Pop

Amstelveen, Uilenstede: vrijdag Uilenpop met o.a. Silkstone en Relax...

Amsterdam, Theater Carré: woensdag Twarres.

Amsterdam, Melkweg: vanavond Kaizers Orchestra; vrijdag o.a. G-Town madness, Noisekick (Max), o.a. dj James Ruskin (Oude Zaal); maandag Sizzla.

Amsterdam, Panama: vrijdag o.a. Rose.

Amsterdam, Paradiso: vanavond o.a. Eboman, Scanner en Mouse On Mars; maandag Tindersticks, The Cherry Valence.

Apeldoorn, Gigant: zaterdag o.a. Eboman.

Assen, Witte Bal: zaterdag Sunset Travellers.

Breda, Mezz: vanavond Luie Hond; vrijdag Arid.

Den Bosch, W2: vrijdag The Darkness.

Den Haag, Paard van Troje: vrijdag Solomon Burke; zaterdag Junkie XL, Jori Hulkkonen; zondag o.a. Malkovich, Venus Flytrap.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Kaizers Orchestra en Stuurbaard Bakkebaard.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Zuco 103; vrijdag o.a. Bang Bang bazooka; dinsdag King's X; woensdag Shadowhuntaz.

Elst, strand Rijkerswoerdse Plassen: Dancepop met zaterdag o.a. Relax, Kosheen; zondag o.a. Di-Rect, Zuco 103, Kane.

Groningen, De Oosterpoort: zaterdag Tindersticks; zondag Solomon Burke.

Groningen, Vera: vanavond The Flaming Stars; vrijdag Mono, Oil en Feverdream; woensdag The Mars Volta.

Hilversum, Tagrijn: vanavond Keith Caputo; vrijdag 16 Down.

Leiden, LVC: vrijdag Guy Forsyth.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Guy Forsyth; vrijdag o.a. Luke Vibert; zaterdag o.a. Scan X.

Oss, Groene Engel: vanavond The Mercymen.

Rotterdam, Ahoy': maandag Santana (uitverkocht); Ozzy Osbourne verplaatst naar 4 november!

Rotterdam, Waterfront: vanavond Feverdream, Oil en Mono.

Tilburg, 013: vanavond o.a. 28 Days Later (BatCave); vrijdag Keith Caputo (Kleine Zaal), o.a. dj Surgeon (Choice); zaterdag Feverdream, Oil en Mono; zondag Tindersticks (Choice), Kaizers Orchestra (Kleine Zaal); maandag Solomon Burke.

Utrecht, Smakkelaarsveld: zaterdag Zinin Festival met o.a. Perkin, Kashmir, Kaizers Orchestra.

Utrecht, Tivoli: vrijdag Beef; woensdag Le Peuple De L'Herbe.

Varsselder, Berghseweg: zaterdag Huntenpop met o.a. Rowwen Hèze, Green Lizard, Within Temptation, Shane MacGowan & The Popes, Seedling, Bettie Serveert.

Woerden, K'77: zaterdag Van Katoen.

Zoetermeer, Boerderij: zondag King's X; woensdag Carl Carlton & The Songdogs.

Zwolle, Hedon: vanavond Solomon Burke; zaterdag Postmen.

Meer over