Pop

n Amstelveen, P60: vrijdag Zuco 103; zaterdag o.a. Angels Of Agony...

n Amsterdam, Melkweg: vanavond Asian Dub Foundation (Max), o.a. Norma Jean (Oude Zaal); vrijdag o.a. Jimmy Bosch; zaterdag o.a. Beef (Max), Brant Bjork (Oude Zaal); maandag Kathleen Edwards; dinsdag The Kills; woensdag Simple Plan.

n Amsterdam, OneFourOne: vrijdag R a y m z t e r.

n Amsterdam, Panama: vrijdag Hallo Ve n r a y.

n Amsterdam, Paradiso: vanavond D.B. Harris; vrijdag Hacienda Brothers; zaterdag o.a. Hugh Cornwell, 50 Foot Wave; zondag Ane Brun; dinsdag Ray Lamontagne (uitverkocht); woensdag Willy Mason.

n Breda, Mezz: vanavond Racoon; vrijdag o.a. The Apers.

n Den Bosch, W2: zaterdag Corvus Corax; zondag o.a. The Ocean.

n Den Haag, Paard van Troje: vrijdag Janove Ottesen; zondag D.B. Harris; woensdag o.a. Eelman.

n Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag o.a. Brant Bjork; maandag Janove Ottesen; woensdag Julia P. (gratis).

n Dordrecht, Bibelot: vrijdag o.a. Cirith Gorgor; zaterdag o.a. 37 Stabwoundz.

n Drachten, Iduna: zaterdag Hallo Ve n r a y.

n Eindhoven, Effenaar: vrijdag o.a. Peter Pan Speedrock, The Spades; woensdag Finntroll.

n Goor, Reggehof: zaterdag Cuby + Blizzards.

n Groningen, Vera: vanavond Lost Sounds; vrijdag Ex-Models; zaterdag o.a. The Architect; woensdag Mono.

n Haarlem, Patronaat: vrijdag Corvus Corax.

n Haarlem, Toneelschuur: zondag o.a. Smutfish (16.30u).

n Leeuwarden, Schaaf: vanavond Peter Pan Speedrock.

n Lierop, Nirwana: zaterdag The Apers.

n Middelstum, Festivalterrein: zaterdag 'Sunsation'met o.a. Krezip, Relax, Intwine, Di-rect.

n Nijmegen, Doornroosje: vanavond Janove Ottesen; vrijdag Matthew Herbert; dinsdag o.a. Palinckx; woensdag Hacienda Brothers, Smutfish.

n Oss, Groene Engel: vrijdag Flip Kowlier, Gabriel Rios.

n Rotterdam, Ahoy': dinsdag Queen & Paul Rodgers (uitverkocht); woensdag Elvis The Concert.

n Rotterdam, Nighttown: vrijdag Amparanoia.

n Rotterdam, Rotown: zaterdag Ane Brun; zondag The Features; dinsdag Willy Mason.

n Ti l b u r g , 013: vanavond Within Temptation (uitverkocht), Born From Pain (Kleine Zaal); vrijdag o.a. Reef Rider; dinsdag James Labrie.

n Utrecht, Ekko: zondag Jason Ringenberg; maandag The Features; woensdag Eastern Lane.

n Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag Ane Brun.

n Utrecht, Tivoli Oudegracht: zaterdag o.a. Dopplereffekt; woensdag o.a. Peter Pan Speedrock.

Meer over