Competities

Badminton

Eredivisie:Barendrecht - Amersfoort 2-6, Van Zijderveld - Duinwijck 3-5, Velo - Roosterse BC 5-3, TFS'57 - Almere 0-8, Victoria - DKC 4-4.

Amersfoort848Zijderveld832

Duinwijck847Barendrecht828

Velo847Roosterse BC825

Almere835DKC819

Victoria833TFS'578 6

Basketbal

Eredivisie, mannen:Nijmegen - Zwolle 73-63, Rotterdam - Leeuwarden 85-82, BSW - Groningen 77-78.

Groningen610Leeuwarden44

Leiden56Zwolle44

Nijmegen56Rotterdam52

Den Bosch34BSW40

Eredivisie, vrouwen: Den Helder - Bemmel 42-73, Lions - Twente 61-51, Grasshopppers - CTO Amsterdam 61-57.

Bemmel58CTO A'dam54

Lions68Den Helder52

Binnenland56Twente52

Grasshopp.56

Hockey

Hoofdklasse, mannen: Amsterdam - Kampong 4-2, SCHC - HGC 4-0, Schaerweijde - Den Bosch 4-3, Hurley - Rotterdam 1-3, Bloemendaal - Laren 5-1, Pinoké - Oranje Zwart 5-4.

Bloemendaal920Schaerweijde914

Amsterdam819HGC9 9

Pinoké917Laren9 9

Kampong916Hurley9 6

Rotterdam814Oranje Zwart9 5

SCHC914Den Bosch9 2

Hoofdklasse, vrouwen:Amsterdam - Kampong 2-0, Laren - MOP 7-1, Pinoké - Den Bosch 1-6, HDM - Rotterdam 0-0, HCKZ - SCHC 0-3, Hurley - Oranje Zwart 1-1.

Laren927Hurley910

Den Bosch925Kampong9 9

Amsterdam922Pinoké9 8

SCHC919Oranje Zwart9 8

MOP912HDM9 5

Rotterdam910HCKZ9 0

Tafeltennis

Eredivisie, mannen:Argus - Smash 0-7, FVT - DTK 5-2, DTK - Scylla 3-4.

Westa629Scyedam619

Zoetermeer528Smash619

DTK626Scylla516

FVT624Argus60

Eredivisie, vrouwen:Irene - Heerlen 1-6, Heerlen - Hotak 3-4.

Heerlen630Amsterdam620

Den Helder529Smash617

Hotak524Argus614

Scylla623Irene64

Volleybal

A-League, mannen:Reflex - Orion 0-3, VCV - Zwolle 0-3, SSS - Zaanstad 3-2, Lycurgus - STV 3-2, Dynamo - Fusion Rotterdam 3-0.

Orion39SSS35

Dynamo39VCV33

Zwolle36Zaanstad31

Reflex36STV31

Lycurgus35Fusion30

DELA League, vrouwen: DOK - Peelpush 1-3, Weert - Dynamo 3-0, Sliedrecht - Amstelveen 3-0, Pollux - Sneek 3-1.

Pollux39Alterno23

Weert38Dynamo32

Sliedrecht37Taurus21

Peelpush36DOK31

Sneek35Amstelveen30

Waterpolo

Hoofdklasse, mannen: BZC - Dordrecht 14-5, PSV - Polar Bears 6-22, AZ&PC - Brandenburg 17-7, De Zijl - AZC 13-12, Dordrecht - Donk 12-12, BZC - ZPB 8-7.

BZC925ZPB813

Polar Bears819Dordrecht87

Donk919De Zijl43

UZSC918Kikvorsen61

AZ&PC915Brandenburg71

AZC915PSV81

Hoofdklasse, vrouwen:ZPB - De Ham 19-9, UZSC - AZC 13-6, PSV - Polar Bears 5-16, ZVL - Het Ravijn 5-14, Nereus - Donk 12-11, ZV Haerlem - Brandenburg 3-21.

Polar Bears39UZSC34

Het Ravijn39Donk33

ZVL36AZC33

ZPB36De Ham31

Nereus36PSV30

Brandenburg36ZV Haerlem30

IJshockey

Beker: Heerenveen - Turnhout 4-3, HIJS - Geleen 8-2, Herentals - Eindhoven 3-8.

Zaalhandbal

Eredivisie, mannen:Volendam - Aalsmeer 28-22, Bevo - Lions 26-20, Swift - Quintus 22-37, Aalsmeer - R&O 27-24, Hellas - Volendam 24-29, Hurry Up - E&O 22-21.

Hurry Up814Aalsmeer78

Quintus812Lions65

E&O811Hellas82

Volendam710R&O82

Bevo810Swift82

Eredivisie, vrouwen: SEW - Venlo 38-22, Kwiek - Hellas 20-33, VOC - Quintus 24-21, Venus - Fortissimo 34-24, E&O - Dalfsen 25-32.

Dalfsen612Venus76

SEW612E&O74

Quintus710Fortissimo74

Hellas710Kwiek72

VOC78Venlo70

undefined

Meer over