Competities

Badminton

Eredivisie: Barendrecht - TFS'57 7-1, Almere - Victoria 5-3, DKC - Van Zijderveld 2-6, Velo - Duinwijck 4-4, Roosterse BC - Amersfoort 0-8.

Amersfoort742Almere727

Duinwijck742Barendrecht726

Velo742Roosterse BC722

Victoria729DKC715

Zijderveld729TFS'577 6

Basketbal

Eredivisie, mannen: Groningen - Leiden 86-75, Leeuwarden - Weert 88-70, Den Bosch - Rotterdam 92-59.

Groningen58Zwolle34

Den Bosch34Leiden44

Leeuwarden34Weert30

Nijmegen34Rotterdam40

Eredivisie, vrouwen: Lions - Grasshopper 57-40, Binnenland - Den Helder 80-65, CTO Amsterdam - Twente 106-61.

Bemmel46Grasshopper44

Binnenland56Den Helder42

Lions56Twente42

CTO A'dam44

Hockey

Hoofdklasse, mannen: Oranje Zwart - HGC 3-0, Laren - SCHC 0-2, Schaerweijde - Pinoké 2-2, Hurley - Bloemendaal 1-5, Den Bosch - Kampong 2-3.

Bloemendaal817Schaerweijde811

Amsterdam716HGC89

Kampong816Laren89

Pinoké814Hurley86

Rotterdam711Oranje Zwart85

SCHC811Den Bosch82

Hoofdklasse, vrouwen: Kampong - Laren 1-6, Oranje Zwart - Amsterdam 1-2, SCHC - Hurley 2-0, Rotterdam - HCKZ 5-1, Pinoké - HDM 4-0, Den Bosch - MOP 4-0.

Laren824Hurley89

Den Bosch822Kampong89

Amsterdam819Pinoké88

SCHC816Oranje Zwart87

MOP812HDM84

Rotterdam89HCKZ80

Tafeltennis

Eredivisie, mannen: Zoetermeer - FVT 5-2, DTK - Scyedam 5-2, Scylla - FVT 3-4, Zoetermeer - Westa 6-1.

Westa629Scyedam619

Zoetermeer528Scylla412

DTK421Smash512

FVT519Argus5 0

Eredivisie, vrouwen:Den Helder - Smash 7-0, Hotak - Argus 4-3, Amsterdam - Irene 6-1, Heerlen - Den Helder 3-4, Scylla - Smash 5-2.

Den Helder529Amsterdam620

Scylla623Smash617

Heerlen421Argus614

Hotak420Irene5 3

Volleybal

A-League, mannen: Zaanstad - Reflex 1-3, STV - Dynamo 1-3, Fusion - SSS 1-3, Zwolle - Lycurgus 0-3, Orion - VCV 3-0.

Orion26Zwolle23

Dynamo26VCV23

Reflex26Fusion20

Lycurgus23STV20

SSS23Zaanstad20

DELA League, vrouwen: Amstelveen - Weert 0-3, Sneek - DOK 3-0, Dynamo - Pollux 0-3, Alterno - Sliedrecht 1-3, Peelpush - Taurus 3-0.

Pollux26Alterno23

Sneek25Dynamo22

Weert25Taurus21

Sliedrecht24DOK21

Peelpush23Amstelveen20

Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: PSV - Dordrecht 5-18, AZ&PC - Donk 6-8, AZC - ZPB 11-7, UZSC - Brandenburg 14-6, BZC - Polar Bears 10-10.

Donk818AZ&PC812

UZSC918Dordrecht6 6

BZC616Kikvorsen5 1

Polar Bears716Brandenburg6 1

AZC815PSV7 1

ZPB713De Zijl3 0

Hoofdklasse, vrouwen: ZPB - AZC 13-8, UZSC - Het Ravijn 10-11, De Ham - Brandenburg 14-23, ZVL - Donk 12-11, PSV - Nereus 4-12, ZV Haerlem - Polar Bears 4-13.

Polar Bears26Nereus23

Het Ravijn26AZC23

ZVL26UZSC21

Donk23De Ham21

ZPB23ZV Haerlem20

Brandenburg23PSV20

IJshockey

Beker: Heerenveen - Herentals 3-0, Amsterdam - Tilburg 0-17, Eindhoven - Leuven 7-2, Leuven - Amsterdam 7-2, Tilburg - Geleen 0-3.

Geleen721Herentals76

Tilburg718Turnhout43

HIJS515Leuven83

Heerenveen712Amsterdam80

Eindhoven712

Zaalhandbal

Eredivisie, mannen: Lions - Swift 43-23, Quintus - Aalsmeer 22-18, Hurry Up - Hellas 37-29, Bevo - Volendam 26-23, R&O - E&O 23-40.

Hurry Up712Aalsmeer56

E&O711Lions45

Quintus710Hellas72

Bevo7 8Swift72

Volendam5 6R&O60

undefined

Meer over