Competities

Basketbal

Eredivisie, mannen: BC Apollo Amsterdam - Den Bosch 44-109, Rotterdam - BSW 70-74, Nijmegen - Aris Leeuwarden 95-85, Leiden - Zwolle 75-62, Aris Leeuwarden - BC Apollo Amsterdam 103-69, Den Bosch - Leiden 88-85, Zwolle - Groningen 66-74, Den Helder - Rotterdam 93-73

Den Bosch3356Den Helder3332

Leiden3452Nijmegen3330

Groningen3448BSW3330

Zwolle3436Amsterdam348

Leeuwarden3436Rotterdam326

Eredivisie, vrouwen: Challenge Sports/Binnenland.Rotterdam - Den Helder 49-62, De Wit-Grasshoppers - Lions 74-85

Lions2028Bemmel2018

Binnenland2026Grasshoppers2012

CTO A'dam2024Den Helder2012

Korfbal

Hoofdklasse: Blauw Wit - TOP 26-23, Deetos - Dalto 18-29, Nic. - PKC 20-28, DVO - Fortuna 18-19, LDODK/AH Gorredijk - KZ 18-27

PKC1831DVO1817

Fortuna1828Dalto1816

KZ1827Gorredijk1812

Blauw Wit1820Nic.189

TOP1817Deetos183

Tafeltennis

Eredivisie, mannen: FvT/Visser R'dam - Tafeltennis Zwolle 6-1, Smash'70 - Enjoy & Deploy Taverzo 0-7, Enjoy & Deploy Taverzo - Scylla 6-1.

Taverzo632DTK'70618

FvT/Visser612Smash'70616

Westa628Zwolle610

Scyedam624Scylla610

Eredivisie, vrouwen: Rotterdam - Den Helder 3-4, Heerlen - Rotterdam 6-1.

Heerlen634FvT/Visser621

Scylla629SKF618

Den Helder626Hotak '68615

Westa624US61

Volleybal

Eredivisie, mannen, play-offs, finale:

Landstede - Lycurgus 3-2 (22-25, 22-25, 25-21, 26-24, 15-11); eindstand (best-of-5): Landstede - Lycurgus 3-2.

Vrouwen: Dynamo - Weert 0-3, Sneek - Energy Volley/Lycurgus 3-1, Peelpush - Eurosped 3-1, Sliedrecht - VV Alterno 3-1

Sliedrecht2462Peelpush2434

Weert2454VV Alterno2429

Eurosped2445Dynamo2313

Sneek2443Lycurgus235

Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: BZC - AZ&PC 21-5, Donk - BZC 8-9, PSV Rots-Vast Eindhoven - De Zijl 13-8, ZPB - Brandenburg 15-8, De Ham - AZC 11-11, Dordrecht - AZ&PC 8-5, Polar Bears - UZSC 7-9

BZC1954PSV 1927

UZSC1949Dordrecht1921

Donk1943De Ham1917

Polar Bears1943AZC1916

AZ&PC1928ZPB1912

De Zijl1928Brandenburg190

Vrouwen: ZVL - Het Ravijn 7-12, ZPB - Brandenburg 17-17, ZV De Zaan - PSV Rots-Vast Eindhoven 12-4, De Ham - Z&PC De Gouwe 13-7, Polar Bears - UZSC 11-8

Donk1747ZV De Zaan1822

Het Ravijn1844Brandenburg1919

Polar Bears1942Z&PC 1818

UZSC1841De Ham1816

ZVL1940ZV Haerlem183

ZPB1928PSV 193

undefined

Meer over