EK-kwalificatie

Groep A

België - Kazachstan 4-1. 40. Simons 1-0 (str.), 43. Hazard 2-0, 49. Kompany 3-0, 84. Yevstigneyev (e.d.) 4-0, 86. Nurdauletov 4-1 (str.).

Turkije - Duitsland 1-3. 35. Gomez 0-1, 66. Müller 0-2, 79. Balta 1-2, 86. Schweinsteiger 1-3.

Azerbeidzjan - Oostenrijk 1-4. 33. Ivanschitz 0-1, 51. Janko 0-2, 62. Janko 0-3, 73. Nadirov 1-3, 90. Junuzovic 1-4.

Duitsland99002731-6

België94321520-12

Turkije94231412-11

Oostenrijk93241116-17

Azerbeidzjan9216710-25

Kazachstan910836-24

Dinsdag: Duitsland - België, Turkije - Azerbeidzjan, Kazachstan - Oostenrijk.

Groep B

Slowakije - Rusland 0-1. 71. Dzagoev 0-1.

Andorra - Ierland 0-2. 7. Doyle 0-1, 20. McGeady 0-2.

Armenië - Macedonië 4-1.

Rusland96212011-4

Ierland95311813-6

Armenië95221721-8

Slowakije9423146-9

Macedonië921677-13

Andorra900901-19

Dinsdag: Rusland - Andorra, Ierland - Armenië, Macedonië - Slowakije.

Groep C

Servië - Italië 1-1. 2. Marchisio 0-1, 26. Ivanovic 1-1.

Noord-Ierland - Estland 1-2. 22. Davis 1-0, 77. Vassiljev 1-1 (str.), 84. Vassiljev 1-2.

Italië97202317-2

Estland105141615-14

Servië94321513-11

Slovenië93241110-7

Noord-Ierland923499-10

Faeröer1011846-26

Dinsdag: Italië - N-Ierland, Slovenië - Servië.

Groep D

Bosnië-Herzegovina - Luxemburg 5-0. 12. Dzeko 1-0, 15. Misimovic 2-0, 23. Misimovic 3-0 (str.), 37. Pjanic 4-0, 51. Medunjanin 5-0.

Frankrijk - Albanië 3-0. 11. Malouda 1-0, 38. Remy 2-0, 67. Réveillère 3-0.

Roemenië - Wit-Rusland 2-2.

Frankrijk96212014-3

Bosnië-Herz.96121916-7

Roemenië93421312-8

Wit-Rusland10343138-7

Albanië922586-13

Luxemburg1011843-21

Dinsdag: Frankrijk - Bosnië, Albanië - Roemenië.

Groep E

Nederland - Moldavië 1-0. 40. Huntelaar 1-0. Finland - Zweden 1-2. 8. Larsson 0-1, 52. Olsson 0-2, 73. Toivio 1-2.

Nederland99002735-5

Zweden97022128-9

Hongarije96031822-14

Finland9306916-16

Moldavië920768-16

San Marino900900-49

Dinsdag: Zweden - Nederland, Hongarije - Finland, Moldavië - San Marino.

Groep F

Griekenland - Kroatië 2-0. 71. Samaras 1-0, 79. Gekas 2-0.

Letland - Malta 2-0.

Griekenland96302112-4

Kroatië96121916-7

Israël94141311-11

Letland9324119-10

Georgië9243106-7

Malta901814-19

Dinsdag: Georgië - Griekenland, Kroatië - Letland, Malta - Israël.

Groep G

Montenegro - Engeland 2-2. 11. Young 0-1, 31. Bent 0-2, 45. Zverotic 1-2, 90. Delibasic 2-2.

Wales - Zwitserland 2-0.

Engeland85301817-5

Montenegro7331127-5

Zwitserland7223810-10

Wales720565-10

Bulgarije712453-12

Dinsdag: Bulg. - Wales, Zwits. - Montenegro.

Groep H

Portugal - IJsland 5-3. 13. Nani 1-0, 22. Nani 2-0, 45. Helder Postiga 3-0, 48. Jonasson 3-1, 68. Jonasson 3-2, 81. Moutinho 4-2, 87. Eliseu 5-2, 90. Sigurdsson 5-3 (str.).

Cyprus - Denemarken 1-4. 7. Jacobsen 0-1, 11. Rommedahl 0-2, 20. Krohn-Dehli 0-3, 22. Rommedahl 0-4, 45. Avraam 1-4.

Portugal75111620-10

Denemarken75111613-5

Noorwegen7412137-6

IJsland811646-14

Cyprus702526-17

Dinsdag: Den. - Portugal, Noorwegen - Cyprus.

Groep I

Liechtenstein - Schotland 0-1. 32. Smith 0-1.

Tsjechië - Spanje 0-2. 7. Mata 0-1, 23. Alonso 0-2. Rood: 67. Hübschman (Tsj).

Spanje77002123-5

Schotland7322118-7

Tsjechië7313108-7

Litouwen712453-9

Liechtenstein811643-17

Dinsdag: Spanje - Schotland, Lit. - Tsjechië.

undefined

Meer over