Competities

Basketbal

Eredivisie, mannen: Groningen - Aris Leeuwarden 90-87, Den Helder - Leiden 70-75, Wychen - Amsterdam 86-79, Zwolle - Rotterdam 105-91, Den Bosch - BSW 87-65, Aris Leeuwarden - Zwolle 96-83, Den Bosch - Amsterdam 105-68.

Vrouwen: Den Helder - Lions 61-68, Rotterdam - Bemmel 91-94 (n.v), Grasshoppers - CTO A'dam 64-74.

Handbal

Eredivisie, mannen, kampioenspoule: Quintus - Hurry Up 27-29, Lions - Aalsmeer 25-24, Volendam - E&O 27-24; stand: Lions 2-9, Volendam 2-0, Aalsmeer 2-5, E&O 2-4, Hurry Up 2-3, Quintus 2-3.

Vrouwen, kampioenspoule: SEW - Quintus 19-21, Venlo - Hellas 33-29, VOC Amsterdam - Dalfsen 25-24; stand: Dalfsen 5-14, VOC 5-13, Quintus 5-10, Venlo 5-5, SEW 5-5, Hellas 5-4.

Hockey

Hoofdklasse, mannen: Bloemendaal - Den Bosch 5-1, SCHC - Pinoké 2-1, HGC - Voordaan 6-1, Amsterdam - Kampong 3-1, Laren - Rotterdam 1-3, Schaerweijde - Oranje Zwart 1-6.

Vrouwen: Kampong - SCHC 1-1, Laren - HDM 0-3, Oranje Zwart - Den Bosch 0-1, De Terriërs - Pinoké 1-3, Hurley - Amsterdam 1-2, MOP - Nijmegen 2-1.

Korfbal

Hoofdklasse: Fortuna - Dalto 25-22, TOP - PKC 23-22, DVO - Nic. 26-22, Blauw Wit - KZ 22-21, LDODK/AH Gorredijk - Deetos 24-22.

Rugby

Ereklasse, mannen, kampioensgroep: Utrechtse RC - RC The Dukes 18-47, Castricumse RC - RC 't Gooi 22-32, Haagsche RC - RC Hilversum 0-13.

Volleybal

Eredivisie, mannen: play-offs (halve finales): Orion - Landstede 0-3: eindstand (best-of-3): Orion - Landstede 0-2; Tilburg - Lycurgus 3-2; stand: Tilburg - Lycurgus 1-1.

Vrouwen: Eurosped - Lycurgus 3-0, VV Alterno - Weert 2-3, Peelpush - Dynamo 3-1, VC Sneek - Sliedrecht Sport 0-3.

Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: Brandenburg - UZSC 9-22, ZPB - BZC 4-18, AZC - De Zijl 9-11, De Ham - AZ&PC 8-13, Donk - Dordrecht 15-7, Polar Bears - PSV 16-5, BZC - Donk 14-4.

Vrouwen: ZV De Zaan - Donk 5-8, Polar Bears - Het Ravijn 7-7, ZPB - ZV Haerlem 27-4, Brandenburg - UZSC 5-18, De Ham - PSV Rots-Vast Eindhoven 15-8, Z&PC De Gouwe - ZVL 4-14.

undefined

Meer over