Jazz

Amersfoort, Lazy Louis: zondag om 15 uur zangeres Francien van Tuinen...

Amsterdam, Bimhuis: vanavond drummer Bobby Previte Bump The Renaissance, vrijdag en zaterdad A2A Festival; zie www.A2A.nl.

Amsterdam, Cristofori: zondagavond Greetje Kauffeld.

Amsterdam, Hotel Arena: maandag een optreden van Dick de Graaf Soundroots.

Amsterdam, de Meervaart: vrijdag Soulvation met pianist Michiel Borstlap en dj Ronald Molendijk, zaterdag zangeressen Lottie Hellingman en Monica Akihary.

Amsterdam, Overtoom 301: maandag improvisatie en electronica met Jeremy Bernstein.

Amsterdam, Pompoen: tot en met zaterdag pianist Curtis Clark. Vanaf dinsdag zangeres Rhiannon met trio Mike del Ferro.

Assen, De Schalm: woensdag The Swingcats met de Australische multi-instrumentalist Tom Baker.

Bilthoven, Walter Maas Huis: vanavond cellist Ernst Reijseger, geïnterviewd door en in samenspel met Esther Apituley (altviool) en Bart van Rosmalen (cello).

Bussum, Langs de Lijn: zondag om 16 uur Frits Bayens Big Band en zangeres Dee Daniels.

Den Haag, Regentenkamer: zaterdag Rob Madna Trio.

Deventer, Burgerweeshuis: vrijdag Amsterdam Klezmer Band.

Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag zangeres Digna.

Edam, Mahogany Hall: zaterdag Aida door I Compani.

Eindhoven, Wilhelmina: maandag Corneille/Roelofs Trio.

Groningen, Oosterpoort: vrijdag en zaterdag de Marathon met twee bands rondom ex-Zappagitarist Mike Keneally: Beer for Dolphins en Nonkertompf (met o.a. Bart van Lier, Oene van Geel en dj Kikke). Vrijdag verder VanBinsbergen, Tony Overwater en Ack van Rooyen, NPS-compositieopdracht aan SFeQ. Zaterdag The Other Quartet, Ethnic met Michiel Borstlap en Schirin Al Mousa; van 19 tot 1 uur live op Radio 4.

Groningen, Vera: woensdag Defunkt.

Heerlen, Carnaval du Jazz: maandag Mosaic en On The Line.

Hoorn, Huis Verloren: zaterdag Mosaic en On The Line.

Leeuwarden, De Harmonie: vrijdag JC Tans Orchestra.

Nijmegen, Doornroosje: vanavond Amsterdam Klezmer Band.

Rotterdam, Doelencafé: zondag Dick de Graaf Soundroots.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag Tony Overwater Trio met Ack van Rooyen.

Terneuzen, Porgy & Bess: zondag om 16 uur Christophe Erbstösser.

Tilburg, 013: zaterdag Amsterdam Klezmer Band.

Utrecht, 't Hoogt: zondag om 16 uur Ferdinand Povel.

Utrecht, Cees Place: woensdag Jan Menu, David Golek.

Utrecht, SJU Jazzpodium: vanavond Peer Bink (cajon), Kamal Urs (ud), vrijdag groovejazz met Jazzmam, zaterdag Dick de Graaf Soundroots.

Utrecht, Vredenburg: vanavond gratis toegankelijk optreden van Tony Overwater met Oscar Pettiford-programma.

Voorburg, de Tobbe: zondagavond Peter Beets Trio.

Zeist, Beauforthuis: zaterdag Dulfer.

Zwolle, Provinciehuis: dinsdag Jeroen Pek Band.

Meer over