Pop

Amsterdam, Melkweg: vanavond Planet Smashers; zaterdag Loudon Wainwright III (The Max) en Amsterdam Klezmer Band (Oude Zaal); zondag M.O.P.; dinsdag Cannibbal Ox en Aesop Rock; woensdag A Camp (Nina Persson van The Cardigans)....

Amsterdam, Music Hall: woensdag Air en Sebastien Tellier.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Green Lizard speelt Nirvana (grote zaal) en Morzelpronk (bovenzaal); vrijdag Arling & Cameron en 'Code Red' met o.a Elctronicat; zaterdag Rowwen Hèze; zondag Akercocke; dinsdag tweemaal K-Otic (uitverkocht); woensdag Blackmore's Night.

Amsterdam, Ruigoord: zaterdag Yussuf & His Raving Disciples; zondag (16.00 uur) Jampara en Batalion.

Apeldoorn, Gigant: vrijdag Ivar en Bastian; zaterdag Bottom.

Arnhem, Goudvishal: vrijdag God Dethroned, Salacious Gods en Katafalk; zaterdag dj's Lo-K & Tyson; zondag The Locust, Oil, Seein' Red en Yage; woensdag Zero Hour, Arabesque, Sun Caged.

Baarn, De Speeldoos: vrijdag Margriet Eshuijs.

Barendrecht, Het Kruispunt: zaterdag Margriet Eshuijs.

Breda, Chassé Theater: dinsdag Golden Earring.

Capelle a/d IJssel, Isala Theater: vrijdag Hazel O'Connor.

Delft, Speakers: vanavond Nicotine featuring Gotcha!

Den Bosch, Melkfabriek en Muziekcentrum: 'Geen enkel menselijk zintuig staat zo los van de rede als het gehoor' - en daarom noemt het jaarlijkse Bossche festival, dat een podium wil bieden aan alle avant-gardistische en elektronische klankkunst en muziek, zich 'Earational'. Van 30 september tot en met 7 oktober talloze optredens van Nederlandse dj's als Jeroen Smeets, Radbous Mens, N.O.K. en Hans Kulk, maar ook van buitenlandse acts als Fuckhead, Eucci, Kelly Davis en David Stevens. Meer info op www.earational.org.

Den Bosch, Brabanthallen: zaterdag 'Tattoo The Planet' met Slayer, Cradle Of Filth, Biohazard en Vision Of Disorder.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag Def P & Beatbusters.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Johan; zaterdag dj Dimitri en D-Frax.

Drachten, Iduna: vrijdag Undeclinable.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Undeclinable; zaterdag dj Dixon en Max 404.

Enschede, Atak: vrijdag De Heideroosjes.

Geleen, Hanenhof: vanavond en vrijdag K-Otic.

Groningen, Vera: vanavond Songs: Ohia; vrijdag Killamanjaro; zaterdag Melt Banana en Fine China Superbone.

Haarlem, Fietsznfabriek: vanavond The Rubbernecks.

Haarlem, Patronaat: vrijdag Songs: Ohia en Bingo Trappers; zaterdag dj Laidback Luke en Cellie.

Harderwijk, Park 3: vrijdag Beef!

Hilversum, Tagrijn: vrijdag Travoltas en Riplets.

Hoogeveen, Podium: zaterdag Mike & The Mellotones en Coen Wolters Band.

Leiden, LVC: vrijdag 'Crime Jazz' o.a. Kofy Brown.

Lierop, Nirwana: zaterdag Beef!

Meeden, Malgre Tout: zaterdag Wyatt.

Nijmegen, Doornroosje: vrijdag o.a. dj Cause 4 Concern; zaterdag o.a. dj Lady Aïda en Fluid; dinsdag Dale Watson & His Lone Stars.

Nijmegen, JC Staddijk: vanavond Day After Day en Antilectual.

Nijmegen, Vereeniging: zondag K-Otic.

Oss, Groene Engel: zaterdag Ellen ten Damme & Band.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag 'Ballroom' met dj's Ronald Molendijk, Benny Rodriguez en Ronny S; maandag K-Otic.

Rotterdam, Rotown: zondag Incense.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Melt Banana en The Rah Bras.

Tilburg, 013: vanavond Motorpsycho.

Uden, De Pul: zaterdag Green Lizard.

Utrecht, Vloer: vanavond Dimension Seven en Zone.

Veenendaal, Escape: zaterdag Neuk!

Zaandam, De Kade: vrijdag De Tonies en Nosim; zaterdag dj's Danyel en Seizure.

Zeist, De Peppel: vrijdag 16 Down en Mill.

Zoetermeer, Boerderij: vanavond John Waite en Magna Carta; vrijdag Tristania, Finntroll, Vintersorg, Rotting Christ en Madder Mortum; zaterdag 'Symfo-Vaganza' met o.a. Parallel Or 90 Degrees, The Watch en Dreamcarnation.

Meer over