Pop

Amsterdam, Melkweg: zaterdag o.a. dj mps PILOT; zondag Dead Kennedys (uitverkocht); woensdag Victims Family (Oude Zaal) en Blackalicious (The Max)....

Amsterdam, Music Hall: vanavond Pet Shop Boys; maandag Erykah Badu.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Sonic Youth (uitverkocht); vrijdag o.a. dj Carl Craig; zaterdag Dan Bern en Chris Mills (bovenzaal); zondag Capleton; dinsdag Robben Ford & Band.

Arnhem, Gelredome: zondag Rammstein.

Arnhem, Goudvishal: vrijdag o.a. Mes In Je Rib en Zarathustra; zaterdag o.a. dj's Friction en Tyson; zondag o.a. tear It Up en The Horror.

Den Bosch, W2: vrijdag o.a. Symbiot en The Next Fall.

Eindhoven, Effenaar: vanavond No Means No en Removal; zaterdag ...And You Will Know Us By The Trail of Dead; zondag Cornelius.

Erica (Dr.), Parkeerterrein Centrum: zaterdag Skik.

Groningen, Oosterpoort: dinsdag Bush en Rosemary's Sons.

Groningen, Vera: vanavond American Heartbreak; zaterdag Shikari; woensdag American Analog Set.

Haarlem, Patronaat: zaterdag Fay Lovsky & Band, na afloop o.a. dj Fred Nasen; maandag No means No en Removal.

Hellendoorn, De Lantaarn: zaterdag J.W. Roy.

Hilversum, Tagrijn: vanavond o.a. Derde Kamer featuring Sage.

Hoogeveen, Posium: zaterdag Neuk!

Leiden, LVC: vrijdag mc Baba Israel en Fresh Minds; zaterdag Poor Man Friend.

Leiden, Q-Bus: woensdag Los Mocosos.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Disabuse en The Vopo's; zaterdag Fay Lovsky; zondag o.a. dj Pascal F.E.O.S.

Rotterdam, Best Western Rotterdam Airport Hotel: zaterdag 'Pindarock' met o.a. Crazy Rockers, Black Dynamites en Illusion.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag o.a. dj's Gomes, Ronald Molendijk en Ron Stuts & Bruze.

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj Terry Francis.

Rotterdam, Waterfront: vrijdag American Heartbreak, Groovie Ghoulies en Adam West; zaterdag o.a. dj Meat Katie.

Tilburg, 013: vanavond Wu-Tang Killa Beez; vrijdag The Magnetic IV (BatCave) en o.a. dj's Darkraver en Gizmo (Kleine Zaal); zaterdag o.a. dj's Rick Angel en Furthur.

Utrecht, Ekko: 'Bump 'n' Grind Festival' met vrijdag o.a. Dr. Explosion en The Astonishing; zaterdag o.a. The Skidmarks en The Stilettos; zondag o.a. Kek '66 en The No-Goods.

Utrecht, Tivoli: vanavond Boo! en Stuurbaard Bakkebaard; zaterdag Ozomatli; zondag Mercury Rev; dinsdag No Means No.

Utrecht, Vloer: vrijdag Jamesz featuring Izaline Callister.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag o.a. dj's Marcello en Erick E.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Twarres; maandag Rich Wyman.

Zwolle, Hedon: vrijdag 'Homegrown Tour' met o.a. Opgezwolle, Raymtzer en Pete Philly.

Meer over