Pop

Amersfoort, Kelder: zaterdag Luie Hond...

Amstelveen, P60: vrijdag Extince; zaterdag Boo!

Amsterdam, Melkweg: vanavond Mondo Generator; zaterdag Wax Poetic; zondag o.a. The Riplets (Oude Zaal), Tokyo Ska Paradise Orchestra (Max); dinsdag New Found Glory, Yellowcard.

Amsterdam, OCCII: zaterdag The Subhumans, The Hatchetmen.

Amsterdam, Paradiso: vanavond The Strikes (kleine zaal); zondag o.a. Colleen, Tape (14u), Yinka; maandag The Blueskins; woensdag Woodstar.

Arnhem, Gelredome: op 8 en 9 september Madonna.

Breda, Mezz: vrijdag Heideroosjes.

Den Bosch, W2: vrijdag o.a. Face Tomorrow.

Den Haag, Paard van Troje: vrijdag Five Horse Johnson.

Eindhoven, Effenaar: vrijdag o.a. The Shavers, Spoiler; zaterdag The Youngsters.

Enschede, Muziekcentrum: zondag Anouk, Postmen.

Groningen, Vera: vanavond Ghetto Ways; vrijdag Young Heart Attack; zaterdag Mullhouse; zondag Gert Vlok Nel; woensdag TV On The Radio.

Haarlem, Patronaat: vrijdag Intwine, F33l3r; zondag Urge Overkill; dinsdag Beth Hart.

Nijmegen, Matrixx: vrijdag Boris.

Oss, Groene Engel: zaterdag Five Horse Johnson.

Rotterdam, Baroeg: zondag o.a. Mirror Of Deception.

Tegelen, Doolhof: zaterdag Bluesrock Tegelen met o.a. Ten Years After, Beth Hart, The Strikes.

Tilburg, 013: zondag Fischer-Z; woensdag Whitesnake.

Utrecht, Ekko: zaterdag Gem, zZz; woensdag Triggerfinger, Money Power.

Varsselder, Veldhunten: Huntenpop met vrijdag o.a. Fischer-Z; zaterdag o.a. The Gathering, Beef, Beth Hart.

Zaandam, De Kade: vanavond Five Horse Johnson; vrijdag o.a. Karmakanic.

Dance

Amsterdam, Club 11: zaterdag (22-5 uur), 'Transit' met dj's Antal, Wix en All Out K.

Amsterdam, Jimmy Woo: maandag (aanvang 22 uur) 'Magnolia' met Ellen ten Damme en Lex Empress en dj's Wix, Monte La Rue en Dimbrowski.

Eindhoven, Effenaar: zaterdag (22-5 uur) 'Remmen Los!' met The Youngsters en dj's Robob en El-P.

Haarlem, Patronaat: zaterdag (23-5 uur) 'Trancentral' met Coming Soon en dj's Alexander Koning, Monolink e.a.

Nijmegen. Matrixx: zaterdag (23-5 uur) 'XXcelator' met dj's Showtek, Proteus, Equinox e.a.

Rotterdam, Las Palmas vrijdag & zaterdag (23-6 uur) '2nd Anniversary' met Miss Bunty en Lex Empress en dj's Kerri Chandler, DJ Deep.

Rotterdam, Now & Wow: zaterdag (23-6 uur) 'Lolita Club' met dj's Benny Rodrigues, D'julz, Brian S, Chuckie e.a.

Rotterdam, Off-Corso: zaterdag (23-5 uur) 'Less is more' met dj's Luciano, Steve Bug, Tobi Neumann e.a.

Utrecht, Tivoli: vrijdag (23-5 uur) 'Solid Sounds' met dj's Benny Rodrigues en Dave Angel.

Utrecht, Winkel van Sinkel: zaterdag (23-5 uur) 'A Night With...' met dj's Michel de Hey en Jay Samuel.

Meer over