Pop

Alkmaar, Atlantis: vrijdag dj Angelo...

Amersfoort, Kelder: zaterdag o.a. Shikari, Batezu en Yage.

Amstelveen, Schouwburg: vanavond Fay Lovsky.

Amstelveen, P60: vrijdag Johan en Coparck.

Amsterdam, Melkweg: vrijdag Ani DiFranco, na afloop 'Wildlife' met o.a. dj's Laidback Luke, Billy G; zondag Guru's Ill Kid Tour en Relax; maandag Victims Family; dinsdag Eek A Mouse; woensdag Alkaline Trio en Crackout.

Amsterdam, Music Hall: vanavond Yes & Orchestra; vrijdag Wipneus & Pim; zaterdag De Kast; woensdag Tori Amos.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Sharon Shannon en Funky Brotherhood; vrijdag Cotton Mather afgelast!; zaterdag dj's The Avalanches en Flying DeWaele Bros en Handsome Family en Andrew Bird; woensdag Low.

Apeldoorn, Gigant: vrijdag Julian Sas; zaterdag Chtilin' Fooks.

Arnhem, Goudvishal: vrijdag Dozer en Stone In Egypt; zaterdag dj's Falcon, Chase, Tyson (Timecode Audio).

Breda, binnenstad: zondag 'popronde' met o.a. Seesaw, Wealthy Beggar en Dolly Grip.

Breda, Chassé Theater: vrijdag Trijntje Oosterhuis.

Den Bosch, W2: zaterdag 59 Times The Pain en Hardsell.

Den Haag, Anton Philipszaal: zondag en maandag Kane.

Eindhoven, Effenaar: vanavond The Dirtbombs en The Come-Ons; zaterdag o.a. dj's Digital en Pan.

Groningen, Martiniplaza: zaterdag 'Massive' met o.a. dj's James Ruskin, Jean en Eric de Man.

Groningen, Oosterpoort: woensdag Trijntje Oosterhuis.

Groningen, Vera: vanavond Zen Guerrilla; vrijdag The White Stripes, The Von Bondies en The 5678's.

Haarlem, Patronaat: vanavond Sellfish en Beyond93; vrijdag Racoon en The Tourist; zaterdag Zuco 103, en dj M0S featuring Aroy Dee.

Hilversum, Tagrijn: vanavond Jah International Soundsystem; vrijdag Tröckener Kecks.

Leiden, LVC: zaterdag Racoon.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Peter Pan Speedrock en Facehugger; vrijdag Def P & The Beatbusters; vrijdag Sir Real en Fangshi; zaterdag Bass Galore Soundsystem en dj's Neil Landstrumm en B-Tek; woensdag Birgit.

Roermond, vrijdag Incense, A5tro5oniq en vj Stalker.

Roosendaal, De Kring: vrijdag Margriet Eshuijs.

Rotterdam, Ahoy': vanavond t/m zondag, dinsdag en woensdag 'Night Of The Proms' met o.a. Meat Loaf, Chris De Burgh en Adiemus.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag Twarres; zaterdag Agnostic Front (grote zaal), na afloop dj's Ronald Molendijk en Benny Rodriguez; woensdag Eek A Mouse.

Rotterdam, Offcorso: zaterdag o.a. dj Colin Dale en Mark Shade.

Rotterdam, Rotown: woensdag 22 Pistepirkko.

Rotterdam, Theater Zuidplein: zondag Margriet Eshuijs.

Rotterdam, Waterfront: vanavond o.a. Taildragger; vrijdag o.a. Peter Pan Speedrock.

Utrecht, Ekko: vanavond Suimasen.

Utrecht, Tivoli: vanavond Kosheen; zondag Eek A Mouse; woensdag De Dijk (uitverkocht).

Utrecht, Vloer: zaterdag Fresh Minds; zondag André Williams en Green Hornet.

Utrecht, Vredenburg: woensdag '40 jaar Blue Diamonds' met o.a. The New Diamonds, George Baker, Rob de Nijs en Lee Towers.

Tilburg, 013: vanavond Tröckener Kecks; vrijdag o.a. Seven Eleven (Bat Cave) en Five Finger Discount (kleine zaal); zaterdag Pendragon (The Choice) en André Williams en Green Hornet (kleine zaal); zondag Therion (The Choice) en The Handsome Family (kleine zaal).

Zutphen, Hanzehof: dinsdag Fay Lovsky.

Zwolle, Hedon: vanavond Laïs; vrijdag Chitlin' Fooks; dinsdag Therapy?

Zwolle, IJsselhal: vanavond Kane.

Meer over