Pop

Alphen a/d Rijn, Kasteel: vrijdag Headfirst...

Amersfoort, De Flint: zaterdag Mary Black.

Amstelveen, P60: vrijdag 16 Down.

Amsterdam, Melkweg: vrijdag 'Fiësta Caribe' met o.a. Chango en La Rouge; zaterdag o.a. Raymtzer en Empress; maandag Jimmy Eat World; dinsdag 'Jimi Hendrix Music Festival' met Walter Trout en Ana Popovic Band.

Amsterdam, Panama: vanavond Blackbyrds.

Amsterdam, Music Hall: vrijdag 'Caramel' met Cuty High en Ebon-E.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Millionaire, na afloop dj's Fying DeWaele Bros (grote zaal) en Freedy Johnston (bovenzaal); vrijdag Remy Shand; zaterdag Black Cats; zondag Bilal; woensdag o.a. Zuco 103 en Medicamento.

Apeldoorn, Gigant: vrijdag Millionaire en !Zóster; zaterdag Freedy Johnston; zondag Blimey! (16.00 uur).

Arnhem, Musis Sacrum: vrijdag Cuby + The Blizzards.

Breda, Chassé Theater: zondag Mary Black.

Den Haag, De Paap: dinsdag Rudeboy speelt Public Enemy.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag Wyatt en The Sheer; zaterdag Remmelt, Muus & Femke en Polgate.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Spades, The Motordykes en The Nerds; vrijdag dj's Carlos Rios, Vincent de Wit en Rick Angel; zaterdag o.a. dj's Volcov, Domu en All Out K.

Eindhoven, MC Frits Philips: maandag een optreden van Tindersticks.

Groningen, Grand Theatre: vanavond Wayne Horvitz en Zony Mash.

Groningen, Oosterpoort: zondag Tindersticks.

Groningen, Simplon: vandaag heropening; vrijdag Brainpower en Relax.

Groningen, Vera: vanavond Spoiler.

Haarlem, Patronaat: vrijdag Clan Of Xymox en Sophya; zaterdag Antiseen, The Motordykes en The Nerds; zondag Freedy Johnston (15.00 uur).

Hilversum, Tagrijn: vrijdag 'Deep' met o.a. Mason en dj's James Holden, Per en Vortex.

Leeuwarden, Romein: zaterdag De Kift en Meindert Talma & The Negroes.

Leiden, LVC: vanavond Trailer Bride en General Mojo; zaterdag Eden en Seesaw.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Eden en Fence; vrijdag dj's Esta en Predator; zaterdag dj's Angel Molina en B-Tek; zondag Dwaalspoor en De Gekste N.U.A. (15.30 uur); woensdag The Gourds en Sunday Dream.

Nijmegen, Merleyn: woensdag ABN.

Rotterdam, Luxor Theater: dinsdag Mary Black.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag Blackbyrds.

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj's Richard Grey en Angelo.

Rotterdam, Plan C: woensdag Rudeboy speelt Public Enemy.

Tilburg, 013: vrijdag Nicotine featuring Gotcha! (Kleine Zaal), Springrain en Music Is My Girlfriend (BatCave); zondag 'Jimi Hendrix Music Festival' met o.a. Walter Trout en Ana Popovic Band.

Utrecht, Ekko: vrijdag The Gourds; zaterdag The Church.

Utrecht, Tivoli: vrijdag De Kift en Meindert Talma & The Negroes.

Utrecht, De Vloer: vrijdag o.a. The Zipps, The Gas en The Maybees; zaterdag o.a. dj Soul Jazz; zondag Black Market Audio.

Utrecht, Vredenburg: zaterdag 'Blue Highways' met Chris Hillam & Herb Pedersen, Jesse Dayton, Trailer Bride en Sarah Harmer; maandag Mary Black.

Zaandam, De Kade: vanavond 'Jimi Hendrix Music Event' met Walter Trout en Ana Popvich Band; vrijdag Julian Sas; zaterdag Undeclinable en Vorago.

Zwolle, Hedon: vrijdag The Dollybirds; zaterdag Racoon.

Meer over