Pop

Alem, Hart van Alem: 'Alempop' met vanavond o.a. George Baker; vrijdag o.a. The Sweet; zaterdag o.a. Golden Earring; zondag o.a....

Amsterdam, Melkweg: vanavond o.a. Tasha's World; vrijdag o.a. Paul Brtschitsch en dj's Deetron en Tayo; zaterdag Arid en Venus In Flames (Oude Zaal) en E-Life (The Max); zondag Dreadlock Pussy en Gazzoleen.

Amsterdam, Nesplein: vanavond Rudy Trouvé, Daan en Vive La Fête; vrijdag Schwarzwaldklinik, Flip Kowlier en Wawadadakwa.

Amsterdam, Paradiso: vanavond Floris en Rose (grote zaal) en Neil Halstead (bovenzaal), na afloop Dax Riders (grote zaal); vrijdag Múm; zaterdag De Heideroosjes; maandag The Moldy Peaches en David Kitt; dinsdag Luna Halo (grote zaal) en Dot Allison (bovenzaal); woensdag Astrid Young en Ad Vanderveen.

Bloemendaal, Woodstock: vanavond dj Zjelva.

Den Haag, Paard Op Hol: zaterdag Dyzack en The Dollybirds.

Den Haag, Theater a/h Spui: 'New Forms III' met vrijdag o.a. Coil, Julian Cope en Little Axe; zaterdag o.a. Fennesz, Kopna Kopna en Jon Wozencroft.

Gouda, So What: vrijdag Jammah Tammah.

Groningen, Vera: vanavond The Promise Ring; vrijdag Face Tomorrow, This Beautiful Mess en Soon; woensdag Flip Kowlier.

Haarlem, Fietsznfabriek: vanavond een optreden van IM.

Haarlem, Patronaat: vanavond Dan Baird & Band.

Heerhugowaard, De Schakel: zaterdag Cuby + The Blizzards.

Hilversum, Tagrijn: vrijdag E-Life en De Amersfoortse Coöperatie.

Leeuwarden, Schaaf: vanavond Van Katoen.

Leiden, LVC: vrijdag Arid en Kirsten.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Arid en Kirsten; vrijdag o.a. dj's Impereal en Knowhow; zaterdag o.a. dj's Bob Brown en Heiko MSO; woensdag Habib Koité.

Nijmegen, Extrapool: zondag Efzeg.

Rotterdam, Ahoy': zaterdag De Dijk en Skik; dinsdag Elton John; woensdag Kylie Minogue (uitverkocht).

Rotterdam, Nighttown: zaterdag dj's Ronald Molendijk, Marty en Bruce Leen; woensdag The Wailers.

Rotterdam, Waterfront: vanavond Face Tomorrow; vrijdag Chokebore en Favez; zaterdag o.a. Quick & Brite en dj's Spacid en Raphael.

Sittard, Fenix: zaterdag Wyatt.

Sneek, Bolwerk: zaterdag o.a. dj's E-Rick en Neophyte.

Tienray, Gaellus: vrijdag Neuk!

Tilburg, 013: vanavond U.K. Subs; vrijdag o.a. Malochia en Cenobita; zaterdag Little Axe; zondag Ebola en Can Abyss (aanvang 16.00 uur!).

Utrecht, binnenstad: vrijdag t/m zondag Bluesfestival met o.a. Cuban Heels, Eelco Gelling en Julian Sas

(www.blues-festival-utrecht.nl).

Utrecht, Ekko: vanavond Múm en Zolac Expres; zaterdag The Moldy Peaches en David Kitt.

Utrecht, Tivoli: vrijdag Julian Sas Band (gratis!).

Utrecht, Vloer: vrijdag Dax Riders; zaterdag Los De Abajo.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag o.a. dj's David Alvarado en Timst'r.

Velsen-Zuid, Landgoed Beecke stijn: zaterdag Beeckestijn Pop met o.a. Brainpower, After Forever, Luie Hond en Mimezine (entree gratis).

Zaandam, De Kade: vanavond Astrid Young en Ad Vanderveen; vrijdag Remission.

Zoetermeer, Boerderij: vrijdag Nicotine featuring Gotcha!

Meer over