APRIL
Gewichtheffen: EK, Straatsburg (Fr)

APRIL
15

APRIL
Atletiek: Marathon van Rotterdam

APRIL
Autosport: Formule 1, Bahrein

APRIL
Roeien: Varsity, Houten

APRIL
Wielrennen: Parijs-Roubaix (Fr)

APRIL
16

APRIL
Atletiek: Marathon van Boston (VS)

APRIL
21-7 mei

APRIL
Snooker: WK, Sheffield

APRIL
22

APRIL
Atletiek: Marathon van Londen (Eng)

APRIL
Wielrennen: Amstel Gold Race, Valkenburg

APRIL
24

APRIL
Voetbal: Champions League, halve finales

APRIL
25

APRIL
Wielrennen: Waalse Pijl (Bel)

APRIL
26

APRIL
Voetbal: UEFA Cup, halve finales

APRIL
26-29

APRIL
Turnen: EK, Amsterdam

APRIL
27

APRIL
Autosport: Indy 500, Indianapolis (VS)

APRIL
27-13 mei

APRIL
IJshockey: WK (m), Moskou (Rus)

APRIL
29

APRIL
Motorsport: WK supersport, Assen

APRIL
Wielrennen: Luik-Bastenaken-Luik (Bel)

MEI
1-6

MEI
Wielrennen: Ronde van Romandië (Zwi)

MEI
2

MEI
Voetbal: Champions League, halve finales

MEI
2-5

MEI
Squash: EK teams, Riccione (It)

MEI
3

MEI
Voetbal: UEFA Cup, halve finales

MEI
3-6

MEI
Biljarten: EK driebanden, La Rochelle (Fr)

MEI
4-6

MEI
Karate: EK, Bratislava (Slo)

MEI
5-6

MEI
Judo: Super World Cup, Moskou (Rus)

MEI
6

MEI
Voetbal: Finale KNVB-beker, Rotterdam

MEI
11-2 juni

MEI
Dammen: WK (m), Hardenberg

MEI
12-13

MEI
Turnen: Wereldbeker, Gent (Bel)

MEI
12-20

MEI
Wielrennen: Olympia’s Tour

MEI
12-3 juni

MEI
Wielrennen: Ronde van Italië

MEI
13

MEI
Autosport: Formule 1, Spanje

MEI
Wielrennen: Veenendaal-Veenendaal

MEI
16

MEI
Voetbal: UEFA Cup, finale, Glasgow (Sch)

MEI
17-20

MEI
Paardensport: NK dressuur, Eindhoven

MEI
18-22

MEI
Taekwondo: WK, Peking (China)

MEI
19-22

MEI
Paardensport: Wereldbekerfinale dressuur en springen, Las Vegas (VS)

MEI
19-23

MEI
Wielrennen: Ster Elektrotoer

MEI
20

MEI
Atletiek: Marikenloop, Nijmegen

MEI
21-27

MEI
Tafeltennis: WK, Zagreb (Kro)

MEI
Wielrennen: Ronde van Catalonië (Sp)

MEI
23

MEI
Voetbal: Champions League, finale, Athene (Gri)

MEI
23-27

MEI
Zeilen: Holland Regatta, Medemblik

MEI
26

MEI
Atletiek: FBK Games, Hengelo

MEI
26-14 juni

MEI
Schaken: WK-kandidatentoernooi, Lista (Rus)

MEI
27

MEI
Autosport: Formule 1, Monaco

MEI
27-10 juni

MEI
Tennis: Roland Garros, Parijs (Fr)

MEI
28-3 juni

MEI
Softbal: EK (v), Amsterdam

JUNI
1-3

JUNI
Zwemmen: NK, Amsterdam

JUNI
2-3

JUNI
Trampolinespringen: NK, Heerenveen

JUNI
2-10

JUNI
Schaken: EK, Hockenheim (Dui)

JUNI
3-16

JUNI
Snooker: EK, Polen

JUNI
9-10

JUNI
Roeien: NK, Amsterdam

JUNI
10

JUNI
Autosport: Formule 1, Canada

JUNI
10-17

JUNI
Wielrennen: Dauphiné Libéré (Fr)

JUNI
10-23

JUNI
Voetbal: EK onder 21 jaar, Nederland

JUNI
12-17

JUNI
Biljarten: Wereldbeker driebanden, Volos (Gri)

JUNI
13-16

JUNI
Squash: EK, Royenne (Fr)

JUNI
14-17

JUNI
Golf: US Open, Oakmont (VS)

JUNI
Kano: EK slalom, Liptovsky Mikulas (Slo)

JUNI
15

JUNI
Atletiek: Golden League, Oslo (No)

JUNI
15-28

JUNI
Schaken: NK, Hilversum

JUNI
15-30

JUNI
Bridge: Open EK teams, Antalya (Tur)

JUNI
16-17

JUNI
Autosport: 24 Uur van Le Mans (Fr)

JUNI
Turnen: NK, Nijmegen

JUNI
16-24

JUNI
Wielrennen: Ronde van Zwitserland

JUNI
17

JUNI
Autosport: Formule 1, Verenigde Staten

JUNI
17-23

JUNI
Tennis: int. toernooi, Rosmalen

JUNI
19-24

JUNI
Beachvolleybal: WK, Gstaad (Zwi)

JUNI
21-24

JUNI
Paardensport: CHIO, Rotterdam

JUNI
22-24

JUNI
Roeien: Wereldbeker, Amsterdam

JUNI
24

JUNI
Wielrennen: Ploegentijdrit (m), Nederland

JUNI
22-1 jul

JUNI
Biljarten: Wereldbeker driebanden, Porto (Por)

JUNI
25-8 juli

JUNI
Tennis: Wimbledon, Londen (Eng)

JUNI
28-13 juli

JUNI
Zeilen: WK (alle disciplines), Cascais (Por)

JUNI
30

JUNI
Motorsport: TT, Assen

JUNI
Triatlon: EK olympische afstand, Kopenhagen (Den)

JUNI
30-1 jul

JUNI
Atletiek: NK, Amsterdam

JULI
1

JULI
Autosport: Formule 1, Frankrijk

JULI
3-8

JULI
Paardensport: CHIO, Aken

JULI
4

JULI
Wielrennen: GP Gerrie Knetemann, Arnhem

JULI
5-15

JULI
Handboogschieten: WK, Leipzig (Dui)

JULI
6

JULI
Atletiek: Golden League, Parijs (Fr)

JULI
7-29

JULI
Wielrennen: Ronde van Frankrijk

JULI
8

JULI
Autosport: Formule 1, Engeland

JULI
13

JULI
Atletiek: Golden League, Rome (It)

JULI
14-22

JULI
Tennis: Dutch Open, Amersfoort

JULI
14-15

JULI
Kano: EK marathon, Trencin (Slo)

JULI
19-22

JULI
Golf: Britse Open, Carnoustie (Sch)

JULI
22

JULI
Autosport: Formule 1, Duitsland

JULI
24-29

JULI
Beachvolleybal: WK, Gstaad (Zwi)

AUGUSTUS
2-12

AUGUSTUS
Honkbal: World Port Tournament, Rotterdam

AUGUSTUS
4

AUGUSTUS
Wielrennen: Clásica San Sebastián, Spanje

AUGUSTUS
5

AUGUSTUS
Autosport: Formule 1, Hongarije

AUGUSTUS
8-12

AUGUSTUS
Kano: WK sprint, Duisburg (Dui)

AUGUSTUS
8-16

AUGUSTUS
Wielrennen: Ronde van Duitsland

AUGUSTUS
9-12

AUGUSTUS
Beachvolleybal: Dutch Masters, Den Haag

AUGUSTUS
12-19

AUGUSTUS
Badminton: WK, Kuala Lumpur (Mal)

AUGUSTUS
14-15

AUGUSTUS
Voetbal: Champions League, voorronde

AUGUSTUS
15-19

AUGUSTUS
Paardensport: EK springen, Mannheim (Dui)

AUGUSTUS
18-26

AUGUSTUS
Hockey: EK (m/v), Manchester (Eng)

AUGUSTUS
19

AUGUSTUS
Wielrennen: Vattenfall Cyclassics, Duitsland

AUGUSTUS
22-29

AUGUSTUS
Wielrennen: Ronde van de Benelux

AUGUSTUS
23-26

AUGUSTUS
Golf: KLM Open, Zandvoort

AUGUSTUS
25-2 sep

AUGUSTUS
Atletiek: WK, Osaka (Jap)

AUGUSTUS
26

AUGUSTUS
Autosport: Formule 1, Turkije

AUGUSTUS
26-2 sep

AUGUSTUS
Roeien: WK, München

AUGUSTUS
27-1 sep

AUGUSTUS
Biljarten: Wereldbeker driebanden, Hurghada (Eg)

AUGUSTUS
27-2 sep

AUGUSTUS
Paardensport: EK dressuur, Turijn (It)

AUGUSTUS
27-9 sep

AUGUSTUS
Tennis: US Open, New York (VS)

AUGUSTUS
28-29

AUGUSTUS
Voetbal: Champions League, voorronde

AUGUSTUS
29-30

AUGUSTUS
Judo: Super World Cup, Rotterdam

SEPTEMBER
1-2

SEPTEMBER
Triatlon: WK, Hamburg (Dui)

SEPTEMBER
1-9

SEPTEMBER
Turnen: WK, Stuttgart

SEPTEMBER
1-23

SEPTEMBER
Wielrennen: Ronde van Spanje

SEPTEMBER
2

SEPTEMBER
Wielrennen: GP Ouest-France, Plouay (Fr)

SEPTEMBER
3-9

SEPTEMBER
Mountainbike: WK, Fort William (Sch)

SEPTEMBER
Schieten: WK, Cyprus

SEPTEMBER
3-16

SEPTEMBER
Basketbal: EK (m), Spanje

SEPTEMBER
6-16

SEPTEMBER
Volleybal: EK (m), Rusland

SEPTEMBER
7

SEPTEMBER
Atletiek: Golden League, Zürich (Zwi)

SEPTEMBER
7-16

SEPTEMBER
Honkbal: EK, Barcelona (Sp)

SEPTEMBER
8

SEPTEMBER
Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Bulgarije

SEPTEMBER
8-9

SEPTEMBER
Kano: WK marathon, Györ (Hon)

SEPTEMBER
9

SEPTEMBER
Autosport: Formule 1, Italië

SEPTEMBER
10-16

SEPTEMBER
Wielrennen: Ronde van Polen

SEPTEMBER
11-1 okt

SEPTEMBER
Schaken: WK, Mexico

SEPTEMBER
12

SEPTEMBER
Voetbal: EK-kwalificatie Albanië - Nederland

SEPTEMBER
14

SEPTEMBER
Atletiek: Golden League, Brussel (Bel)

SEPTEMBER
15-24

SEPTEMBER
Gewichtheffen: WK, Chiang Mai (Thai)

SEPTEMBER
16

SEPTEMBER
Atletiek: Golden League, Berlijn (Dui)

SEPTEMBER
Autosport: Formule 1, België

SEPTEMBER
16-29

SEPTEMBER
Schaken: WK, Gmunden (Oos)

SEPTEMBER
17-23

SEPTEMBER
Worstelen: WK, Baku (Aze)

SEPTEMBER
18-19

SEPTEMBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

SEPTEMBER
19-23

SEPTEMBER
Kano: WK slalom, Foz do Iguaçu (Bra)

SEPTEMBER
20

SEPTEMBER
Voetbal: UEFA Cup, eerste ronde

SEPTEMBER
20-30

SEPTEMBER
Volleybal: EK (v), België en Luxemburg

SEPTEMBER
23

SEPTEMBER
Atletiek: Dam tot Damloop, Amsterdam

SEPTEMBER
24-7 okt

SEPTEMBER
Basketbal: EK (v), Italië

SEPTEMBER
26-27

SEPTEMBER
Wielrennen: WK tijdrijden, Duitsland

SEPTEMBER
28-6 okt

SEPTEMBER
Schermen: WK, St. Petersburg (Rus)

SEPTEMBER
29-30

SEPTEMBER
Wielrennen: WK op de weg, Duitsland

SEPTEMBER
29-10 okt

SEPTEMBER
Bridge: WK teams, Sjanghai (China)

SEPTEMBER
30

SEPTEMBER
Atletiek: Marathon van Berlijn (Dui)

SEPTEMBER
Autosport: Formule 1, Japan

OKTOBER
2-3

OKTOBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

OKTOBER
4

OKTOBER
Voetbal: UEFA Cup, eerste ronde

OKTOBER
7

OKTOBER
Atletiek: Marathon van Chicago (VS)

OKTOBER
Autosport: Formule 1, China

OKTOBER
Wielrennen: Kampioenschap van Zürich (Zwi)

OKTOBER
11-14

OKTOBER
Paardensport: NK eventing, Boekelo

OKTOBER
12-20

OKTOBER
Schaken: Essenttoernooi, Hoogeveen

OKTOBER
13

OKTOBER
Voetbal: EK-kwalificatie Roemenië - Nederland

OKTOBER
14

OKTOBER
Atletiek: WK weg, Udine (It)

OKTOBER
Wielrennen: Parijs-Tours (Fr)

OKTOBER
16-21

OKTOBER
Badminton: Dutch Open, Den Bosch

OKTOBER
17

OKTOBER
Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Slovenië

OKTOBER
18

OKTOBER
Atletiek: Zevenheuvelenloop, Nijmegen

OKTOBER
20

OKTOBER
Autosport: Formule 1, Brazilië

OKTOBER
Wielrennen: Ronde van Lombardije (It)

OKTOBER
21

OKTOBER
Atletiek: Marathon van Amsterdam

OKTOBER
23-24

OKTOBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

OKTOBER
25

OKTOBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

OKTOBER
27-7 nov

OKTOBER
Schaken: EK landenteams, Heraklion (Gri)

OKTOBER
30-10 nov

OKTOBER
Korfbal: WK, Brno (Tsj)

NOVEMBER
1-30

NOVEMBER
Honkbal: WK, Taiwan

NOVEMBER
2-4

NOVEMBER
Trampolinespringen: WK, Quebec (Can)

NOVEMBER
4

NOVEMBER
Atletiek: Marathon van New York (VS)

NOVEMBER
5-11

NOVEMBER
Tennis: WTA Tour Championships, Madrid (Sp)

NOVEMBER
6-7

NOVEMBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

NOVEMBER
8

NOVEMBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

NOVEMBER
8-11

NOVEMBER
Biljarten: WK driebanden (m), Cuenca (Ec)

NOVEMBER
11-18

NOVEMBER
Tennis: Masters Cup (m), Shanghai (China)

NOVEMBER
17

NOVEMBER
Voetbal: EK-kwalificatie Nederland - Luxemburg

NOVEMBER
17-18

NOVEMBER
Bridge: NK paren

NOVEMBER
21

NOVEMBER
Voetbal: EK-kwalificatie Wit-Rusland - Nederland

NOVEMBER
22-25

NOVEMBER
Paardensport: Jumping Maastricht

NOVEMBER
24-25

NOVEMBER
Roeien: Hel van het Noorden

NOVEMBER
27-28

NOVEMBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

NOVEMBER
29

NOVEMBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

DECEMBER
1-8

DECEMBER
Curling: EK, Füssen (Dui)

DECEMBER
1-9

DECEMBER
Hockey: Champions Trophy (m), Lahore (Pak)

DECEMBER
2

DECEMBER
Voetbal: Loting groepen EK 2008

DECEMBER
2-16

DECEMBER
Handbal: WK (v), Frankrijk

DECEMBER
5-6

DECEMBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

DECEMBER
6-9

DECEMBER
Zwemmen: Swim Cup, Eindhoven

DECEMBER
6-12

DECEMBER
Squash: WK teams (m), India

DECEMBER
9

DECEMBER
Atletiek: EK veldlopen, Toro (Sp)

DECEMBER
11-12

DECEMBER
Voetbal: Champions League, groepswedstrijden

DECEMBER
13-16

DECEMBER
Zwemmen: EK kortebaan, Debrecen (Hon)

DECEMBER
19-20

DECEMBER
Voetbal: UEFA Cup, groepswedstrijden

Meer over