Pop

Amsterdam, Melkweg: vrijdag o. a. Southsoniks; zaterdag o. a. Sole, Pedestrian; dinsdag Capleton (Max), Team Sleep (Oude Zaal); woensdag The Bravery (Max), o....

Amsterdam, Music Hall: vanavond Finn Brothers.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Morcheeba (grote zaal), Arsenal (kleine zaal); vrijdag Tift Merritt, Suzanne Vega; zaterdag Patty Griffin (uitverkocht); maandag Common (grote zaal), A. J. Croce (kleine zaal); dinsdag 13 & God (grote zaal), Adult (kleine zaal); woensdag Clem Snide.

Apeldoorn, Gigant: vrijdag o. a. Base-Ment.

Breda, Mezz: vrijdag Yes-R, Typhoon; zondag Napalm Death;

Den Bosch, W2: vrijdag Yawning Man; maandag Madball.

Den Haag, Paard van Troje: vanavond Cheb Balowski, Mark Olson & The Creekdippers; vrijdag Sly & Robbie; zondag Beth Hart, A. J. Croce; woensdag o. a. Cafébar 401.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Osdorp Posse, Onderhonden; woensdag Hubcap (gratis).

Groningen, Vera: vanavond o. a. Callisto, Silence The Foe; zaterdag Brown Feather Sparrow; maandag Musica Cubana (uitverkocht); woensdag Sons Of Cyrus.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond o. a. RMXCRW; dinsdag Clem Snide, A. J. Croce.

Oss, Groene Engel: Mark Olson & The Creekdippers.

Rotterdam, Ahoy: zondag Bruce Springsteen; dinsdag System Of A Down.

Rotterdam, Baroeg: woensdag God Dethroned, Xystus.

Rotterdam, Nighttown: vanavond De Dijk (uitverkocht), N. R. A. en Human Alert (theater); zondag Musica Cubana; maandag Capleton; dinsdag Dr. John.

Rotterdam, Waterfront: vanavond o. a. David Gilmour Girls; vrijdag o. a. Nid & Sancy.

Sneek, Bolwerk: vrijdag 100 Demons, Dominator.

Ti l b u r g , 013: vrijdag Mark Foggo's Skasters (Kleine Zaal), Phantom Four (BatCave); zondag o. a. Callisto (16u); woensdag Beth Hart, A. J. Croce.

Utrecht, dB's: vrijdag o. a. Seed 'n'Feed.

Utrecht, Ekko: vrijdag Neuroticfish; zaterdag The Apers; zondag South F i l t h y.

Utrecht, Tivoli De Helling: vrijdag El Combolinga; woensdag Smog.

Utrecht, Tivoli Oudegracht: vanavond Racoon.

Venlo, Perron 55: vrijdag o. a. Sludgefeast, Cha Cha Chicas.

Zaandam, De Kade: vrijdag Hatfield & The North; zaterdag o. a. Gorgon Massive;

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Daniël Lohues & The Louisiana Blues Club.

Zwolle, Hedon: vrijdag Servants Of The Servants (featuring Rudeboy).

Meer over