colofonde volkskrant

Het colofon van de Volkskrant

Hoofdredacteur: Pieter Klok
Hoofdredactie: Chris Buur, Annieke Kranenberg, Marije Randewijk, Gert-Jan van Teeffelen

Centrale redactie: Robert-Jan Friele, Robin Gerrits, Hanneke de Klerck, Martijn Stoffers

Eindredactie: Sytze de Boer (documentatie), Corto Blommaert, Marjon Bolwijn, Guus Bosch, Patrick Engelsma, Peter de Greef, Gijs van den Heuvel, Pay-Uun Hiu, Emilia Menkveld, Jaap Stam, Cecilia Tabak, Iwan Tol, Nell Westerlaken

Verslaggeverij: Eelco Meuleman (chef), Tjerk Gualthérie van Weezel (chef), Kaya Bouma, Maud Effting, Nadia Ezzeroili, Willem Feenstra, Toine Heijmans, Charlotte Huisman, Haro Kraak, Tom Kreling, Marcel van Lieshout, Mark Misérus, Huib Modderkolk, Margriet Oostveen, Anneke Stoffelen, Elsbeth Stoker, Wil Thijssen, Bert Wagendorp, Sander van Walsum, Irene de Zwaan

Binnenlandse correspondenten: Noël van Bemmel (Amsterdam), Jurre van den Berg (Groningen), Mac van Dinther (Oost-Nederland), Peter de Graaf (Zuid-Nederland), Rik Kuiper(Utrecht)

Buitenland: Marjolein van de Water (chef), Peter Giesen, Sacha Kester, Jarl van der Ploeg, Ben van Raaij, Stieven Ramdharie, Natalie Righton, Marije Vlaskamp, Carlijne Vos

Buitenlandse correspondenten: Kees Broere (Curaçao), Ana van Es (Beiroet), Jenne Jen Holtland (Budapest), Eline Huisman (Parijs), Patrick van IJzendoorn (Londen), Sterre Lindhout (Berlijn), Dion Mebius (Madrid), Marc Peeperkorn (Brussel), Michael Persson (New York), Rosa van Gool (Rome), Mark Schenkel (Oeganda), Tom Vennink (Moskou), Leen Vervaeke (China), Jeroen Visser (Phnom Penh), Joost de Vries (Mexico-Stad), Rob Vreeken (Istanbul)

Zaterdag & Opinie: Robert van de Griend (chef), Karolien Knols, Loes Reijmer

Politiek: Raoul du Pré (chef), Avinash Bhikhie, Arnout Brouwers, Frank Hendrickx, Gijs Herderscheê, Yvonne Hofs, Ariejan Korteweg, Remco Meijer, Natalie Righton, Martin Sommer

Economie: Harmen Bockma (chef), Peter van Ammelrooy, Remco Andersen, Wilco Dekker, Marc van den Eerenbeemt, Koen Haegens, Robèrt Misset, Marieke de Ruiter, Pieter Hotse Smit, Peter de Waard, Bard van de Weijer, Jonathan Witteman

Datajournalistiek: Xander van Uffelen (chef), Semina Ajrovic, Serena Frijters, Hessel von Piekartz, Joris Tieleman, Fleur de Weerd

Online: Arnout le Clercq, Hans-Maarten Dagelet, Thomas van der Kolk, Pepijn de Lange, Yves Leroi, Dirk Jacob Nieuwboer, Martine Steenvoort, Alies Uilen, Jasper Veenstra, Niels Waarlo, John Wanders

Crossmedia/De Gids: Corinne van Duin (chef), Anna van den Breemer, Martijn Eerens, Lotte Grimbergen, Titus Knegtel, Geart van der Pol

V: Sara Berkeljon (chef), Bart Dirks (chef), Hassan Bahara, Erik van den Berg, Kustaw Bessems, Gijs Beukers, Io Cooman, Emma Curvers, Menno van Dongen, Arno Haijtema, Gidi Heesakkers, Lisa Klaverstijn, Bart Koetsenruijter, Latoya van der Meeren, Paul Onkenhout, Ianthe Sahadat, Olaf Tempelman

Boeken: Wilma de Rek (chef), Laura de Jong, Fokke Obbema

Kunst: Mark Moorman (chef), Bor Beekman, Alex Burghoorn, Robert van Gijssel, Merlijn Kerkhof, Michiel Kruijt, Rutger Pontzen, Herien Wensink, Wieteke van Zeil

Sport: Mark van Driel (chef), Rob Gollin, Robert Giebels, Eline van Suchtelen, Willem Vissers, John Volkers

Wetenschap en Tech: Tonie Mudde (chef), Maartje Bakker, Jean-Pierre Geelen, Michiel van der Geest, George van Hal, Maarten Keulemans, Pieter Sabel, Evelien van Veen, Laurens Verhagen, Margreet Vermeulen, Ellen de Visser

Opinie en Debat: Marjan van den Berg (chef), Wim Bossema, Maurits Chabot, Iñaki Oñorbe Genovesi, Mirjam Schöttelndreier, Frank van Zijl

Magazine: Aimée Kiene (chef), Jaap Biemans (art director), Aleid Bos, Heike Gülker, Esma Linnemann, Cécile Narinx, John Schoorl, Theo Stielstra

Vormgeving, graphics en beeldbewerking: Annemieke Jansen (chef), Koos Jeremiasse (art director), Thijs Balder, Izaak Besuijen, Koen Janssen, Florine Jongma, Jetske Looijen, Marlies Methorst, Raymond van der Meij, Willum Morsch, Najib Nafid, Menno Pelser, Janet van Toor, Sanne van der Valk, Rianne de Vries, Tom Zaunbrecher, Sandra Zuijderduin

Fotoredactie: Veronique Smedts (chef), Judith Baas, Henk Brandsma, Gabriel Eisenmeier, Gerrit-Jan van Ek, Lisette Schmidt

Productie: Dylan Besseling

Secretariaat hoofdredactie: Jenneke van den Berg, Nora de Lange

Stafmedewerker Redactie Administratie: Marleen Boom

Redactiesecretariaat: Marjon Hardonk (archief), Margot Knibbe

Meer over