Pop

Amstelveen, P60: vanavond Van Dik Hout; vrijdag o.a. dj Digital...

Amsterdam, Carré: vrijdag en zaterdag Van Morrison (uitverkocht).

Amsterdam, Melkweg: vanavond Junior Kelly (The Max); zondag o.a. TrackAddicts en dj Precise; maandag Natalia M. King; woensdag The Kelly Family (The Max; uitverkocht) en Lo Fidelity Allstars (Oude Zaal).

Amsterdam, Music Hall: vrijdag The Cranberries (uitverkocht); zaterdag 'Supreme' met o.a. Chemical Brothers en dj Jack de Marseille (uitverkocht).

Amsterdam, Paradiso: vanavond Rudeboy speelt Public Enemy (grote zaal) en The Gourds (bovenzaal); vrijdag Ken Stringfellow, na afloop o.a. dj Laidback Luke (grote zaal) en Kek '66 (bovenzaal); zaterdag Beverley knight; dinsdag k-Tsjoem; woensdag Femi Kuti.

Den Haag, Paard Op Hol: vanavond Jessica Care Moore; vrijdag The Gourds; zaterdag dj's Adam F en Diabaldee.

Deventer, Burgerweeshuis: zaterdag The Gourds.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Millionaire en Fence; vrijdag The Firebirds; zaterdag Junior Kelly; zondag dj's Bogdan Raczynski en Cenik & Onanon.

Groningen, Oosterpoort: vrijdag Mary Black.

Groningen, Vera: vanavond The Appleseed Cast en Cursive; vrijdag The Wounded en To Elysium; zaterdag The Collywobbles; zondag The Bellrays en Flaming Sideburns.

Haarlem, Patronaat: vanavond Fun-Da-Mental; vrijdag Meindert Talma & The Negroes en Flip Kowlier; zaterdag Jan Rijbroek Band, na afloop dj's Chamelian & Rombout; zondag o.a. Michael de Jong en Dress (15.00) en dj michel de Hey (23.00); dinsdag o.a. Misconduct, Face Tomorrow.

Heerlen, Parkstad Limburg Theater: zaterdag Mary Black.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag 'Phreaksz!?' met o.a dj's Slemper en Bogdan Raczynski.

Hoofddorp, De Hoeve: vrijdag Nederhop Festival met o.a. Opgezwolle, A.B.N. en Dwaalspoor.

Leeuwarden, De Harmonie: vanavond Mary Black.

Leiden, LVC: vrijdag o.a. Jessica Care Moore; zaterdag o.a. Empress en Raymtzer; zondag The (International) Noise Conspiracy en Incense.

De Meern, Azotod: zaterdag Paasrock met o.a. Twarres en Bl f.

Nijland, MFC De Mande: maandag 'Aaipop' met o.a. Pigmeat, Reboelje, Jitiizer, Jan Tekstra en Piter Wilkens.

Nijmegen, Doornroosje: vrijdag Fu Manchu; zaterdag o.a. dj's Pascal F.E.O.S. en Pure.

Roermond, Azijnfabriek: vrijdag Mambo Kurt.

Rotterdam, Ahoy': maandag Westlife en K-Otic.

Rotterdam, Nighttown: vanavond Bilal; zondag Junior Kelly (grote zaal) en o.a. Jessica Care Moore (theater).

Rotterdam, Off Corso: zaterdag o.a. dj's Steve Rachmad en Ricardo Villalobos.

Rotterdam, Rotown: vanavond Flip Kowlier; zaterdag Crashland; zondag Yum; maandag Headmix.

Rotterdam, Waterfront: vrijdag The Bellrays en Flaming Sideburns.

Schijndel, De Molenheide: zaterdag en zondag Paaspop met o.a. Fu Manchu, Mambo Kurt, The Apers, 16 Down en Saxon.

Tilburg, 013: vanavond Golden Earring (The Choice; uitverkocht), The Mars Volta, Les Savy Fav en The Apes (Kleine Zaal); vrijdag Jan Akkerman Band (Kleine Zaal) en Slacktone (BatCave); zondag o.a. Lloyd en dj's Chuckie en Dean Alexander;

maandag 'No Mercy 2002' met o.a. Immortal, Hypocrisy en Vader.

Utrecht, Vloer: vrijdag o.a. Jessica Care Moore; zondag o.a. Drifter en Eric Cycle; dinsdag Relax.

Utrecht, Ekko: zaterdag Mambo Kurt.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag o.a. dj's Erick E en Funk d'Void.

Zoetermeer, Boerderij: vanavond Powerplay en Maxville; vrijdag o.a. Walter Trout en Ana Popovic Band, zondag o.a. Chris Cacavas, Autumn K Dial en Karen Posten.

Zwolle, Hedon: vrijdag Kirsten; zaterdag Acid Junkies.

Meer over