Pop

Alkmaar, Atlantis: vrijdag John Cale...

Amsterdam, Melkweg: vanavond The Skatalites (Oude Zaal), Death Angel e.a. (Max); vrijdag Eagle Eye Cherry (Oude Zaal), na afloop o.a. Opgezwolle; zaterdag Average White Band; zondag I Am Kloot (Oude Zaal), Virgil Donati (Max); maandag Safri Duo; woensdag Insane Clown Posse (Max), Kashmir (Oude Zaal).

Amsterdam, Music Hall: maandag en dinsdag Bob Dylan (uitverkocht).

Amsterdam, Panama: zaterdag Rose.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Blondie (uitverkocht); 'London Calling' met vrijdag o.a. Arab Strap, Hawksley Workman en zaterdag o.a. The Darkness, The Veils; zondag Nina Nastasia; woensdag Ilse DeLange, na afloop Sin Ropas, dj's Asian Dub Foundation, Moss, TillensRoom.

Amsterdam, Pepsi Stage: vanavond The Musical Box speelt Genesis.

Deventer, Burgerweeshuis: vanavond Morgan Heritage; vrijdag After Forever.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag o.a. Suicide Commando; zaterdag dj's DCS en Cream; zondag Blood Or Whiskey.

Enschede, Muziekcentrum: vrijdag Ilse DeLange.

Groningen, Oosterpoort: maandag Porcupine Tree; woensdag John Hiatt & The Goners.

Groningen, Vera: vanavond Arab Strap; vrijdag Death Angel, Darkane e.a.; woensdag I Am Kloot.

Haarlem, Patronaat: vanavond Centro-Matic Orange Black; vrijdag Six By Seven, 13 Curves; zaterdag Danika e.a., na afloop o.a. Buscemi; zondag 2000 Monkeys e.a. (17u); woensdag Alton Ellis meets The Highnotes.

Leeuwarden, Harmonie: dinsdag 16 Horsepower.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond 16 Down; vrijdag Buscemi.

Rotterdam, Ahoy': vanavond Muse (uitverkocht).

Rotterdam, Nighttown: zaterdag 'National Phonographic' met o.a. UNKLE, Mike Redman; zondag Di-rect.

Rotterdam, Rotown: vanavond Six By Seven; zaterdag C-Mon & Kypski; zondag Fingathing; maandag I Am Kloot.

Rotterdam, Waterfront: vanavond o.a. Grillig, Solitude; vrijdag o.a. VSOP; dinsdag Sense Field, Soundtrak.

Tilburg, 013: vrijdag o.a. E-Quad; zaterdag Trijntje Oosterhuis (Choice), Centro-Matic, Orange Black (Kleine Zaal); zondag Osdorp Posse, Beatbusters (Choice), Travoltas, The Apers (Kleine Zaal); dinsdag Insane Clown Posse; woensdag El Tattoo Del Tigre.

Utrecht, Ekko: zaterdag Franz Ferdinand, Fiery Furnacles; dinsdag I Am Kloot; woensdag Mew Pornographers, Furtips.

Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag Dub Syndicate.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: zondag Porcupine Tree.

Zaandam, De Kade: vrijdag Morgan Heritage.

Zoetermeer, Boerderij: zaterdag Porcupine Tree (uitverkocht).

Meer over