Pop

Amsterdam, Melkweg: vanavond The Skatalites, Original Turtle Shell Band en Natacha Atlas; zondag o.a. Empress, Big Boy Capriche, Heizelclub en Avalanche; maandag Weezer en Cooper; woensdag Anthony B....

Amsterdam, Music Hall: vrijdag 'Mega R & B Ladiez Night' met o.a. Lil' Kim, Junior Maffia en Ultimate Kaos.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Clem Snide; zaterdag John Mayall & The Bluesbreakers en daarna 'Welcome To The Future' met o.a. Phuture 303 en dj's Michel de Hey, Roog en Timst'r; zondag The Black Crowes (uitverkocht); maandag Luciano & Five House Crew; woensdag Tarantel, Wolf Colonel en The Superheroes.

Arnhem, Gelredome: concert van Guns 'n' Roses is van 23 juni verschoven naar 2 december.

Bloemendaal, Openluchttheater Caprera: vanavond Ilse DeLange.

Delft, Speakers: vanavond Guano.

Deventer, Burgerweeshuis: woensdag John Cale.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag Novastar en Jum.

Emmeloord, Klos: zaterdag Suimasen.

Groningen, Oosterpoort: vanavond Steel Pulse; vrijdag Fun Lovin' Criminals; woensdag Venice.

Groningen, Vera: vrijdag Appleseed Cast en Sometree; zaterdag King Me; woensdag DAAU.

Haarlem, Fietsznfabriek: vanavond Unza Unza Orkestar.

Koog a/d Zaan, Waakzaamheid: zaterdag dj's Jeroenski, Benny Rodriguez, en Marcello.

Leeuwarden, Zaal Schaaf: 16 Horsepower (woensdag) is afgelast.

Leiden, LVC: zaterdag optredens van LITM, Superfertile Sisters en The Riplets.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Amor en The Vibrotones; zaterdag o.a. dj's Surgeon, Harvey Lane en L'Amour; zondag Revolutionary Dub Warriors.

Roermond, Azijnfabriek: vrijdag Green Lizard.

Rotterdam, Ahoy': vanavond Neil Young & Crazy Horse (uitverkocht).

Rotterdam, De Doelen: zondag Madredeus.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag Steel Pulse.

Rotterdam, Now & Wow: zaterdag o.a. dj's Lacroix, Erik de Man, Benny Rodriguez en Timst'r.

Rotterdam, Rotown: woensdag Saul Williams.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Wolf Colonel en The Rondelles; vrijdag Shelter en Sri.

Sneek, Bolwerk: zaterdag 'Pinhead' met o.a. dj's Bass-D en King Mathew.

Tilburg, 013: vanavond Candy Dulfer & Funky Stuff (The Choice), Appleseed Cast en Sometree (Kleine Zaal); vrijdag Unleashed en Shadowbreed (Kleine Zaal); zondag o.a. Crowbar (middag) en Anthony B ('s avonds); maandag Wyclef Jean.

Utrecht, Ekko: vrijdag een optreden van Siren.

Utrecht, Tivoli: vanavond Seed ling, Zea en Merry Pierce; vrijdag The Skatalites; 16 Horsepower (dinsdag) is afgelast; woensdag Hooverphonic.

Vierlingsbeek, omgeving Vrijthof: Op De TÂoffel-festival met o.a. Dyzack, Beef!, Johan, Green Lizard en Spitball.

Vlaardingen, Villa Musica: zaterdag Dreadlock Pussy.

Zaandam, De Kade: zaterdag Mother's Finest en dj Jean.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Beam.

Meer over