Jazz

Amsterdam, Bimhuis: vanavond Electric Barbarian met Netick (draaitafels), Bart Maris (trompet), Harry Arling (drums), Floris Vermeulen (bas); vrijdag Dick de Graaf Sound Roots; zaterdag Bik Bent Braam goes Bonsai; woensdag Sean Bergin's MOB Mobiel....

Amsterdam, Concertgebouw: maandag zangeres Dianne Reeves.

Amsterdam, Pompoen: tot en met zaterdag om 21.30 uur Jacko Schoonderwoerd/Tobias Delius kwartet; vanaf dinsdag Hammonorganist Dr Lonnie Smith en trio van gitarist Martien Oster.

Austerlitz, Beauforthuis: zaterdag Ben van den Dungen/Jarmo Hoogendijk kwintet.

Den Bosch, Muziekcentrum: vanavond 'Uncovered' door Vandoorn met zangeres Ineke van Doorn, altist Paul van Kemenade.

Den Haag, Regentenkamer: zaterdag om 18 uur Axel Hagen kwartet met strijkkwartet.

Den Haag, Murphy's Law: zaterdag trio pianist Juraj Stanik.

Den Haag, Zeeheldentheater: vrijdag het Jazz Orchestra o.l.v. John Ruocco met werk van Billy Strayhorn.

Dordrecht, Jazzpodium DJS: zaterdag Phil Martin meets the Houdini's.

Eindhoven, Wilhelmina: maandag Bik Bent Braam goes Bonsai.

Gouda, Agnietenkapel: zondag om 15.30 uur cellist Ernst Reijseger, percussionist Alan Purves en zanger/slagwerker Mola Sylla.

Groningen, Grand Theatre: zaterdag Electric Barbarian.

Haarlem, Het Wapen van Kennemerland: zondag om 18 uur tenorist Barend Middelhoff en trio Johan Clement.

Heemstede, Het Oude Slot: vanavond Bik Bent Braam goes Bonsai.

Hoofddorp, De Beurs: zondag om 15.30 uur Pieter de Mast kwartet.

Hoogeveen, Het Podium: zondag om 15 uur zangeres Carmen Gomes.

Leeuwarden, De Harmonie: zondag om 15 uur The Houdini's.

Rotterdam, Calypso: zondag om 16 uur Dick de Graaf Soundroots kwartet.

Rotterdam, Doelencafé: zondag om 14.30 uur Marnix Busstra's Second Vision.

Rotterdam, Nighttown: zaterdag Marty Ehrlich Group.

Soest, Artishock: zaterdag Tony Overwater trio.

Tilburg, Paradox: vrijdag trio van pianist Guus Janssen.

Utrecht, SJU Jazzpodium: vrijdag Big Band Maarn, zaterdag Red, Yellow and Blue Extended, 'sounds, beats, samples en improvisatie' met onder anderen Jasper Blom, Achim Kaufman, Ineke Vandoorn, Martijn Vink.

Utrecht, De Vloer: zondag Electric Barbarian met Netick (draaitafels), Bart Maris (trompet), Harry Arling (drums), Floris Vermeulen (bas).

Zwijndrecht, De Uitstek: zaterdag zangeres Soesja Citroen.

Meer over