Jazz

Almelo, Theaterschool: zaterdag 'A Night in Tunisia' door Slagwerkgroep Amsterdam, met nieuw werk van o.a. Michiel Borstlap...

Alphen a/d Rijn, Parktheater: zaterdag 'Message in a Bottle', muziek van Sting door zangeressen Julya Lo'ko, Angela Groothuizen, Mildred Douglas en band.

Amstelveen, P60 (Stadsplein 100a): zondag om 15 uur trompettist Eric Vloeimans.

Amsterdam, Bimhuis: vanavond Erik Truffaz Ladyland Quartet, vrijdag Instant Composers Pool, zaterdag Loek Dikker Waterland Trio, zondag Jazzorchestra of the Concertgebouw en zangeres Fay Claassen.

Amsterdam, Concertgebouw: vanavond zangeres Kristina Fuchs & Sonic Unit.

Amsterdam, Panama: vanaf woensdag The Beau Hunks Saxophone Soctette.

Amsterdam, Paradiso: vrijdag The Du-Tels, met gitarist Gary Lucas en zanger Peter Stampfel (ex-Holy Modal Rounders).

Amsterdam, Pompoen: tot en met zaterdag trio Jamesz (vanavond en vrijdag met tenorist Toon Roos), vanaf dinsdag Tim Armacost Quartet.

Amsterdam, Stadsschouwburg: woensdag Sint Nicolaas Concert door Willem Breuker Kollektief, met dwarsfluitiste Eleonore Pameijer en Remco Campert.

Apeldoorn, Gigant: dinsdag Dual City Big Band en Peter Tiehuis.

Cuyk, Schouwburg: vrijdag Rosenberg Trio.

Bussum, Langs de Lijn: zondag om 16 uur zanger Ingram Washington.

Den Bosch, Het Muziekcentrum: vanavond 'Colors' - muziek op teksten van Ken Nordine met Michiel Braam, Jaap Blonk, Wilbert de Joode, Michael Vatcher.

Den Haag, Zeeheldentheater: vrijdag Rob Madna fusion Group.

Deventer, Bouwkunde: woensdag Millenium Jazz Orchestra en tenorist Teddy Edwards.

Edam, Mahogany Hall: vanavond saxofonist Teddy Edwards, trompettiste Saskia Laroo en trio Rein de Graaff.

Eindhoven, Wilhelmina: maandag trio DiMaMi.

Enschede, De Tor: vrijdag saxofonist Teddy Edwards met het Rein de Graaff trio.

Groningen, De Spieghel: vrijdag Ronald Snijders Band.

Heerlen, Carnaval du Jazz: maandag Ivan Paduart trio met saxofonist Toon Roos.

Hoorn, Huis Verloren: zaterdag Ivan Paduart trio met saxofonist Toon Roos.

Laren, Nick Vollebregt's: vanavond zangeres Izaline Calister.

Leeuwarden, De Harmonie: zondag om 15 uur saxofonist Teddy Edwards, trompettiste Saskia Laroo en trio Rein de Graaff.

Middelharnis, Diekhuus: vrijdag Ad Colen Quartet.

Nijmegen, Lux: zondag om 16 uur Bik Bent Braam.

Rotterdam, De Doelen: zondag om 11 uur Rita Reys en trio Lex Jasper.

Rotterdam, Doelencafé: zondag om 14.30 uur zangeres Carmen Gomes.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag 'Colors' - muziek op teksten van Ken Nordine met Michiel Braam, Jaap Blonk, Wilbert de Joode, Michael Vatcher.

Rotterdam, Worm: vanavond The Du-Tels, met gitarist Gary Lucas en zanger Peter Stampfel (ex-Holy Modal Rounders).

Spijkenisse, De Stoep: woensdag Loek Dikker Waterland Trio.

Terneuzen, Porgy & Bess: zondag pianiste Toshiko Akiyoshi.

Tilburg, Paradox: vrijdag de gitaristen Jan Kuiper en Jan Akkerman.

Utrecht, SJU Jazzpodium: vanavond Beat Sharks Play Jazz met Alan Laurillard en Mark Alban Lotz, vrijdag dance en dj's met The Groovement, zaterdag Global Village Ochestra.

Utrecht, Vredenburg: zaterdag saxofonist Teddy Edwards, trompettiste Saskia Laroo en trio Rein de Graaff.

Zaandam, De Burcht: vrijdag 'Colors' - muziek op teksten van Ken Nordine met Michiel Braam, Jaap Blonk, Wilbert de Joode, Michael Vatcher.

Zaandam, Zaantheater: zondag om 15 uur 'A Night in Tunisia' door Slagwerkgroep Amsterdam, met nieuw werk van o.a. Michiel Borstlap.

Zevenaar, Bommersheuf: vrijdag 'Message in a Bottle', muziek van Sting door zangeressen Julya Lo'ko, Angela Groothuizen, Mildred Douglas en band.

Zwolle, Odeon: vrijdag Mathilde Santing.

Meer over