Pop

Amstelveen, P60: vrijdag Mark Foggo's Skasters...

Amsterdam, Desmet: vrijdag Dayna Kurtz; dinsdag Kofy Brown (radiosessies, 14u).

Amsterdam, Melkweg: vanavond 'Pop Vs. Poets' met o.a. Hans Vendenburg, Def P; vrijdag Kassav; zaterdag Mobb Deep; zondag o.a.Candye Kane (Max), Taking Back Sunday (Oude Zaal);

Amsterdam, Paradiso: vanavond Gruff Rhys, Jens Lekman; vrijdag 'Double Talk' met o.a. Electric Barbarian, Slick Rick; dinsdag Buddy Miller; woensdag Black Eyed Peas (uitverkocht).

Apeldoorn, Gigant: vrijdag Imperia, Morhpia; zaterdag Beef.

Arnhem, Goudvishal: vanavond o.a. Impaled Nazarene.

Breda, Mezz: zaterdag Triggerfinger.

Den Bosch, W2: zaterdag Hulk, We Insist, Majestic Scene.

Den Haag, Musicon: zondag Q-Unique.

Den Haag, Paard van Troje: vanavond o.a. Sue Foley, Candye Kane; dinsdag Dayna Kurtz; woensdag Kofy Brown.

Dordrecht, Bibelot: vrijdag Rude Rich & The High Notes.

Eindhoven, Effenaar: zondag Cock & Ball Torture, Cliteater.

Groningen, Oosterpoort: zondag Dayna Kurtz; maandag Buddy Miller.

Groningen, Vera: vanavond The Seatsniffers; vrijdag We Insist, Hulk, Majestic Scene; zaterdag Meindert Talma & The Negroes (gratis).

Haarlem, Patronaat: vrijdag Gabriel Rios; zaterdag o.a. TrackAddicts; zondag We Insist, Hulk, Majestic Scene.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag Hallo Venray.

Leeuwarden, Romein: vanavond o.a. My Sister Harold; zaterdag The Sheer.

Oss, Groene Engel: zaterdag Relax, Illicit.

Rotterdam, Ahoy': vanavond t/m zondag 'Vrienden van Amstel Live!' met o.a. Ilse DeLange, Intwine, Zuco 103.

Rotterdam, Baroeg: vrijdag o.a. Impaled Nazarene.

Rotterdam, Nighttown: zondag The Good Life.

Rotterdam, Rotown: vanavond The Radio Dept.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Triggerfinger; vrijdag The Seatsniffers, T99.

Stiens (Frl.), Smalle Brug: zaterdag Cuby + Blizzards.

Terneuzen, Scheldetheater: vrijdag Cuby + Blizzards.

Tilburg, 013: vrijdag Ghinzu, Blues Brother Castro (Kleine Zaal), o.a. Strike In Time (BatCave); zaterdag o.a. Sue Foley, Ana Popovic (Choice); zondag Buddy Miller (Kleine Zaal); woensdag Dayna Kurtz.

Tilburg, Little Devil: vrijdag Putrefied, Caedere.

Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag Omnia; zondag The Transsylvanians.

Zaandam, De Kade: vrijdag o.a. Vorago, Skip The Rush.

Zeist, Beauforthuis: maandag Dayna Kurtz.

Zwolle, Hedon: vrijdag o.a. Epica, Orphanage, Van Katoen.

Meer over