Pop

Alkmaar, Atlantis: vrijdag Barrelhouse...

Amstelveen, P60: vrijdag The Sheer; zaterdag Hot Knives.

Amsterdam, Melkweg: vanavond Karamelo Santo; vrijdag The Calling (Max), The Butterfly Effect (Oude Zaal); zaterdag Corvus Corax; zondag o.a. Mad Caddies (Oude Zaal); dinsdag 'The President's Night' met o.a. Bettie Serveert, Candy Dulfer; woensdag The Killers (Oude Zaal), Zap Mama (Max).

Amsterdam, Music Hall: vanavond Maroon 5 (uitverkocht).

Amsterdam, Paradiso: vanavond Mark Lanegan Band, Sykosonics; vrijdag o.a. The Apes; zaterdag Dogs Die In Hot Cars; zondag Ben Christophers; maandag Living Colour, Kitty Wu; dinsdag The Clogs; woensdag Cake, Benjamin B.

Apeldoorn, Gigant: vrijdag o.a. Wiseguy, 69 Charger; zaterdag Magnus (Tom Barman & CJ Bolland).

Breda, Mezz: vrijdag o.a. 9 Days' Wonder; zaterdag o.a. Endymion.

Den Bosch, W2: vrijdag Karamelo Santo; zaterdag o.a. RX Bandits, Chris Murray.

Den Haag, PWA-zaal (NCC): woensdag Patricia Kaas.

Den Haag, Paard van Troje: zondag The Meteors.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Rahzel; vrijdag o.a. Def Rhymz; zondag o.a. Under Byen; woensdag Luciano.

Groningen, Oosterpoort: woensdag o.a. Therion.

Groningen, Vera: vanavond o.a. The Apes; woensdag Solo.

Haarlem, Patronaat: vanavond The Gathering, Templo Diez; vrijdag Bintangs; zondag o.a. Deicide, Arkhon Infaustus.

Nijmegen, Doornroosje: zaterdag Bettie Serveert, Voicst.

Nijmegen, Merleyn: woensdag Persil.

Ridderkerk, De Gooth: 'Goothstock' met vrijdag o.a. The Apers, League Of XO Gentlemen; zaterdag o.a. The Sheer.

Rotterdam, Ahoy': vanavond The Corrs; dinsdag en woensdag Sting.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag Bettie Serveert, Voicst.

Rotterdam, Rotown: woensdag Ben Christophers.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Jaya The Cat; vrijdag Sonar, Monolith.

Schiedam, Theater a/d Schie: woensdag Colin Blunstone & Rod Argent.

Sneek, Bolwerk: zaterdag Downset.

Tilburg, 013: vanavond Michael Schenker Group (Choice), Bettie Serveert, Voicst (Kleine Zaal); vrijdag o.a. Track Addicts, Nicotine; zondag Boris, Alain Clark; maandag Saga; dinsdag o.a. Therion; woensdag Flogging Molly.

Utrecht, Acu: woensdag Zea, Zoppo.

Utrecht, Ekko: zaterdag Ben Christophers, Solo; dinsdag Enon, Persil; woensdag Adem, Roy S.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: zaterdag Zap Mama.

Zaandam, De Kade: vrijdag Rude Rich & The High Notes.

Zoetermeer, Boerderij: zondag The Tangent; dinsdag Saga.

Meer over