Pop

Amsterdam, De Kleine Komedie: maandag Thé Lau...

Amsterdam, Melkweg: vrijdag dj Wix; zaterdag Andrew W.K. en Peter Pan Speedrock; zondag Tomahawk en Dalek; woensdag Saïan Supa Crew (The Max) en Kelly Joe Phelps (Oude Zaal).

Amsterdam, Paradiso: vanavond Human Alert; vrijdag Alma Horton; zaterdag Bintangs (21.30u), Ozomatli (01.00u) en Fred Eaglesmith (kleine zaal); maandag Powderblue; woensdag K's Choice en Yum (grote zaal) en Josh Rouse (bovenzaal).

Amsterdam, Stadsschouwburg: zaterdag Tom Barman (akoestisch) met Guy van Nueten.

Apeldoorn, Gigant: zaterdag Incense en Suimasen; zondag Meindert Talma & The Negroes.

Beverwijk, Kennemer Theater: zaterdag Cuby + The Blizzards.

Brielle, Theater De Goote: vrijdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Den Bosch, Koningstheater: zaterdag Margriet Eshuijs.

Den Bosch, W2: vrijdag The Icarus Line en Feverdream; zaterdag The Toasters.

Den Haag, De Paap: dinsdag Racoon speelt Faith No More.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag King Prawn; zaterdag dj's High Contrast en Paul Funk.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag o.a. Quick & Brite.

Eindhoven, Effenaar: zaterdag Tomahawk; zondag Ozomatli.

Gorinchem, De Nieuwe Doelen: zaterdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Groningen, Oosterpoort: zaterdag Skik, Grof Geschut en Te Water.

Groningen, Vera: vanavond The Icarus Line en White Circle Crime Club; vrijdag Daryll-Ann; zaterdag Jaap Boots & De Natte Honden; dinsdag In Den Tag Hinein.

Haarlem, Fietsznfabriek: vanavond Haito 3; zondag Elastiek.

Haarlem, Patronaat: vanavond Daryll-Ann en Alamo Race Track; vrijdag Tomahawk; zaterdag Willard Grant Conspiracy en Telefunk, na afloop o.a. Black Sun Empire.

Hilversum, Tagrijn: vanavond The Toasters; vrijdag Extince en Raymtzer.

Leeuwarden, De Harmonie: dinsdag Kayak.

Leiden, LVC: vrijdag The Toasters.

Lelystad, Agora Theater: zondag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Willard Grant Conspiracy en Telefunk; vrijdag Beans en The Bips; zaterdag dj's Paul Brtschitsch en André Galuzzi; zondag The Toasters; maandag Ozomatli.

Nijmegen, Extrapool: vanavond Julie Doiron en Manishevitz.

Nijmegen, De Vereeniging: vanavond Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Rotterdam, Nighttown: vanavond Kayak; na afloop o.a. dj Mark van Dale.

Rotterdam, Plan C: woensdag Racoon speelt Faith No More.

Rotterdam, Waterfront: vanavond De Kift en Meindert Talma & The Negroes; vrijdag Willard Grant Conspiracy en Telefunk.

Tilburg, 013: vanavond Boo! en Stuurboord Bakkebaard; vrijdag Staind en Puddle Of Mudd; zaterdag Nickelback; zondag o.a. Wealthy Beggar en Linked; dinsdag K's Choice en Yum.

Utrecht, Ekko: zaterdag Pann; zondag Willard Grant Conspiracy en Telefunk; dinsdag Fred Eaglesmith.

Utrecht, Tivoli: vanavond Mr. Vegas en Ward 21.

Utrecht, De Vloer: vrijdag o.a. dj's Zero One en Repsaj; zaterdag New Cool Collective; dinsdag Ozomatli.

Utrecht, Vredenburg: vanavond 'Celtic Mist' met o.a. Maire Breathnach, Francis Black en Mary Cough-

lan.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag dj's Dimitri, Richard en Robbie 303.

IJmuiden, Schouwburg Velsen: vrijdag Skik, Grof Geschut en Te Water.

IJmuiden, Theater Thalia: dinsdag Iain Matthews, Eliza Gilkyson en Ad Vanderveen.

Zaandam, De Kade: vrijdag 'Bluesnacht' met Dow Jones Bluesband en The Sheer en Appendix; zaterdag dj's Mooney, I-Mad en M-Braa.

Meer over