Pop

Amsterdam, Melkweg: vanavond Groove Armada (The Max) en Anathema (Oude Zaal); vrijdag o.a. Human League, Zoot Woman, Arling & Cameron en Afro-Celt Soundsystem; zaterdag Heideroosjes en Cosmic Psychos; zondag Biohazard en Backfire; maandag Waterson: Carthy; dinsdag The Business en Murphy's Law....

Amsterdam, Music Hall: vrijdag en zaterdag Faithless (uitverkocht); zondag Manic Street Preachers afgelast!; maandag K's Choice; dinsdag Muse.

Amsterdam, Paradiso: vanavond 'Take Root Shadow' met Mary Gauthier, Dale Watson, Jimmy LaFave en Josh Rouse; vrijdag Beta Band en Preston School Of Industry; zaterdag dj Premier en een Twisted Nerve label night met o.a. Andy Votel; zondag Songs: Ohia afgelast!; maandag Les Savy fav; woensdag Cake afgelast!

Amsterdam, Nieuwe de la Mar Theater: op 10 en 11 oktober Matilde Santing & The Oversoul 5.

Bergen Op Zoom, Tent Binnenschelde: 'Poptocht Special' met vrijdag 666 en Wipneus & Pim; zaterdag Dyzack en Golden Earring; zondag Wicky en Rowwen Hèze.

Den Haag, Diligentia: vrijdag Margriet Eshuijs.

Den Haag, Paard Op Hol: maandag Willow, Sweet Jezebel, T99 en Boyd Small.

Den Haag, Zwarte Ruiter: vanavond Wyatt.

Deventer, Burgerweeshuis: zondag Chitlin' Fooks.

Dordrecht, Bibelot: zaterdag Bobby Kinghe en Koma & Bones.

Eindhoven, Beursgebouw: zaterdag 'Extrema Rewind' met dj's 100% Isis, Lady Aïda en Dave Clarke.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Heideroosjes.

Groningen, Vera: vanavond Amsterdam Klezmer Band; vrijdag Heideroosjes en The Shandon; zaterdag Athletic Pooha!; woensdag Pleasure Forever.

Haarlem, Fietsznfabriek: vanavond Dharma Bums.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag Def P. & Beatbusters; zondag Blues 'n' Trouble en Blues Treat.

Leeuwarden, De Harmonie: zaterdag 'Freeze' met o.a. Pigmeat en Luie Hond.

Maarssen, Pim Jacobs Theater: zondag Margriet Eshuijs.

Maastricht, Clinique: dinsdag Birgit speelt Lenny Kravitz.

Nijmegen, Doornroosje: vrijdag o.a. Undeclinable; zaterdag o.a. dj's Damian Keane en Marco Bailey; woensdag Glorybox, This Beautiful Mess en Skinflik.

Nijmegen, Merleyn: zaterdag Wyatt.

Oss, Lievekamp: zaterdag Blues Toch Festival met onder andere The Seatsniffers, Blues 'n Trouble, Conny Lush, Magic Frankie, Rosco Chenier.

Rotterdam, Ahoy': maandag André Hazes; dinsdag Jamiroquai.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag o.a. Second Chance, The Ragin' Hormones, Springrain, Beans en Last to Go; zaterdag Sound-Lee! (theater) en dj's Luciën Foort en Jerry Bonham.

Rotterdam, Now & Wow: vrijdag dj's Robert Feelgood, Marcella en Lacroix.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Groovie Ghoulies, Ragin' Hormones en Raining Rats; vrijdag Amsterdam Klezmer Band; dinsdag Les Savy Fav en Enon.

Sneek, Bolwerk: vrijdag Brainpower.

Tilburg, 013: vanavond Blackmore's Night (The Choice) en Zero Hour (kleine zaal); vrijdag o.a. Jimmy LaFave, T99 en Cuban Heels (The Choice) en The Tijuana Bibles (The BatCave); zaterdag Jello Biafra (spoken word); zondag Dale Watson & His Lone Stars.

Tilburg, Café Bolle: woensdag Birgit speelt Lenny Kravitz.

Utrecht, Stairway To Heaven: maandag Birgit speelt Lenny Kravitz.

Utrecht, Tivoli: vrijdag Twarres.

Utrecht, Vredenburg: vrijdag Lisa Stansfield; woensdag Laurie Anderson.

Utrecht, De Vloer: in het kader van Impakt Festival vanavond Mouse on Mars, vrijdag Funkstörung, zaterdag DJ Olive, Toshio Kajiwara, eriKm en dj Luke Vibert.

Zwolle, Hedon: zaterdag Ablas Solo en Exile Vibration.

Meer over