Pop

Amsterdam, Meervaart: vrijdag Nelly Furtado...

Amsterdam, Melkweg: vanavond Lostprophets; zaterdag The Slackers, Mark Foggo's Skasters en Jammah Tammah (Oude Zaal) en T.O.K. (The Max); zondag Gordon Haskell (The Max), Sense Field en Last Days Of April (Oude Zaal); maandag Queens Of The Stone Age (The Max) en Less Than Jake (Oude Zaal); woensdag Beres Hamkond en Two Times.

Amsterdam, Music Hall: zaterdag 'Labelland' met o.a. Speedy J, X-Press 2, Richie Hawtin en dj Deep.

Amsterdam, Paradiso: vanavond dj's Flying DeWaele Brothers; zondag Icarus Line; maandag Dandy Warhols (uitverkocht); dinsdag dEUS (uitverkocht); woensdag Zeitkratzer.

Arnhem, Rijnhal: zaterdag dj Gigi d'Agostino.

Broek op Langedijk, Recreatiegebied Geestmerambacht: zaterdag Indian Summer Festival met o.a. The Skidmarks en Rosemary's Sons.

Burgum, Zomerweg: zaterdag Wâldrock met o.a. Motörhead, Within Temptation en Agnostic Front (aanvang 12.00 uur).

Den Bosch, W2: vrijdag Sense Field en Last Days Of April; dinsdag Rival Schools en Springrain.

Den Haag, De Paap: vanavond Grof Geschut.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag New York Ska Jazz Ensemble.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Sidekick; woensdag Calexico.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag 35007 en Orange Sunshine; zaterdag o.a. dj Rob The Rich; zondag The Slackers; dinsdag Madrugada; woensdag Ani DiFranco.

Enschede, DPO: vrijdag After Forever.

Gouda, So What: vrijdag Acid Junkies.

Groningen, Oosterpoort: maandag Mercury Rev.

Groningen, Vera: vanavond The Spades; vrijdag The Slackers; zaterdag Icarus Line; zondag Umar Bin; woensdag Enon.

Haarlem, Patronaat: vanavond O.T.R.A.; vrijdag The Bintangs en Trembling Highburies; zaterdag Tegnoclone, Tarrol en o.a. dj Pavo.

Hardenberg, Posium: zaterdag Willy DeVille.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag 'Project X-it' met o.a. dj's Cristian Varela en Greg Martini.

Leiden, LVC: woensdag Madrugada.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond The Slackers; vrijdag Hi-Dramatic en The Anacondas.

Rotterdam, Artrave: vrijdag Alice Rose en dj Zjelva.

Rotterdam, Nighttown: woensdag dEUS.

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj Jamie Anderson.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Soledad Brothers; woensdag Rival Schools en Springrain.

Sneek, Bolwerk: zondag Marky Ramone & The Speedkings.

Tilburg, 013: vanavond David Byrne (The Choice) en MDC (Kleine Zaal); vrijdag Colour Haze (BatCave) en Jammah Tammah (Kleine Zaal); zaterdag E-Life; zondag The Spades en House Of Destructo; woensdag Heather Nova.

Utrecht, Tivoli: vanavond Di-Rect; vrijdag Madrugada; zondag Willy DeVille; woensdag Black Rebel Motorcycle Club.

Utrecht, Ekko: vanavond The Real McKenzies; zaterdag New York Ska Jazz Ensemble.

Utrecht, Vloer: vrijdag dj Damon Wild; zaterdag 'Homegrown Tour' met o.a. Opgezwolle en Pete Philly.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag o.a. dj Eric de Man.

Zaandam, De Kade: vrijdag o.a. Cheesy Victims (grote zaal) en Mojo Pin (kleine zaal).

Zoetermeer, Boerderij: vanavond Dog Eat Dog; vrijdag Kirsten.

Meer over