Pop

Amersfoort, De Flint: zaterdag K-Otic (uitverkocht)...

Amsterdam, Panama (Oostelijke Handelskade 4): de opzet van de jaarlijkse Crossover Award is iets gewijzigd. Er zijn nog maar vier genomineerden, maar die inkrimping is het niveau ten goede gekomen. In Panama presenteren genomineerden Bastian, Black Market Audio, New Cool Collective en The Proov) zich dinsdag aan het publiek. De toegang is gratis.

Amsterdam, ADM-terrein (Havens West): vanavond t/m zaterdag 'Robodock Festival' met op vrijdag DAAU.

Amsterdam, Melkweg: vanavond Dub Syndicate en Nucleus Roots; vrijdag 'Labelland' met o.a. dj's Dimitri From Paris, Deep, Johannes Heil, Gerry Lyseight en Pete Herbert; zaterdag Good Riddance, Death By Stereo, Distillers en Capdown; zondag 'City-A-Life' met o.a. Abel en Beef!

Amsterdam, Music Hall: maandag Linkin Park.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Sahara Hotnights; vrijdag 'Double Talk': The Roots en Jazzyfatnastees afgelast, vervangende acts o.a. D-Lusion en nuClarity; zaterdag 'Gotham Festival' met o.a. Covenant en Diary Of Dreams; zondag 'City-A-Live' met o.a. Brainpower en Rollarocka; maandag Pernice Brothers afgelast, Jello Biafra (spoken word); dinsdag Brian Setzer, Vibrotones en Melt Banana.

Apeldoorn, Gigant: zaterdag Mardigrah, Venus Flytrap en Zap.

Arnhem, Goudvishal: vrijdag Typhoon, Cerberus en Plankton.

Beverwijk, Kennemer Theater: vanavond K-Otic (uitverkocht).

Cuijk, Schouwburg: vanavond Slagerij Van Kampen.

Delft, Speakers: vanavond El Camino, King Me en John Wayne Shot Me.

Deventer, Burgerweeshuis: zaterdag Bastian; woensdag Mill.

Eindhoven, Effenaar: vanavond Johan en Scram C Baby; zaterdag dj's Frank Müller en Lady Aïda; zondag Maximum Penalty, Backfire! en Break-

down.

Enschede, Atak: zaterdag Neuk!

Enschede, Muziekcentrum: zondag K-Otic (uitverkocht).

Geleen, Hanenof: woensdag K-Otic (uitverkocht).

Goes, Beest: zaterdag Vive La Fête.

Groningen, Vera: vanavond Koufax.

Haarlem, Patronaat: vanavond Boxhead Ensemble; vrijdag Kofy Brown en Fresh Minds (21.00) en Technical Itch en dj Nubian (0.00); zaterdag Secret Cinema en dj's Michel de Hey en J. Samuel.

Heerjansdam, Dorpshuis: vrijdag een optreden van Wyatt.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag Acid Junkies.

Leiden, Alhambra: dinsdag Green Lizard speelt Nirvana.

Leiden, LVC: zaterdag Undeclinable en Cooper.

Leiden, Schouwburg: woensdag Hazel O'Connor.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Chitlin' Fooks; vrijdag Dreamspeed; zaterdag o.a. dj Justin Berkovski; woensdag Melt Banana en The Rah Bras.

Nijmegen, JC Staddijk: zaterdag Koroded en 10 Seconds Down.

Oss, Groene Engel: vrijdag 'Red Zone' met dj's Sin & Nymfo; zaterdag Wyatt.

Roermond, Azijnfabriek: vrijdag Suimasen.

Rotterdam, Baroeg: vrijdag o.a. Mad Sin en Barnyard Ballers; zaterdag o.a. Maximum Penalty en Backfire!; zondag Sigue Sigue Sputnik.

Rotterdam, Nighttown: vrijdag Ranch Girls en Ragtime Wranglers (theater) en 'Future' met dj's Michel de Hey en Ken Ishii; zondag 'Salsa Festival' met o.a. Companeros en Malasa.

Rotterdam, Plan C: woensdag Green Lizard speelt Nirvana.

Rotterdam, Rotown: zaterdag Chicks On Speed; woensdag Nippy Noya & Daniël Bloem.

Rotterdam, Waterfront: vanavond o.a. Fullblown, Crush en Plain vanilla; vrijdag Undeclinable en Chillfactor.

Steenwijk, De Meenthe: 'Country & Western Adventure' met zaterdag Busted, B5 en Stop The Truck; zondag Savannah en Cash On Delivery.

Tilburg, 013: vanavond o.a. Bloody Sods, Stool Sample en Lo.Cust; zondag o.a. The Business, Murphy's Law en Discipline (The Choice, 16.00!) en Aura en Molestiah (Bat Cave, 16.00!); maandag Wealthy Beggar; woensdag Brian Setzer.

Utrecht, Tivoli: woensdag Motorpsycho.

Utrecht, Vloer: vrijdag dj's James Ruskin en Zero One; zaterdag o.a. dj's BdW & JaDe; zondag Chitlin' Fooks en The Yearlings.

Utrecht, Vredenburg: dinsdag K-Otic (uitverkocht).

Zaandam, De Kade: vrijdag Travoltas en Riplets (grote zaal) en Ultrawave (kleine zaal).

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag The Scene.

Zwolle, Hedon: vanavond Huub van der Lubbe; vrijdag Band Of Glory.

Zwolle, IJsselhal: vrijdag K-Otic.

Meer over