Pop

Amstelveen, P60: vrijdag The Meteors; zaterdag Barrelhouse...

Amsterdam, Melkweg: vanavond o.a. Tom McRae (Max), Bushman & Warrior King (Oude Zaal); vrijdag Dillinger Escape Plan; zaterdag Slagerij Van Kampen; zondag o.a. Machine Head (Max), Beans, Mike Ladd (Oude Zaal); dinsdag Black Keys; woensdag Dizzee Rascal (Max), Colour Of Fire (Oude Zaal).

Amsterdam, Music Hall: maandag Franz Ferdinand (uitv.) Amsterdam, OCCII: vrijdag Blues Brother Castro, Skidmarks.

Amsterdam, Paradiso: 'London Calling' met vrijdag o.a. 22-20s, The Dears; zaterdag o.a. Sons & Daughters, The Go! Team; zondag Iron & Wine (15.30u); maandag Snow Patrol; dinsdag The Maharajas; woensdag Jill Scott (uitv.) Amsterdam, Pepsi Stage: woensdag Sarah MacLachlan.

Breda, Chassheater: zaterdag Nick Lowe.

Den Haag, BowlingWorld: vrijdag Rudy Bennett Cast.

Den Haag, Paard van Troje: vanavond Bettie Serveert, Voicst; zaterdag o.a. The Sheer; maandag Youngblood Brass Band; woensdag The Skatalites.

Deventer, Burgerweeshuis: vanavond Marah; vrijdag Intwine.

Dordrecht, Bibelot: zaterdag Vive La F.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag Vive La F; zaterdag o.a. Beans, Mike Ladd; woensdag Bushman & Warrior King.

Eindhoven, MC Frits Philips: vrijdag Nick Lowe.

Groningen, Vera: vanavond Hackensaw Boys; vrijdag o.a. Mangled; zaterdag The Evens; woensdag The Maharajas. Haarlem, Patronaat: vanavond o.a. Mortiis; vrijdag The Zombies; zaterdag Bettie Serveert, Voicst.

Leeuwarden, Gloppe: 'Gothtronic Weekend' met vanavond The Wounded; vrijdag Asrai; zaterdag Eve Of Destiny.

Middelburg, Vleeshal: vrijdag The Melvins.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond The Sheer; maandag Woven Hand.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag o.a. Art Brut; woensdag Raging Slab.

Rotterdam, Rotown: zondag Solo; dinsdag Colour Of Fire.

Sneek, Bolwerk: vrijdag Beef.

Steenwijk, De Meenthe: woensdag Venice.

Tilburg, 013: vanavond Soulwax; vrijdag Chris DeBurgh (Choice), Muck & The Mires (BatCave); zaterdag Europe (uitv.); zondag o.a. Sick of It All; dinsdag Wednesday 13.

Utrecht, Ekko: vrijdag Hackensaw Boys; zaterdag Automato; maandag o.a. Beans, Mike Ladd.

Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag Bettie Serveert, Voicst; zondag Wednesday 13.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: zondag Woven Hand; dinsdag Hooverphonic.

Zaandam, De Kade: vanavond Suffocation, VSOP; dinsdag The Skatalites; woensdag Tyketto.

Zwolle, Hedon: vrijdag Gem, zZz; zaterdag o.a. Ali B, ADHD; zondag Hooverphonic.

Meer over