Pop

Amsterdam, Melkweg: vanavond Arno (Oude Zaal) en Shane MacGowan & The Popes (The Max; uitverkocht); vrijdag Phil Martin (Oude Zaal) en o.a....

Amsterdam, Paradiso: vanavond Godspeed You Black Emperor! en Do Make Say Think (uitverkocht), na afloop Kepler (bovenzaal); maandag Bounty Killer; dinsdag They Might Be Giants en David Kitt (grote zaal) en Catie Curtis & Band (bovenzaal); woensdag Motorpsycho.

Amsterdam, Winston Kingdom: vrijdag Beyond93 en Neuk!

Apeldoorn, Gigant: vrijdag o.a. The Defaced en Outburst.

Assen, De Kolk: zaterdag Cuby + The Blizzards.

Delft, Speakers: vanavond Undeclinable en Cooper.

Den Bosch, W2: zaterdag Timesbold en Chacda; zondag Satanic Surfers, Bullpen en Dependent.

Den Haag, De Paap: dinsdag 16 Down speelt Radiohead.

Den Haag, Paard Op Hol: vrijdag The Muffin Men featuring Jimmy Carl Black; zaterdag o.a. Polar Head.

Deventer, Burgerweeshuis: vanavond The Shavers.

Deventer, SAAM: vanavond Erwin Nijhoff.

Dordrecht, Bibelot: zaterdag Wyatt en Van Katoen.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Flip Kowlier en Sharko; vrijdag Jammah Tammah en Roughsteppaz; zaterdag Solid Decay en o.a. dj Rick Angel; zondag Culture en Ovadoze Soundsystem.

Groningen, Simplon: zaterdag Zuco 103.

Groningen, Vera: vanavond Thalia Zedek; vrijdag Karate en Zu; zaterdag The Riplets.

Haarlem, Patronaat: zaterdag Lydia Lunch, na afloop dj Per.

Leeuwarden, Schaaf: vanavond Van Dik Hout.

Leiden, LVC: vrijdag Omar & The Howlers; zaterdag Rich Wyman & Band.

Leiden, X: zaterdag Ygdrassil.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Guy Forsyth en Omar & The Howlers; vrijdag Brainpower; zaterdag o.a. dj's Ellen Alien en LL; zondag Ozark Henry en This Beautiful Mess; woensdag Kepler en The Low Frequency In Stereo.

Nijmegen, Extrapool: vrijdag Haters, Mr. Natural en Ultrasound; zondag Helgoland en S. Spier.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag o.a. dj Frank Lorber; zaterdag o.a. dj's Victor en Scumfrog; dinsdag Bounty Killer.

Rotterdam, Plan C: woensdag 16 Down speelt Radiohead.

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj's Nathan Coles en Angelo.

Rotterdam, Rotown: zondag Hawksley Workman; dinsdag Ian Brown; woensdag dj's Fucking DeWaele Brothers.

Rotterdam, Waterfront: vanavond The Hanson Brothers en Human Alert; zaterdag Drifter en o.a. dj's Rekzr en Krypton.

Sneek, Bolwerk: zaterdag Sugar Ray en Mike Welch.

Tilburg, 013: vrijdag 'Labelland' met o.a. Dexter, Alden Tyrell dj's Carl Cox, C1 en Leon Alexander; zaterdag Das EFX; zondag Karate en Zu.

Utrecht, Ekko: vanavond Hawksley Workman en Jaap Boots & De Natte Honden; zaterdag Pann.

Utrecht, Tivoli: vanavond Johan en Alamo race Track; woensdag Bounty Killer.

Utrecht, De Vloer: vanavond King Django; zaterdag One Cent People.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag dj's Marcello en Richard.

Zaandam, De Kade: vrijdag Racoon en Clean.

Zeist, De Peppel: vrijdag Di-rect.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Plackband.

Meer over