Pop

Amsterdam, Melkweg: vanavond 'Matthäus Passion - The Remix' met o.a. dj's Ronald Molendijk en Laidback Luke (The Max), Porcupine Tree (Oude Zaal); vrijdag The Exploited; zondag o.a....

Amsterdam, Music Hall: vanavond Keith Sweat; vrijdag Cradle Of Filth; woensdag Meat Loaf.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Maceo Parker; vrijdag Jackie-O Motherfucker en Seesaw; zaterdag London Calling met o.a. Echoboy en Hoggboy; dinsdag Gare Du Nord afgelast!

Amsterdam, Pepsi Stage: maandag Anouk (uitverkocht).

Apeldoorn, Gigant: vrijdag Rich Wyman speelt Herman Brood; zondag Admiral Freebee (16 uur, gratis toegang).

Breda, Mezz: vanavond At The Close Of Every Day.

Den Bosch, W2: vrijdag Superheroes en Wealthy Beggar.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Peter Pan Speedrock.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag Osdorp Posse; zaterdag o.a. Universal Project; dinsdag Tarentel en El Camino.

Groningen, Vera: vanavond Jackie O-Motherfucker; vrijdag The Cherry Valence; zaterdag o.a. Fear My Thoughts.

Haarlem, Patronaat: vanavond Das Pop en Thou; vrijdag o.a. dj Mr C; zaterdag Dead Moon en The Soledad Brothers; zondag Amsterdam Klezmer Band; woensdag Tarentel en Spokane.

Hardenberg, Troubadour: vrijdag Slobberbone.

Hellendoorn, Lantaarn: zaterdag Loïs Lane.

Leiden, LVC: zaterdag Das Pop en Thou; zondag The Superheroes.

Nieuwegein, Big Daddy's: vanavond Jan Akkerman Band.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond The Hellacopters; maandag Entombed.

Rotterdam, Ahoy': zaterdag TMF Awards 2003 met o.a. Robbie Williams (uitverkocht); dinsdag Shakira (uitverkocht).

Rotterdam, Nighttown: vrijdag CoalField; zondag Culture.

Rotterdam, Rotown: vanavond Dead Man Ray; zaterdag Slobberbone; zondag Stuurbaard Bakkebaard.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Amsterdam Klezmer.

Tilburg, 013: vanavond Boo! en Kopna Kopna (The Choice) en Frédérique Spigt (Kleine Zaal); vrijdag o.a. Songs:Ohia (Kleine Zaal); maandag o.a. Testament; woensdag Turbo AC's.

Utrecht, Ekko: vanavond The Superheroes; zaterdag Pann; zondag o.a. Songs: Ohia.

Utrecht, Tivoli: maandag Orchestra Baobab; dinsdag Turin Brakes en The Thrills.

Weert, Bosuil: vanavond Slobberbone.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Barrelhouse.

Meer over