Pop

Amsterdam, Amsterdam ArenA: maandag André Hazes...

Amsterdam, Carré: maandag Ilse DeLange.

Amsterdam, Melkweg: vanavond Jaya The Cat, Motherfed (Oude Zaal), Wildchild e.a. (The Max); zaterdag Osdorp Posse (The Max), Sole, Sage Francis (Oude Zaal); zondag Sugarmen 3 e.a.; woensdag Grandaddy, Whipster (Oude Zaal), Richard Thompson (The Max).

Amsterdam, Music Hall: zondag R.E.M. (uitverkocht).

Amsterdam, Paradiso: vanavond The Herb Spectacles; zaterdag Herman Dune e.a.; woensdag Califone.

Amsterdam, Vondelpark Openluchttheater: zondag Supersub, Rose, Trijntje Oosterhuis (vanaf 14u, gratis).

Apeldoorn, Orpheus: zaterdag Ygdrassil.

Breda, Chassé Theater: vanavond Ilse DeLange.

Burgum, Zomerweg: zaterdag Wald rock met Iron Maiden, Type O Negative, Clawfinger, Anthrax en Peter Pan Speedrock e.a.

Den Bosch, W2: vrijdag Agresión e.a.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Prong, Chillburn; zondag Raymzter, Opgezwolle; dinsdag Ozomatli.

Eindhoven, Muziekcentrum: zaterdag Ilse DeLange.

Groningen, Vera: vanavond Vive La Fête; zondag Sole, Themselves en Sage Francis; maandag Interpol.

Haarlem, Patronaat: vanavond Ten Years After; vrijdag Madball, Born From Pain; zaterdag Poison Idea, Human Alert, na afloop dj 100% Isis e.a.; woensdag Wishbone Ash.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag o.a. Imbolc; zondag Linea 77 en End Of April.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Lohues & The Louisiana Blues Club; zaterdag o.a. Pako & Frederik.

Oss, Groene Engel: woensdag Nerf Herder.

Rotterdam, Ahoy': zaterdag Julio Iglesias (uitverkocht); dinsdag Yes.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag Bulletproof; zondag Anthrax; dinsdag Asian Dub Foundation.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Seedling, Zea en Seesaw; vrijdag Themselves, Sole en Sage Francis.

Sneek, Bolwerk: vrijdag Jaya The Cat.

Tilburg, 013: vrijdag Milwaukee Wildmen e.a. (Bat Cave), Fred Frith (Kleine Zaal); zaterdag Arid en Babyjohn (The Choice); zondag Evanescence; dinsdag Poison Idea e.a.

Utrecht, Domkerk: zaterdag Spinvis (i.h.k.v. Museumnacht).

Utrecht, Ekko: vrijdag Dr. Ring-Ding en King Django e.a.; woensdag Pedro The Lion.

Utrecht, Tivoli: zaterdag R.E.M. (uitverkocht); dinsdag Grandaddy; woensdag Asian Dub Foundation.

Zeist, De Peppel: vrijdag Sellfish en Of No Avail.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag o.a. Lana Lana en Mangala Vallis; zondag Ekseption featuring Rick van der Linden.

Meer over